Americki kukavicki psi zapalili Qur‘ane

  • This topic has 14 odgovora, 8 glasova, and was last updated prije 12 years, 2 months by Anonimno. This post has been viewed 1934 times
Pregledavate 15 postova - 1 do 15 (od ukupno 15)
  • Autor
    Postovi
  • #6179
    Anonimno
    Neaktivan

    Americki/ISAF kukavicki psi su danas zapalili preko 70 Qur‘ana.
    Stotine ljudi je tim povodom protestovalo pred americkom bazom Bagram.
    Blokirali su auto put Kabul-Jalalabad.
    Protestanti su nosili bijele zastave uzvikivajuci “Pobjeda islamu”i “Smrt americi”.

    Komadant americke okupatorske pascadi General John Allen se izvunuo naredivsi istragu… bla bla bla

    [video width=425 height=344 type=liveleak]b2e_1329834686;feature=share

    Ps. vjernicima koje je vijest malo uzdrmala slijedi video oraspolozenja:

    #6180
    Anonimno
    Neaktivan

    Moderatori kako ubaciti video sa liveleak-a da bi se direkto pogledao na stranici??
    Pokusao sam klikajuci na ikonicu video kopirajuci url u prozorcic ali na kraju kad se posalje ostaje ili prikazuje samo prazan prostor velicine videa sa razmakom izmedju textova,
    Allah vas nagradio.
    Selam alejkum we rahmetullah we berekatuhu.

    #6184
    Anonimno
    Neaktivan
    #6185
    Anonimno
    Neaktivan

    Video

    #6186
    Anonimno
    Neaktivan
    #6187
    Anonimno
    Neaktivan

    صلاح الدين post=355 wrote: Moderatori kako ubaciti video sa liveleak-a da bi se direkto pogledao na stranici??
    Pokusao sam klikajuci na ikonicu video kopirajuci url u prozorcic ali na kraju kad se posalje ostaje ili prikazuje samo prazan prostor velicine videa sa razmakom izmedju textova,
    Allah vas nagradio.
    Selam alejkum we rahmetullah we berekatuhu.

    We alejkumusselam we rahmetullahi we berekatuhu,

    1. Klikom na sličicu Video (u paleti sa alatkama na vrhu editora) potom se u URL polje unese kompletan URL videa, ili
    2. Klikom na sličicu Video, potom se izabere Dobavljač (Liveleak, Youtube…) i u ID polje unese ID videa.

    Međutim, izgleda da nijedna od ove dvije metode ne radi kada je u pitanju Liveleak video.
    Pokušaj sa drugim dobavljačem, a mi ćemo inšaAllah istražiti uzroke ovog bug-a.

    Allah te nagradio na razumijevanju.
    Wesselamu alejkum

    #6188
    Anonimno
    Neaktivan

    [video width=425 height=344 type=liveleak]i=acb_11896617;feature=share

    #6189
    Anonimno
    Neaktivan

    RPG post=362 wrote: [quote quote=صلاح الدين post=355]Moderatori kako ubaciti video sa liveleak-a da bi se direkto pogledao na stranici??
    Pokusao sam klikajuci na ikonicu video kopirajuci url u prozorcic ali na kraju kad se posalje ostaje ili prikazuje samo prazan prostor velicine videa sa razmakom izmedju textova,
    Allah vas nagradio.
    Selam alejkum we rahmetullah we berekatuhu.

    We alejkumusselam we rahmetullahi we berekatuhu,

    1. Klikom na sličicu Video (u paleti sa alatkama na vrhu editora) potom se u URL polje unese kompletan URL videa, ili
    2. Klikom na sličicu Video, potom se izabere Dobavljač (Liveleak, Zoutube…) i u ID polje unese ID videa.

    Međutim, izgleda da nijedna od ove dvije metode ne radi kada je u pitanju Liveleak video.
    Pokušaj sa drugim dobavljačem, a mi ćemo inšaAllah istražiti uzroke ovog bug-a.

