Ko se krije iza napada na Bostonskom maratonu!

  • This topic has 24 odgovora, 15 glasova, and was last updated prije 10 years, 11 months by Anonimno. This post has been viewed 6084 times
Pregledavate 15 postova - 1 do 15 (od ukupno 25)
  • Autor
    Postovi
  • #16289
    Anonimno
    Neaktivan

    Nedavno je Bostonski maraton bio meta napada u kojem je veliki broj ljudi dobio teske i lake povrede, od kojih je par ljudi smrtno stradalo. Bilo kako bilo FBI, CIA i ostale tajne sluzbe sa po tri ili vise slova, pokrenule su istrazivacku akciju kako bi pronasli “teroriste” koji stoje iza napada. Naravno odmah je bilo jasno da to moraju biti “Islamski teroristi” jer samo muslimani uzivaju privilegiju da budu tako nazvani.

    Nije proslo ni par dana a odmah su “specijalci” pronasli dva mladica, muslimana, porijeklom iz Cecenije, koji automatski ispunjavaju “norme i pravila” koje se moraju ispuniti da bi neko bio terorista.

    Iako nije dokazano da su ti momci postavili bombe, stariji je ubiven a drugi opkoljen i ja sam ubjedjen da nece prezivjeti ni on jer ako prezivi i ako ga budu zivog uhvatili, onda ce moci da se brani a to ne ide u prilog sluzbama sa po 3 ili vise slova. Ovi mladici moraju biti krivi jer posjeduju dvije presudne stvari koje ih cine pogodnim za ovaj slucaj, oni su muslimani i porijeklom su iz Cecenije. Tako da ni dokazi koji slijede u linku nemogu nadjacati ovo sto je vec izscenirano i smisljeno od strane “tajnih sluzbi”, samo da bi Islam i Muslimane prikazali u najgorem mogucem svjetlu, i osvjezili mrznju Amerikanaca prema Islamu i Muslimanima novim “teroristickim” cinom muslimana.

    Tekst koji slijedi u prilozenom linku je na Engleskom jeziku a ja, nazalost, nisam imao vremena da ga prevedem, pa oni koji poznaju Engleski jezik mogu pogledati, a mislim da ce i onima koji slabije barataju Engleskim jezikom, dovoljne biti slike koje se nalaze na linku, i da nece biti tesko da svak skonta o cemu se zapravo radi.

    http://www.naturalnews.com/039977_The_Craft_Boston_marathon_private_military_contractors.html

    Mogu oni spletkariti koliko hoce ali neka znaju da su njihove spletke slabe poput paukove mreze. A Allah njihovee spletke razotkriva. Muslimanima je dovoljan Allah, i divan li je On Gospodar i Zastitnik!!!

    #16291
    Anonimno
    Neaktivan

    Ako zelis da znas odgovor na to pitanje evo kratko i jasno.

    Osobe koje su bjezale od policije i drugih agencija se kriju iza napada. Da nisu krivi cisto sumnjam da bi bjezali od policije, a Allah zna najbolje.

    Eto odgovor kratak jasan i vjerovatno tacan.

    #16292
    Anonimno
    Neaktivan

    Korisnickoime post=11559 wrote: Ako zelis da znas odgovor na to pitanje evo kratko i jasno.

    Osobe koje su bjezale od policije i drugih agencija se kriju iza napada. Da nisu krivi cisto sumnjam da bi bjezali od policije, a Allah zna najbolje.

    Eto odgovor kratak jasan i vjerovatno tacan.

    Pa izostavio si nam najbitniji dio,ko je to bježao od policije?

    #16293
    Anonimno
    Neaktivan

    TALIB post=11560 wrote: [quote quote=Korisnickoime post=11559]Ako zelis da znas odgovor na to pitanje evo kratko i jasno.

    Osobe koje su bjezale od policije i drugih agencija se kriju iza napada. Da nisu krivi cisto sumnjam da bi bjezali od policije, a Allah zna najbolje.

    Eto odgovor kratak jasan i vjerovatno tacan.

    Pa izostavio si nam najbitniji dio,ko je to bježao od policije?

    Hajd da i vama pruzim odgovor. Bjezali su osumnjiceni to jeste obojica brace. Ako si slucajno pratio razvoj dogadzaja, trebao bi da znas da je prvi stariji brat ubijen nakon pucnjave sa policajcima, dok je drugi pobjegao i kasnije ranjen se sakrio u brodu gdje je eventualno okruzen i uhapsen. A Allah zna najbolje

    #16294
    Anonimno
    Neaktivan

    Korisnickoime post=11561 wrote: [quote quote=TALIB post=11560][quote quote=Korisnickoime post=11559]Ako zelis da znas odgovor na to pitanje evo kratko i jasno.

