Kako vlast i mediji mijenjaju pamet naroda

  • This topic has 7 odgovora, 4 glasa, and was last updated prije 11 years, 2 months by Anonimno. This post has been viewed 967 times
Pregledavate 8 postova - 1 do 8 (od ukupno 8)
  • Autor
    Postovi
  • #14908
    Anonimno
    Neaktivan

    ”Nemojte biti podvodljivi (oportunisti, ulizice). Da kažete: Ako ljudi dobro čine i mi ćemo dobro činiti, a ako nepravdu čine i mi ćemo nepravedni biti, ali budite spremni i odlučni, ako ljudi dobro čine da i vi dobro činite, a ako loša djela budu činili vi nemojte nepravdu činiti” (Ibn Mes'ud radijAllahu anha)

    SALAFIMEDIA BALKAN

    sa ponosom

    predstavlja

    video

    Kako vlast i mediji mijenjaju pamet naroda

    http://www.youtube.com/watch?v=cygJIIy6ohs;feature=share

    SALAFIMEDIA BALKAN
    :zastava1:

    Sjetite nas se u vašim dovama!

    #14910
    Anonimno
    Neaktivan

    [size size=8]NEK SE OVA TEMA OBRIŠE!!![size]
    [size size=6]NEK SE OVA TEMA OBRIŠE!!![size]
    [size size=4]NEK SE OVA TEMA OBRIŠE!!![size]

    #14919
    Anonimno
    Neaktivan

    Esselamu Alejkum,

    Imam pitanje za uceniju bracu. Na kraju ovog videa je postavljen sljedeci citat:

    “Nemojte biti podvodljivi (oportunisti, ulizice). Da kazete: Ako ljudi dobro cine i mi cemo dobro ciniti, a ako nepravdu cine i mi cemo nepravedni biti, ali budite spremni i odlucni, ako ljudi dobro cine da i vi dobro cinite, a ako losa djela budu cinili vi nemojte nepravdu ciniti.”
    — Ibn Mes’ud radijAllahu anhum

    Meni ova uputa nije jasna jer Ibn Mes'ud, r.a., kaze u jednom dijelu “a ako nepravdu cine i mi cemo nepravedni biti” a u drugom dijelu kaze “a ako losa djela budu cinili vi nemojte nepravdu ciniti”. Moze li mi neko od ucenije brace objasniti uputu ili reci gdje se moze naci objasnjene? Allah vas nagradio.

    #14920
    Anonimno
    Neaktivan

    Brate Mus'ab, mozes li pojasniti odalke je ovaj video, cisto iz radoznalosti na kojem jeziku pricaju. Allah te nagradio.

    #14931
    Anonimno
    Neaktivan

    we alejkumu selam we rahmetullah, nisam saznao na kojem je jeziku, mi smo dobili prevod na engleskom tako da je brat preveo sa engleskog.

    što se tiće ovog gore što si postavio u početku piše: Nemojte biti podvodljivi (oportunisti, ulizice) (podrazumjeva se: PA ) da kazete:…….

    znaci savjetuje nam da nebudemo kao i ostali narod i u dobro i u zlu, nego ako rade dobro, radite i vi dobro, ako oni rade zlo, vi nemojte… ako se procita par puta, polahko, shvati se. Ali eto opet treba pojasnit, i nije mi tesko.

    #14941
    Anonimno
    Neaktivan

    čini mi se da je ovo na albanski

    #14942
    Anonimno
    Neaktivan

    I meni se cini…

    #14943
    Anonimno
    Neaktivan

    mislim da je ovo perzijski, reće brat koji poznaje malo perzijski!

Pregledavate 8 postova - 1 do 8 (od ukupno 8)
  • Morate biti prijavljeni kako bi mogli odgovoriti na ovu temu.