    Allah te nagradio na razumijevanju.
    Wesselamu alejkum

    Amin. I vas.
    Postavicu link ako nije problem. Posto vas govorimo o videima u temi.
    Ako je problem onda slobodno uklonite linkove. لا مشكلة 🙂

    Allah vas pomogao.

    Selam alejkum we rahmetullah we berekatuhu.

    http://www.liveleak.com/view?i=b2e_1329834686

    http://www.liveleak.com/view?i=fc6_1329833432

    http://www.liveleak.com/view?i=3ae_1329820219

    #6195
    Anonimno
    Neaktivan

    Molim Allaha da ih ponizi onako kako zaslužuju, na dunjaluku našim rukama, na ahiretu strašnom patnjom.

    #6196
    Anonimno
    Neaktivan

    Mašallah brate صلاح الدين Allah te nagradio za postavljanje ovih video zapisa od kojih čovjeku zatreperi srce u grudima

    A što se tiče američkih okupatora i svih njihovih saveznika da im Allah da iskuse patnju i na dunjaluku a da ih na Ahiretu kazni najbolnijom i najžešćom kaznom..amin

    #6215
    Anonimno
    Neaktivan

    Ja imam osjećaj da neko svjesno proizvodi ovakve ekscese koji se događaju u Afganistanu posljednje vrijeme (uriniranje po mrtvim tijelima, pa sad paljenje Kur'ana…). Šta je krajnji cilj toga Allah najbolje zna. U svakom slučaju ovi su postupci za svaku osudu i ne doliče nikome, pa makar se radilo i o nevjernicima i njihovim vojnicima.

    #6228
    Anonimno
    Neaktivan

    Garonja post=391 wrote: Ja imam osjećaj da neko svjesno proizvodi ovakve ekscese koji se događaju u Afganistanu posljednje vrijeme (uriniranje po mrtvim tijelima, pa sad paljenje Kur'ana…). Šta je krajnji cilj toga Allah najbolje zna. U svakom slučaju ovi su postupci za svaku osudu i ne doliče nikome, pa makar se radilo i o nevjernicima i njihovim vojnicima.

    Krscaskim okupatorima koji sprovode demokratiju ponestaje razloga za daljni ostanak. Ostvarili su ono za cim su “zvanicno” dosli.
    Skinuli su talibane sa vlasti i navodno ubili sheyha Bin Ladina. Pa sta sad da rade???
    Nakon drugog svijetskog rata u koju god zemlju da je krocila americka cizma, znaj da iz te zemlje nije vise izasla.
    Narod se izaziva i traze se razlozi gdje bi neki mladi “extremista” izasao medju narod i sve zivo porokao.
    Tako da se oni mogu pravdati kako su oni jos uvijek tu potrebni.

    Ista je stvar i u BiH.
    Ubisvo sheyha Jusufa Barcica ra. , podvala expozije Harisu Causevicu i slucaj sa Mevlidom Jasarevicem su testiranje reakcije muslimana u BiH.
    Ubijedjen sam da ce biti slicnih slucajeva gdje ce se ili nekome podvaliti kao bratu Causevicu ili namjestiti neki “terorisricki cin” gdje ce se reci:
    “evo vidite da ima muslimana extremista na ovim prostorima”.
    Ili jos jedan scenario koji takodjer nije iskljucen je to da se pojedincu ili grupi ucini velika nepravda od strane islamomrzaca pa da nekome pukne film pa onda nepromisljeno poroka sve oko sebe.
    I tako i tako trazi se nacin kako bi se musliman isprovocirao gdje bi se na kraju reklo kako je u bosni i i avganistanu ili potreban amerikanac policajac ili kako mi jos uvijek nismo civilizovani da bi se brinuli samo o sebi.

    Molim Allaha da nas sacuva fitne i da nam podari sabura.

    #6238
    Anonimno
    Neaktivan

    Garonja post=391 wrote: Ja imam osjećaj da neko svjesno proizvodi ovakve ekscese koji se događaju u Afganistanu posljednje vrijeme (uriniranje po mrtvim tijelima, pa sad paljenje Kur'ana…). Šta je krajnji cilj toga Allah najbolje zna. U svakom slučaju ovi su postupci za svaku osudu i ne doliče nikome, pa makar se radilo i o nevjernicima i njihovim vojnicima.