    Osobe koje su bjezale od policije i drugih agencija se kriju iza napada. Da nisu krivi cisto sumnjam da bi bjezali od policije, a Allah zna najbolje.

    Eto odgovor kratak jasan i vjerovatno tacan.

    Pa izostavio si nam najbitniji dio,ko je to bježao od policije?

    Hajd da i vama pruzim odgovor. Bjezali su osumnjiceni to jeste obojica brace. Ako si slucajno pratio razvoj dogadzaja, trebao bi da znas da je prvi stariji brat ubijen nakon pucnjave sa policajcima, dok je drugi pobjegao i kasnije ranjen se sakrio u brodu gdje je eventualno okruzen i uhapsen. A Allah zna najbolje

    Kako ubjedjeno pises kao da si licno ucestvovao u akciji.

    #16295
    Anonimno
    Neaktivan

    Šebab post=11562 wrote: [quote quote=Korisnickoime post=11561][quote quote=TALIB post=11560][quote quote=Korisnickoime post=11559]Ako zelis da znas odgovor na to pitanje evo kratko i jasno.

    Osobe koje su bjezale od policije i drugih agencija se kriju iza napada. Da nisu krivi cisto sumnjam da bi bjezali od policije, a Allah zna najbolje.

    Eto odgovor kratak jasan i vjerovatno tacan.

    Pa izostavio si nam najbitniji dio,ko je to bježao od policije?

    Hajd da i vama pruzim odgovor. Bjezali su osumnjiceni to jeste obojica brace. Ako si slucajno pratio razvoj dogadzaja, trebao bi da znas da je prvi stariji brat ubijen nakon pucnjave sa policajcima, dok je drugi pobjegao i kasnije ranjen se sakrio u brodu gdje je eventualno okruzen i uhapsen. A Allah zna najbolje

    Kako ubjedjeno pises kao da si licno ucestvovao u akciji.

    Za razliku od vas (kada kazem vas aludiram samo na tebe, da nema neke sumnje) razgledam iznesene dokaze prije nego iznesem odluku, nebitno o kome se radi. Potom umjesto da pametujes de nam ti daj odgovor sta se desilo? Ja pricam osvrcuci se na iznesene dokaze a ti mi prebacujes stvari. Tipicno od osobe koja zeli da svakom loncu bude poklopac, i da zapocne raspravu. Bilo kako bilo izi ci ce istina na svjetlo.

    #16296
    Anonimno
    Neaktivan

    Korisnickoime post=11559 wrote:
    Za razliku od vas (kada kazem vas aludiram samo na tebe, da nema neke sumnje) razgledam iznesene dokaze prije nego iznesem odluku, nebitno o kome se radi. Potom umjesto da pametujes de nam ti daj odgovor sta se desilo? Ja pricam osvrcuci se na iznesene dokaze a ti mi prebacujes stvari. Tipicno od osobe koja zeli da svakom loncu bude poklopac, i da zapocne raspravu. Bilo kako bilo izi ci ce istina na svjetlo.

    Korisničko ime nemaš edeba prema bratu muslimanu, i drzak si…
    One riječi što su mu uputio su upravo argumenti protiv tebe i preče je da se na tebe odnose “da je svakoj šerpi poklopac”.
    Brat je takođe iznio svoje mišljenje, kao što i ti iznosiš samo svoje mišljenje, i nije te uvrijedio dok si ti njega uvrijedio…
    Stoga boj se Allaha i računaj na Dan polaganja računa kada će Uzvišeni Allah svakom vratiti svačije pravo.
    A kako kaže Allahov Poslanik, sallallahu alejhi we sellem, da nije musliman onaj od čijih ruku i jezika nisu sigurni drugi muslimani….
    we džezakumullahu hajren

    #16297
    Anonimno
    Neaktivan

    Korisnickoime post=11563 wrote: [quote quote=Šebab post=11562][quote quote=Korisnickoime post=11561][quote quote=TALIB post=11560][quote quote=Korisnickoime post=11559]Ako zelis da znas odgovor na to pitanje evo kratko i jasno.

    Osobe koje su bjezale od policije i drugih agencija se kriju iza napada. Da nisu krivi cisto sumnjam da bi bjezali od policije, a Allah zna najbolje.

