Mudžahidi – tekfirovci, zalutala skupina!? – Šejh Halid b. AbdurRahman

  • This topic has 173 odgovora, 30 glasova, and was last updated prije 11 years, 9 months by Anonimno. This post has been viewed 23194 times
Pregledavate 15 postova - 16 do 30 (od ukupno 174)
  • Autor
    Postovi
  • #9789
    Anonimno
    Neaktivan

    bosanski_musliman post=4359 wrote: [quote quote=Šebab post=4349]
    zaustavljo sam ja tenkove 92’ na Olovu,za tvoju informaciju,i bio sam ozenjen,poginula mi zena u ratu,ja sam se dokazo svom Bošnjačkom narodu,hvala Bogu kad ima sestara koje se “raspituju” za mene,normalnih koje kod kuće gledaju TV,idu u mahalu,a opet…odgojene su u Islamu.

    Šta si htio reći sa normalnih koje kod kuće gledaju TV,idu u mahalu? Možda ima koja da se nađe : )

    #9792
    Anonimno
    Neaktivan

    bosanski_musliman post=4359 wrote:

    zaustavljo sam ja tenkove 92’ na Olovu,za tvoju informaciju,i bio sam ozenjen,poginula mi zena u ratu,ja sam se dokazo svom Bošnjačkom narodu,hvala Bogu kad ima sestara koje se “raspituju” za mene,normalnih koje kod kuće gledaju TV,idu u mahalu,a opet…odgojene su u Islamu.

    Kako je bezobrazan Bosnjacki narod, zaustavljao si tenkove ‘92, i dokazao se Bosnjackom narodu, a oni nece da ti daju neku lijepu Bosnjakinju, a vidis kako si ti skroman, trazis neku koja gleda spanske i turske serije, da zivi u nekom zamisljenom svijetu, da zivi od “ljubavi” i za “ljubav”.
    Da ode do mahale onako nepokrivena (“sto da se pokriva”, to je njen narod), da malo izbaci svoje atribute neka se komsije pocaste haramom, gledajuci ono sto vide.

    A nase sestre su “zaostale”, ne vole da setaju mahalama, da gledaju razvrat na televiziji, nase sestre vole da djecu odgajaju u Islamu.
    Nase sestre vole da sakriju svoja stidna mjesta koje im je Allah naredio da sakriju, pa tako pokvarenjaci poput tebe ne mogu da ih gledaju.
    Nase sestre se ugeldaju na ashabijke pa njih oponasaju, pa vidis ,mnogi nevjernici, munafici i ostala pogan im zamjera zbog toga, ako si se nasao u ovu pogan, onda mi je drago da sam te prronasao.
    Nase sestre se uljepsavaju samo za svoje muzeve, a ne za mahale.

    Tako da ti nepisem vise, nego da ti olaksam, na pogresnoj adresi si se obratio, tako da puna ti je domovina onakvih kakve trazis, pa nadji sebi ono sto trazis.

    Idi smirom, jer si ovde sa pokvarenim ciljevima, al Allah nam daje da procitamo pokvarenjake.

    #9793
    Anonimno
    Neaktivan

    @Šebab – pa sad čovjek reče da mu je poginula žena u ratu. Zar nemaš nimalo stida spram te činjenice da ne bljuješ vatru po bratu muslimanu? Mogo bi vam sad svima citirati dosta hadisa koji govore šta znači uvrijediti brata muslimana. Čitam vas duže vrijeme, kako razmišljate šta su vam stavovi. Prevrnete preko jezika za sekund, kafir. Čitam neki dan, protekfiri se stotina muslimana koji idu na ajvatovicu da su kafiri (ne opravdavam ajvatovicu). Vama je nekoga nazvati kafirom ko najest se hljeba. Pa kako vas nije Allaha strah? Kako vas nije strah Sudnjeg Dana? Kako vas džehenemske vatre nije strah? Ne mogu to da razumijem.

    #9795
    Anonimno
    Neaktivan

    Prvo to sto mu je zena poginula u ratu suosjecam se snjim zbog toga, ali mu to nedaje zapravo da podmuklo udara niske udarce ciljajuci da omalovazava ispravno slijedjenje Islama.
    A drugo nije mi svako brat, ovde na forumu brata smatram onoga ko dokaze ispravno shvatanje vjere.

    A sto se ne javi da njega upozoris kad je on vrijedjao Izeta Hadzica, da dokazes kako branis cast muslimana.

    Sta je trazio to je dobio, jer nisam se od pocetka postavio zestoko prema njemu, nego kad sam uvideo potrebu da mu na taj nacin odgovorim, odgovorio sam.

    #9796
    Anonimno
    Neaktivan

    Šebab post=4366 wrote: Prvo to sto mu je zena poginula u ratu suosjecam se snjim zbog toga, ali mu to nedaje zapravo da podmuklo udara niske udarce ciljajuci da omalovazava ispravno slijedjenje Islama.
    A drugo nije mi svako brat, ovde na forumu brata smatram onoga ko dokaze ispravno shvatanje vjere.

    A sto se ne javi da njega upozoris kad je on vrijedjao Izeta Hadzica, da dokazes kako branis cast muslimana.

    Sta je trazio to je dobio, jer nisam se od pocetka postavio zestoko prema njemu, nego kad sam uvideo potrebu da mu na taj nacin odgovorim, odgovorio sam.

