I opet se terorisu Allahovi robovi (uhapšen Bilal Bosnić)

  • This topic has 32 odgovora, 17 glasova, and was last updated prije 11 years, 5 months by Anonimno. This post has been viewed 6092 times
Pregledavate 3 posta - 31 do 33 (od ukupno 33)
  • Autor
    Postovi
  • #12734
    Anonimno
    Neaktivan

    Esselamu alejkum we rahmetullahi we berekatuhu

    Salahudine brate,potpuno te razumijem,nismo mi svi isti,svako odnas ima drugacija osecanja,tebe svaka situacija koja se veze za bracu i islam posebno pogadja, brate ti si u parvu a i braca koja reaguju na tvoj post i oni su u pravu,zato Allaha radi nemojte se kritikovat,nemojte se udaljavta jedan od drugog.Salahudine ti si velikog dobra doprineo ovom sajtu insAllah imaces sevapa zato,imalo je korisnih tvojih postova,pa ako se dje i pogrijesi ili se nekom nesvidi tvoj post pa nije to razlog da nam ti odes.
    Allaha radi budi i dalje tu,nastavi da si aktivan ko i dosad.

    #12750
    Anonimno
    Neaktivan

    selam a. mene samo interesuje zna li iko ali ono 100% je li bilal bosnic otisao na hadzdz??

    #12757
    Anonimno
    Neaktivan

    Esselamu alejkum braćo i sestre,
    ne želim da se obraćam samo bratu Salahudinu, jer svi mi imamo momente kada u srdžbi izgovorimo stvari koje možda inače ne bi, ili mislimo naglas, ili se nečije riječi tumače dvosmisleno. Ali to ne treba biti razlog da bilo kod od nas napusti zajednicu, pa makar u ovom slučaju to bila zajednica na forumu. Uzvišeni Allah nas je stvorio različite, s razlogom, i nekada se naša mišljenja razilaze. Ali ono u čemu smo složni je naša ljubav spram Allaha i naše vjere. Nekada trebamo svi duboko udahnuti prije nego što išta kažemo ili napišemo, da ne robujemo riječi koju izgovorimo.

    Da nam Allah svima podari sabura.

Pregledavate 3 posta - 31 do 33 (od ukupno 33)
  • Morate biti prijavljeni kako bi mogli odgovoriti na ovu temu.