Mevlid Jašarević osuđen na 18 godina zatvora

  • This topic has 35 odgovora, 18 glasova, and was last updated prije 11 years, 4 months by Anonimno. This post has been viewed 6188 times
Pregledavate 6 postova - 31 do 36 (od ukupno 36)
  • Autor
    Postovi
  • #14252
    Anonimno
    Neaktivan

    to brate harjohajrullah, Allah ti firews dao. ti si od rijetkih koji je ispravno shvatio menhedž Resula, sallallahu alejhi we sellem, i jedan od rijetkih koji je ispravno shvatio suštinu iskušenja, i koji se ispravno postavio prema AbdurRahmanu (mevlid).
    A vi koji ne znate, ili kojii pokušavate svoj gaflet da opravdate AbdurRahmanom, zar nije Allah rekao:
    “Zar vi mislite da ćete ući u Džennet, a još niste iskusili ono što su iskusili oni koji su prije vas bili i nestali? Njih su satirale neimaštine i bolest, i toliko su bili uznemiravani da bi i poslanik, i oni koji su s njim vjerovali – uzviknuli: “Kada će već jednom Allahova pomoć!?” Eto, Allahova pomoć je zaista blizu!” (EL Beqareh, 214)
    i sada kada je AbdurRahman bio sebeb da se ostavri ovaj ajet nad vjernicima, onda se žalite i jadite na mevlida što je nekima rahatluk pokvaren i ugrožen…
    jest mi drago što je murdžijama sijelo pokvario ne mogu opisati. Allah mu Firdews dao i od taguta ga izbavio što prije, pa da ispravi grešku insaAllah!

    #14265
    Anonimno
    Neaktivan

    muwehhid post=9164 wrote: to brate harjohajrullah, Allah ti firews dao. ti si od rijetkih koji je ispravno shvatio menhedž Resula, sallallahu alejhi we sellem, i jedan od rijetkih koji je ispravno shvatio suštinu iskušenja, i koji se ispravno postavio prema AbdurRahmanu (mevlid).
    A vi koji ne znate, ili kojii pokušavate svoj gaflet da opravdate AbdurRahmanom, zar nije Allah rekao:
    “Zar vi mislite da ćete ući u Džennet, a još niste iskusili ono što su iskusili oni koji su prije vas bili i nestali? Njih su satirale neimaštine i bolest, i toliko su bili uznemiravani da bi i poslanik, i oni koji su s njim vjerovali – uzviknuli: “Kada će već jednom Allahova pomoć!?” Eto, Allahova pomoć je zaista blizu!” (EL Beqareh, 214)
    i sada kada je AbdurRahman bio sebeb da se ostavri ovaj ajet nad vjernicima, onda se žalite i jadite na mevlida što je nekima rahatluk pokvaren i ugrožen…
    jest mi drago što je murdžijama sijelo pokvario ne mogu opisati. Allah mu Firdews dao i od taguta ga izbavio što prije, pa da ispravi grešku insaAllah!

    Allahuealemu brate ali zbog tvoga finog mishljenja o meni mi sada tolika stuga dabi plakao jel takomi Allaha i Njegove neizmjene milosti a On s.w.t. to najbolje zna,mislim i osjecam dasam zadnji u karavani i fasik i zaista u drushtvu brace me stid kada vidim njihov ahlak i ilum.
    Mozda i jesam svatio kroz moja sva iskushenja koja me prate kako se treba postaviti mada tu nema mudrovanja niti je potreban veliki ilum osim tewekul i jekin da bude kao granit jel sva mudrost mislim i jeste u tome kao i u dovi Milostivome jel dova je srz ibadeta.
    Zato stalno podsjecam sebe a i savjetujem mladze i ukazujem na sve ono shto cvrshca i jaca iman kroz ovo dvoje,tewekul i jekin.
    Allah s.w.t. ti dao svako dobro i ukabulčio sve tvoje dove i pocastiote drushtvom onih koje volish-amin.