    Nemaš “osjećaj”, nego si potpuno upravu. Ovo bezbožnici odavno, odavno planiraju i nijedan detaljčić nije slučajan, nego izuzetno pažljivo isplaniran. Proguglaj malo o masonima, iluminatima, cionistima, Azharima…, zaprepastićeš se.
    U čemu je problem? Smetaju im vjernici, a to su najstabilniji i najpouzdaniji ljudi od kojih nikako ne mogu napraviti svoje sluge baš kao što im je teško priznati da je Kur'an UNIVERZALNA knjiga koju čovjek nije mogao stvoriti, dakle – Božje djelo. Zaključak, na sceni su sljedbenici sotone (đavola, šejtana…) kojima je još JEDINA prepreka Kur'an i Islam (Vatikan su odavno sredili itd., itd.). Oni su izvor svih zala na kugli zemaljskoj: dokazano.
    Vjernik ne može spaliti nijednu vjersku knjigu pa ni običnu knjigu. Onda je jasno ko žari i pali.

    #6250
    Anonimno
    Neaktivan

    Ovo skrnavljenje nije rađeno u tajnosti pa se logično nameće pitanje šta se s time željelo postići.
    Do sada su nevjernički vojnici (u islamskim zemljama) ali i drugi nevjernici mogli spoznati šta za muslimane znači Kur'an, ime Poslanika s.a.w.s… Poznato je da vojnici ne misle svojim glavama pa je stoga neko od njihovih starješina morao dati nalog da se to uradi. Jadnici su na ovaj način najviše štete nanijeli sami sebi, a Allahova kazna će ih svakako stići.

    #6324
    Anonimno
    Neaktivan

    Zima-12 post=426 wrote: Ovo skrnavljenje nije rađeno u tajnosti pa se logično nameće pitanje šta se s time željelo postići.
    Do sada su nevjernički vojnici (u islamskim zemljama) ali i drugi nevjernici mogli spoznati šta za muslimane znači Kur'an, ime Poslanika s.a.w.s… Poznato je da vojnici ne misle svojim glavama pa je stoga neko od njihovih starješina morao dati nalog da se to uradi. Jadnici su na ovaj način najviše štete nanijeli sami sebi, a Allahova kazna će ih svakako stići.

    Sve je jasno kao dan! Ono čega se bojiš, ti otklanjaš ili uništavaš. Njihovi naredbodavci bolje od nas poznaju Kur'an i istinu i savršenostvo koje On nosi u sebi, a pošto su oni sljedbenici šejtana, logično je da pale ono čega se boje i protiv koga nemaju rješenja. Jer, ne ubijaju metak, bomba i vatra baš sve. Znaju oni to, ali, jadničci, i dalje uzaludno pokušavaju.
    Pa, mnogi njihovi naučnici, nemajući kud, a pritisnuti dokazima, priznali su da je Kur'an šifrovana knjiga (Bog je poslije Tevrata Zebura i Indžila rekao da će On bdjeti nad Kur'anom, zadnjom Njegovom knjigom), te da je nemoguće prodrijeti u Njegovu šifrovanost, zaokruženost i sveobuhvatnost, kao i to da to ljudski um nije mogao sklopiti i da Ga je nemoguće promijeniti niti do kraja odgonetnuti.

    Prijatelju, osim Allahove kazne, zaslužili su oni nešto prije toga: “Oko za oko, zub za zub!” Na puške se puškama odgovara, drukčije ne ide. Doživio sam to. Ali, to je sad druga, vrlo obimna i nevesela priča koja ovdje nije tema. Reći ću samo ovo: pobijedili u ratu, izgubili u miru (možeš čitati i ovako: prodali nas “naši”).

Pregledavate 15 postova - 1 do 15 (od ukupno 15)
  • Morate biti prijavljeni kako bi mogli odgovoriti na ovu temu.