    Eto odgovor kratak jasan i vjerovatno tacan.

    Pa izostavio si nam najbitniji dio,ko je to bježao od policije?

    Hajd da i vama pruzim odgovor. Bjezali su osumnjiceni to jeste obojica brace. Ako si slucajno pratio razvoj dogadzaja, trebao bi da znas da je prvi stariji brat ubijen nakon pucnjave sa policajcima, dok je drugi pobjegao i kasnije ranjen se sakrio u brodu gdje je eventualno okruzen i uhapsen. A Allah zna najbolje

    Kako ubjedjeno pises kao da si licno ucestvovao u akciji.

    Za razliku od vas (kada kazem vas aludiram samo na tebe, da nema neke sumnje) razgledam iznesene dokaze prije nego iznesem odluku, nebitno o kome se radi. Potom umjesto da pametujes de nam ti daj odgovor sta se desilo? Ja pricam osvrcuci se na iznesene dokaze a ti mi prebacujes stvari. Tipicno od osobe koja zeli da svakom loncu bude poklopac, i da zapocne raspravu. Bilo kako bilo izi ci ce istina na svjetlo.

    Cemu ovolika histerija, polahko, udisi vazduh malo dublje, mozda ti to pomogne.

    Ako ja zelim da budem poklopac svakom loncu i da zapocinjem rasprave, onda ti budi bolji od mene i pokazi mi to primjerom, jer vatra se vatrom ne gasi, vec se vatra vodom gasi.

    #16298
    Anonimno
    Neaktivan

    muwehhid post=11564 wrote: [quote quote=Korisnickoime post=11559]
    Za razliku od vas (kada kazem vas aludiram samo na tebe, da nema neke sumnje) razgledam iznesene dokaze prije nego iznesem odluku, nebitno o kome se radi. Potom umjesto da pametujes de nam ti daj odgovor sta se desilo? Ja pricam osvrcuci se na iznesene dokaze a ti mi prebacujes stvari. Tipicno od osobe koja zeli da svakom loncu bude poklopac, i da zapocne raspravu. Bilo kako bilo izi ci ce istina na svjetlo.

    Korisničko ime nemaš edeba prema bratu muslimanu, i drzak si…
    One riječi što su mu uputio su upravo argumenti protiv tebe i preče je da se na tebe odnose “da je svakoj šerpi poklopac”.
    Brat je takođe iznio svoje mišljenje, kao što i ti iznosiš samo svoje mišljenje, i nije te uvrijedio dok si ti njega uvrijedio…
    Stoga boj se Allaha i računaj na Dan polaganja računa kada će Uzvišeni Allah svakom vratiti svačije pravo.
    A kako kaže Allahov Poslanik, sallallahu alejhi we sellem, da nije musliman onaj od čijih ruku i jezika nisu sigurni drugi muslimani….
    we džezakumullahu hajren

    Prvobitno drskost nije izrazena protiv ili na Sebaba vec suprotno. ja sam samo prenjeo ono sto mozes procitati na svim “news” portalima ili pak vecini a Sebab je meni aludirao kao fol da sam ja bio u sred dogadzaja. To sto sam ja iznjeo ono sto plasira vecina mas medija nemoze se meni aludirati ili prebacivati da sam kao fol bio tu KUZIS STA POKUSAVAM RECI ili sam i prema vama sada drzak!?
    Ako pogledas ja sam dodao na temu sa dokazima koje prenose mediji a Sebab je uskocio ili da zapocne raspravu ili da poturi drugu stranu, nije bitno, ako je mislio nesto lose ja mu halalim, a ako sam ja krivo njegov odgovor shvatio nadam se da ce i on meni halaliti.

    A sto se tice poklopac svakom loncu ili pak kao sto vi kazete serpi to sam mu rekao iz dva razloga:
    Jedan sto je samo uskocio u raspravu nedoprinoseci raspravi vec eto samo da se nesto kaze
    I pod dva uvidio sam da je napravio mnogo postova (preko 200) pa sam pomislio mora da je skocio i prebacio dvije ili tri na druge teme, ma da to nemora da bude slucaj.

    I za kraj vama hvala za podsjecanje na Sudnji dan kao i sami hadis ali vjeruj mi Sebab je siguran i od mojih ruku i moga jezika, najmanje sto sam naumio oko “lonac” izgovora je bilo ako nemas sta dodati na post onda nemoj prebacivati.