    #14273
    Anonimno
    Neaktivan

    halali brate što ispade pohvala, zaista sam te svojom izjavom u iskušenje doveo. ali nije mi cilj bio pohvala, ali na hajr.
    Allah da nas sačuva od zablude svake!

    #14277
    Anonimno
    Neaktivan

    Hajrohajrullah post=9162 wrote: [quote quote=crnezastave1 post=9148]

    Za hrabrrost cista desetka a izvedba nula,

    To bi znacilo da je uradio za ljude a ne Allaha, ja ne mislim da je tako… napad je vise bio kao opomena, ili upozorenje…

    Brate mili naveosam samo recenicu kafira sa srbskoga portala a to nije moj stav.

    Citao sam komentar kada se desio slucaj na jednom srpskom portalu i kaze srbin:Za hrabrrost cista desetka a izvedba nula,

    Iskreno, nisam ni procitao prvi dio napisanog.

    #14278
    Anonimno
    Neaktivan

    Bushra post=9109 wrote:

    Jedini rat u kojem smo mi je MEDIJSKI RAT

    …medijski rat je dio tog rata.

    Razmisli prije nego kazes napisao/la:

    Nerazumijem sta se oko ovoga Jasarevica ima sta pricati. Covjek pucao naokolo i ni sam nije promislio izhod ovog akta. Stovise se sve daije zgrozile na ovaj njegov akt, osim par “HRABRIH MALOUMNIIH LAVOVA” koji ga podrzavaju iza koje kakvih nickova.

    I za kraj priocitah da se Mevlid pozalio na uslove u zatvoru, ko fol covjek nije u stanju da gleda TV jer mu ekran nije okrenut prema celiji.

    SubhanAllah, koji LAV :))))))))))

    Tebi je krivo sto je Mevlid na ovom forumu musliman, i kad bi imao jedan od tih par pravi, ne bi bilo dobro za tebe, pa zato prosetaj hijeno.

    #14279
    Anonimno
    Neaktivan

    crnezastave1 post=9190 wrote: [quote quote=Bushra post=9109]

    Jedini rat u kojem smo mi je MEDIJSKI RAT

    …medijski rat je dio tog rata.

    Razmisli prije nego kazes napisao/la:

    Nerazumijem sta se oko ovoga Jasarevica ima sta pricati. Covjek pucao naokolo i ni sam nije promislio izhod ovog akta. Stovise se sve daije zgrozile na ovaj njegov akt, osim par “HRABRIH MALOUMNIIH LAVOVA” koji ga podrzavaju iza koje kakvih nickova.

    I za kraj priocitah da se Mevlid pozalio na uslove u zatvoru, ko fol covjek nije u stanju da gleda TV jer mu ekran nije okrenut prema celiji.

    SubhanAllah, koji LAV :))))))))))

    Tebi je krivo sto je Mevlid na ovom forumu musliman, i kad bi imao jedan od tih par pravi, ne bi bilo dobro za tebe, pa zato prosetaj hijeno.

    A jesi i mazlum,da Allah sacuva. Oko ovoga stome nazva hijenom, cemo se inshAllah na sudnjem danu ja i ti obracunati. A sada da ti rascistim jer si ocigledno zbunjen.

    Ja Mevlida smatram muslimanom, nisam ga protekfirio, necu to uciniti, da je pobio sve iz ambasade, ja ga nebi protekfirio, ali itekako osudzujem njegov blentavi akt iz vise razloga. Razloge netreba navoditi, svi znamo koliko je dobra a koliko zla proizaslo iz svega ovoga.

    Ati “hrabri” lavu sa dugim jezikom, skrati ga malo vjeruj mi neces se pokajati, i vise vremena provedi u robovanju Allahu umjesto da na svaki post dodas neko misljenje, koje je itekako slabo.

Pregledavate 6 postova - 31 do 36 (od ukupno 36)
  • Morate biti prijavljeni kako bi mogli odgovoriti na ovu temu.