Čime se sve IDIOTI bave.

  • This topic has 3 odgovora, 3 glasa, and was last updated prije 11 years, 4 months by Anonimno. This post has been viewed 792 times
Pregledavate 4 posta - 1 do 4 (od ukupno 4)
  • Autor
    Postovi
  • #13629
    Anonimno
    Neaktivan

    U dnevnom avazu danas uz pricu o Mevlidu pishu i pvp:
    “ilegalne dzenaze u Maoči”

    ———————————————————————————
    -Između ostalog, to je dopis brčanske policije u kojem je informacija o dženazi članice te zajednice Emine Zahirović, koja je ukopana na mjestu koje nije mezarje, odnosno bez ikakvih obilježja i dozvola. Dženazu je predvodio Nusret Imamović. Kako je kazao Čampara, to je već treći takav slučaj, zbog čega protiv Imamovića Tužilaštvo Distrikta vodi procese. Svjedočenje stručnjaka za terorizam Vlade Azinovića, koje je bilo predviđeno za jučer, odgođeno je za naredni ponedjeljak, dok su završne riječi planirane za 3. decembar.

    Materijalni dokazi

    Među materijalnim dokazima koje je jučer uložilo Tužilaštvo BiH nalazi se i knjiga “Konstante džihada”, oduzeta u Maoči, a koja je, prema riječima tužioca Čampare, jedno od osnovnih štiva El-Kaide. Također, u spis su uloženi i predmeti oduzeti od vođe Nusreta Imamovića. Radi se o knjigama “Zov džihada” i “Džihad i šehidi u sunetu Allahovog poslanika”. Tužilaštvo je kao dokaze predložilo i pitanja koja su Imamoviću upućivali njegovi sljedbenici, kao i odgovore na njih.

    #13653
    Anonimno
    Neaktivan

    Oni su trenutno u situaciji da mogu pisati šta god žele, ma koliko to u stvarnosti i apsurdno bilo. Narod je izuzetno neuk pa ove vijesti nalaze plodno tlo. Ovaj članak kao i mnogi drugi, providan je po svojoj realnoj namjeri, i nebi me čudilo da nađe svoje mjestu u bakirovih 60 minuta ili u nekom drugom “objektivnom” magazinu.
    Nepreostaje nam ništa drugo nego da se strpimo i uzdamo u Allaha, a njihova splekte nam nemogu naškoditi ako budemo ustrajni na Allahovom putu, pa makar nas maltretirali na razne načine jer

    [attachment=254]25_31.png[/attachment]

    Isto tako smo Mi dali da svakom vjerovjesniku nevaljalci neprijatelji budu. A tebi je Gospodar tvoj dovoljan kao uputitelj i pomagač!” /25:31/

    Gospodaru naš pomozi našu braću koja su u iskušenju i podari im sabura i istikameta na Tvom putu i nagradi ih za njihov trud i pomozi nas protiv spletkaroša, jer Ti si, uistinu, silan i mudar!”

    #13660
    Anonimno
    Neaktivan

    Dragi brate Hajrullah, mislio sam danas da postavim ovu vijest, pa onda rekoh: Budalastine k'o budalastine. Cijela stranica Avaza na internetu gori od zlocina politicara, domacih kriminalaca, stranaca, svega, svega. A kao biber po pilavu stave da Nusret klanja ilegalne dzenaze. Kako sejh jednom rece: Ima l’ kraja budalastinama????

    No, maloprije pricam sa jednim bratom o slijedecem.

    Gledao sam na zalost jedan film koji se zove SAW (ili tako nekako). Glavni je lik neki umobolnik koji izmislja nacine da pati ljude prije njihove smrti. To je legalan film, moze se naci svugdje na internetu i u videotekama. Youtube je prepun ideja kako napraviti nesto sto ce puknuti, eksplodirati, filmovi za Oskara su prepuni ideja o mucenjima i ubijanjima koje mladi sve cestce primjenjuju u zivotu.
    A najveci je problem sto Nusret Imamovic klanja nelegalnu dzenazu.

    (Ne znam da li je dova zakonom kaznjiva, ali ja MOLIM UZVISENOG ALLAHA DA PRESELIM PRIJE SEJHA I DA MI ON KLANJA DZENAZU. Mislim da mi nece biti bitno je li legalna ili ne.)

    Cijeli Zapad se podigao da spasi svoj sistem tjerajuci Bosance da se odreknu svoje vjere i da poducavanje svojoj vjeri prepuste njima, Zapadnjacima (i domacim izdajnicima). No kako ja vidim njima problem nece doci iz Bosne, niti iz arapskih zemalja. Njihov sistem ce unistiti sinovi onih koji su ga uspostavili. Ne mora biti, ali meni na to lici. Jer ljudi na Zapadu nisu optereceni tradicijom Islama, vec ga upoznaju onakvog kakav jeste, prihvate ga i primjene ga. A Bosanci neka nastave uciti vjeru iz Avaza, Slobodne Bosne i FTV-a.
    “Mi smo hodzini-hodza je nas.”
    Da nas Allah SWT sacuva raznih budalastina.

    #13670
    Anonimno
    Neaktivan

    :barek:

Pregledavate 4 posta - 1 do 4 (od ukupno 4)
  • Morate biti prijavljeni kako bi mogli odgovoriti na ovu temu.