    Nadam se da sam bio jasan, i ako sam vas uvrijedio nadam se da ce te halaliti, jer Poslanik kaze da Allah nece ukazati milost osobi koja nije milostiva. A prastanje gresaka jednom drugom je ukazivanje milosti.

    #16300
    Anonimno
    Neaktivan

    Korisnickoime a ti toliko vjerujes tim mas medijima da si uvjeren da je to bas tako, zar nisu svi ti mas mediji kojima ti toliko vjerujes u rukama masonerije a poznato je koliko su oni objektivni kad je islam u pitanju i kako uopce mozes uzeti za dokaze nesto sto proizlazi iz tih i takvih medija…
    A sto se tice amerikanaca uopce mi ih nije zao ni najmanje, svaki dan stostruko vise ljudi i djece gine u muslimanskim zemljama gdje popisani ameri nemilosrdno masakriraju, a ne vidim bas tebe ni druge slicne tebi da tako zdusno prate te dogadjaje i analiziraju sve ovako u detalje…

    #16302
    Anonimno
    Neaktivan

    Taman…
    Da Allah oprosti meni i svim muslimanima koji su pogriješili.
    Samo znaj brate da nisu mas medije nikakav dokaz, jer su to kafirski izvori u koje se u osnovi ne vjeruje…
    Ali mi nemamo koristi predpostavljati šta se desilo i ko je sada tu glavna ulaga itd…
    A pogotovo da to bude razlog pravljenja razdora između braće muslimana.
    Jer je to prokletom iblisu i bio cilj!
    Predlažem da se stane sa greškama i da ugađamo Uzvišenom Allahu, a ne da ugađamo prokletom iblisu!

    #16304
    Anonimno
    Neaktivan

    Korisnickoime post=11561 wrote: [quote quote=TALIB post=11560][quote quote=Korisnickoime post=11559]Ako zelis da znas odgovor na to pitanje evo kratko i jasno.

    Osobe koje su bjezale od policije i drugih agencija se kriju iza napada. Da nisu krivi cisto sumnjam da bi bjezali od policije, a Allah zna najbolje.

    Eto odgovor kratak jasan i vjerovatno tacan.

    Pa izostavio si nam najbitniji dio,ko je to bježao od policije?

    Hajd da i vama pruzim odgovor. Bjezali su osumnjiceni to jeste obojica brace. Ako si slucajno pratio razvoj dogadzaja, trebao bi da znas da je prvi stariji brat ubijen nakon pucnjave sa policajcima, dok je drugi pobjegao i kasnije ranjen se sakrio u brodu gdje je eventualno okruzen i uhapsen. A Allah zna najbolje

    Dobro,kako znaš da su obocija bježali?
    Znamo pouzdano da je ovaj mlađi bježao jel tako?(Danas je uhvaćen).
    Da nije možda ovaj drugi počeo bježat tek kada je prvi upucan?
    Što upućuje da se nisu nadali da će policija zapucati na njih,i tek kada je stariji ubijen ovaj malađi nije vidio drugog izbora osim da bježi,što su mediji prenijeli da su obojica bježali.

    Druga stvar jesi li ti čita onaj link što je brat postavio?Vjerovatno nisi.Nemam vremena ali ako stignem prevešću ga.
    Radi se nekoj specijalnoj jedinici koja se nalazila za vrijeme maratona koji su imali neke specijalne uređeje u rukama.Takav se ne dolazi na maraton.Maraton obezbjeđuju obični policajci.Osim toga torba koje su imali na leđima su veoma slične onima u kojima se bomba nalazila.




    Znači ovi su bili i prije eksplozije,čak se po medijima vrtila slika jednog od njih kao osumjećenog.

    ja sam samo prenjeo ono sto mozes procitati na svim “news” portalima ili pak vecini a Sebab je meni aludirao kao fol da sam ja bio u sred dogadzaja. To sto sam ja iznjeo ono sto plasira vecina mas medija nemoze se meni aludirati ili prebacivati da sam kao fol bio tu KUZIS STA POKUSAVAM RECI ili sam i prema vama sada drzak!?

    O ovome se i radi.Ti si samo prenijeo ono što su drugi izbljuvali.Ali ti si to uzeo kao nepobitnu istinu.Ali nije ni čudo jer ti KUŽIŠ a mi očigledno ne kužimo.

    Osim ovoga gore,čitam po raznim portalima i niko ne vjeruje u ovu bajku.
    Pa čitam na Kavkaz centru da njihov otac podržava Kadirova i da njegovi sinovi nikada nisu govorili o nezavisnosti Čečenije kao što mediji tvrde.Pa da je momcima bila važna karijera i novac i ovaj jedan je imao curu itd itd.
    I mudžahidi Čečenije izjavili da nemaju veze sa napadom u Bostonu.

