HIDŽAMA I NJENA KORIST

  • This topic has 21 odgovor, 6 glasova, and was last updated prije 11 years, 3 months by Anonimno. This post has been viewed 31431 times
Pregledavate 7 postova - 16 do 22 (od ukupno 22)
  • Autor
    Postovi
  • #11305
    Anonimno
    Neaktivan

    selam, zanima me tačna adresa u tuzli gdje se može uraditi hižama …

    #11363
    Anonimno
    Neaktivan

    ekra post=6048 wrote: selam, zanima me tačna adresa u tuzli gdje se može uraditi hižama …

    prekoputa jalske dzamije predzesh i lijeva od pekare kabil udzesh u sokak na cijem pocetku se nalazi cevabdzinica i na kraju sokacica ima zeljezna kapija i kada udzesh u avliju pishe na vratima ef.žilić(vlasnik kuće),tu radi doktor Adi a imaju i braca koja uce rukje a evo ovo je broj dr.Adija na koji mozesh stupiti u kontakt : 062-645-495
    selam i nahajr.

    #14101
    Anonimno
    Neaktivan

    vec sam haman pisao (ili nisam) da svoje dijete vodim na hidzame kod dr.Adija u Tuzli (poshto je pravilo dase svome dijetu neradi zbog moguceg drhtanja ruke) a moj djecak ima cistu na mozgu i imao je krize svijesti.
    Danas je snimao nalaz na mozgu a od zadnjega snimka do danas je radzeno mu 5-pet puta hidzame na glavi i doktorica mi kaze :”mashAllah davas obradujem ovaj danashnji nalaz je super samo josh malo pokazuje(;.,?*:,Uz-latinski sam zaboravio) nepravilnosti i skoro pa da nema vishe problema”
    Radosnosam donio tekbir u ordinacij i hamdelo i dvijema doktoricama i jednom specijalizantu objasnio daje to Allahova s.w.t. milost sebebom hidzama a na moje cudzenje specijalizant je znao shtasu hidzame.
    jedan ljekar mi je cak pricao da u shkoli dok je bio imao je saznanja o hidzamama kako mokrim tako i suhim i cak da u medecinskoj literaturi s spominje ali da snobizam profesora nedozvoljava dase tome posveti duznja paznja i pridze kao normalnom i jednoj vrsti akupunkture.
    Zato braco i sestre razmishljajte o hidzami zaista kao o velikoj Allahovoj s.w.t. milosti svojim robovima.

    #14103
    Anonimno
    Neaktivan

    Molim Allaha da izlijeci tvoje djete i svu ostalu bracu i sestre koji su bolesni. amin

    #14104
    Anonimno
    Neaktivan

    Es selamu alejkum.
    Dragi brate Hajrullah. Neizmjerno zahvaljujem Allahu swt za lijepe vijesti koje si naveo. Evo te zovem na tel, ali ne dobijam vezu, ne bih li ti i uživo rekao koliko sam sretan zbog tvoje momčine. Puno ga poselami, a i ostalu dvojicu. Molim Allaha da vam svima podari hajr na dunjaluku i dzennet na ahiretu.
    Es selamu alejkum.

    #14125
    Anonimno
    Neaktivan

    im muslim dont panic post=9014 wrote: Molim Allaha da izlijeci tvoje djete i svu ostalu bracu i sestre koji su bolesni. amin

    Amin ahi a ja molim Allah s.w.t. dati podari svaki hajr i bereket u njemu,podari ti dobro obadva svijeta i tvoja prsa ucini prostranim -amin.

    #14126
    Anonimno
    Neaktivan

    pupavac2011 post=9015 wrote: Es selamu alejkum.
    Dragi brate Hajrullah. Neizmjerno zahvaljujem Allahu swt za lijepe vijesti koje si naveo. Evo te zovem na tel, ali ne dobijam vezu, ne bih li ti i uživo rekao koliko sam sretan zbog tvoje momčine. Puno ga poselami, a i ostalu dvojicu. Molim Allaha da vam svima podari hajr na dunjaluku i dzennet na ahiretu.
    Es selamu alejkum.

    Znash ahi dasam te zavolio bismillahi i amiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii…n na tvoje sve dove i dati Allah s.w.t. ukabuli sva tvoja dobra dijela i pocasti sa najboljim drushtvom na obadva svijeta i na boljem svijetu pridruziti tvoju porodicu i sve one koje si volio na dunjaluku i koji su tebe voljeli-amin,amin,amiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii…n!

Pregledavate 7 postova - 16 do 22 (od ukupno 22)
  • Morate biti prijavljeni kako bi mogli odgovoriti na ovu temu.