    Ima još toga ali nemam sad vremena.

    Ameri izveli napad,našli savršene žrtve,čečence tkzv islamiste,objavili im identitete tek kada su počeli pucati po njima.Jednog ubili evo sad čitam drugi je uhvaćen i teško ranjen,a i on bi mogao ubrzo…Mrtvi ljudi ne govore.
    Motiv.Vjerovatno da opravdaju nešto u skorijoj budućnosti,a Allah najbolje zna.

    Navodno je uhvaćen i ranjen u vrat.Onaj ko je ranjen u vrat ne može ovako da stoji kao ovdje na slici.

    #16305
    Anonimno
    Neaktivan

    Jasno je nama vecini sta se i ko se krije iza ovog napada u Bostonu.
    Nadam se da ce i pojedincima koji prate “vesti” biti jasnije kad-tad.
    Krivo mije samo to sto se tolika prasina i interesovanje dize oko ovog slucaja gde je 3-je mrtvo.
    Da podsetim pojedine na ovom forumu koji se toliko trude oko ovog slucaja i daju zakljucke na osnovu “vesti” da se osvrne malo i pogleda koliko dnevno budu ubijeni muslimani sirom sveta,pa nek nam na osnovu tih istih “vesti”prenesu ili daju neki zakljucak.Kao na primer sve je to americko maslo.

    #16307
    Anonimno
    Neaktivan

    Korisnickoime post=11561 wrote: [quote quote=TALIB post=11560][quote quote=Korisnickoime post=11559]Ako zelis da znas odgovor na to pitanje evo kratko i jasno.

    Osobe koje su bjezale od policije i drugih agencija se kriju iza napada. Da nisu krivi cisto sumnjam da bi bjezali od policije, a Allah zna najbolje.

    Eto odgovor kratak jasan i vjerovatno tacan.

    Pa izostavio si nam najbitniji dio,ko je to bježao od policije?

    Hajd da i vama pruzim odgovor. Bjezali su osumnjiceni to jeste obojica brace. Ako si slucajno pratio razvoj dogadzaja, trebao bi da znas da je prvi stariji brat ubijen nakon pucnjave sa policajcima, dok je drugi pobjegao i kasnije ranjen se sakrio u brodu gdje je eventualno okruzen i uhapsen. A Allah zna najbolje

    MasaAllah, eto da nam ti nisi pruzio odgovor mi bi ostali slijepi pored ociju, jer mi nismo vidjeli tako ubjedljive i jake dokaze kao ti. Najrealnije je da to budu “islamski terorosti”. Zasto naprezati svoj mozak, i razmisljati svojom glavom kada postoje TV, stampa i ostali mediji koji nam sve to tako lijepo serviraju na sto. Treba samo pojesti sve sto ti se u prvi mah servira. Jos ako je to podmazano islamofobijom i pricom o “zlim islamskim teroristima” onda je sve to “ukusnije” i lahko za pojest.

    Zasto odbijas dokaze sa prilozenog linka s takvom lakocom i ubjedjenoscu, da bi prihvatio dokaze medija za koje znamo da su islamofobicni i da svakodnevno lazu?!

    Zasto to moraju biti muslimani a nepostoji mogucnost da je sve to isplanirano i da momci nisu ni pruzali otpor, nego su, vjesto i planirano, iskoristeni od strane obavjestanih sluzbi, samo da bi se obnovila i povecala mrznja prema Islamu i muslimanima?! Na osnovu cega tako uvjereno tvrdis da su ti momci bjezali i pucali?!?!

    #16312
    Anonimno
    Neaktivan

    Evo zanimljivo je imala za reci njihova tetka(zena je inace advokat i zna kakve procedure se moraju proci da se nesto dokaze).Uglavnom ona ukratko kaze …dajte dokaze(sto oni ne zele,)

    http://www.youtube.com/watch?v=xci9P1t_weQ

    Ne kazem ni da su krivi ni da nisu(ako jesu to je za SVAKU osudu) ali kazem da je sve sumnjivo,i da cinjenica da su jednog ubili ,a drugog nasli u kriticnom stanju(vidjet cete da ce i on umrijeti prije no sto progovori) to je sumnjivo

Pregledavate 15 postova - 1 do 15 (od ukupno 25)
  • Morate biti prijavljeni kako bi mogli odgovoriti na ovu temu.