    Znači, svako ko ne razmišlja kao vi je kafir?

    #9797
    Anonimno
    Neaktivan

    983422 post=4367 wrote: [quote quote=Šebab post=4366]Prvo to sto mu je zena poginula u ratu suosjecam se snjim zbog toga, ali mu to nedaje zapravo da podmuklo udara niske udarce ciljajuci da omalovazava ispravno slijedjenje Islama.
    A drugo nije mi svako brat, ovde na forumu brata smatram onoga ko dokaze ispravno shvatanje vjere.

    A sto se ne javi da njega upozoris kad je on vrijedjao Izeta Hadzica, da dokazes kako branis cast muslimana.

    Sta je trazio to je dobio, jer nisam se od pocetka postavio zestoko prema njemu, nego kad sam uvideo potrebu da mu na taj nacin odgovorim, odgovorio sam.

    Znači, svako ko ne razmišlja kao vi je kafir?

    Svako ko ne razmislja kao vjernik je nevjernik.

    #9799
    Anonimno
    Neaktivan

    Šebab post=4368 wrote: [quote quote=983422 post=4367][quote quote=Šebab post=4366]Prvo to sto mu je zena poginula u ratu suosjecam se snjim zbog toga, ali mu to nedaje zapravo da podmuklo udara niske udarce ciljajuci da omalovazava ispravno slijedjenje Islama.
    A drugo nije mi svako brat, ovde na forumu brata smatram onoga ko dokaze ispravno shvatanje vjere.

    A sto se ne javi da njega upozoris kad je on vrijedjao Izeta Hadzica, da dokazes kako branis cast muslimana.

    Sta je trazio to je dobio, jer nisam se od pocetka postavio zestoko prema njemu, nego kad sam uvideo potrebu da mu na taj nacin odgovorim, odgovorio sam.

    Znači, svako ko ne razmišlja kao vi je kafir?

    Svako ko ne razmislja kao vjernik je nevjernik.

    Jel ti tvrdiš da si na Pravom Putu? Možeš li se zakleti Allahom da si na Pravom Putu?

    #9800
    Anonimno
    Neaktivan

    hajdti fino u šiframa kako si došao tako i otiđi, čitaš nas već duže vrijeme, tj pratiš nas već duže vrijeme, nebil našo neku sitnu sitnu mahanu, pa da vikneš na sav glas: EVO IH GREŠNICI!

    Divim se tvojoj strpljivosti, kako si mogao toliko pratit iz fatelje, stolice il skemlije, a da se ne javiš… sigurno su te butni mišići zaboli od praćenja foruma….

    i da ti kažem nešto, došao si na forum: PUT VJERNIKA … ako ti se ne svidja, slobodno siđi sa puta, jer smetaš ljudima koji žele da nauče islam, a ovakvim postovima ih samo zbuniš….. (ovaj bi naveo puno hadisa o časti muslimana, a i sam kalja čast muslimana javno) zapitao bi se iskreni mladić, koji želi naučit islam, a možda bi i dodao: a navedi koji hadis, nebil se neko okoristio…

    #9801
    Anonimno
    Neaktivan

    Napad je najbolja odbrana. Ja vas sviju ovdje pitam i nemojte mi izbjegavati odgovor. Jel tvrdite da ste na Pravom Putu?

    #9803
    Anonimno
    Neaktivan

    koga allah uputi na pravi put nikoga u zabludi nemoze odvesti
    a koga allah pravedno u zabludi ostavi niko ga na pravi put
    nemoze uputiti .

    #9804
    Anonimno
    Neaktivan

    ko sledi kuran i sunnet je na pravome putu
    ako sledi svoje srasti SIGURNO nije na pravome putu

    #9806
    Anonimno
    Neaktivan

    Jel tvrdite da ste na Pravom Putu? Ja ću ponavljati pitanje dok ne dobijem odgovor.

    #9810
    Anonimno
    Neaktivan

    [q
    uote=983422 post=4377]Jel tvrdite da ste na Pravom Putu? Ja ću ponavljati pitanje dok ne dobijem odgovor.
    Pa covjek ti je odgovorio,sta jos trazis???Ili ne razumijes odgovor pravog vjernika…

    #9811
    Anonimno
    Neaktivan

    983422 post=4377 wrote: Jel tvrdite da ste na Pravom Putu? Ja ću ponavljati pitanje dok ne dobijem odgovor.

    Jesmo muslimani na pravom putu, i u to smo ubjedjeni, ako ne bi u to bili ubjedjeni onda kako bi bili na pravom putu, ako bi sumnjali u svoju vjeru.

    #9812
    Anonimno
    Neaktivan

    Osobi pod nikom bosanski musliman nije vrijedjana supruga koja mu je poginula u ratu, ali on se i te kako udostojio uvrijediti stotine hiljada muslimanki jer ne razmisljaju “savremeno” po pitanju izlaska iz kuce i provodjenja slobodnogm vremena, nego razmisljaju kako to naredjuje Allah i Njegov Poslanik salAllahu alejhi we selem, dakle u kucama svojim borave, a vrijeme kojim se Allah kune ne trose uzalud. Ako ta osoba ovakve muslimanke drzi za nenormalne neka sebi pripremi odgovor koji ce prilozit Allahu za vrijedjanje Njegovih odanih robinja. Da je smrt svoje supruge zaista shvatio kako treba, ne bi mu nikakda palo na pamet jednu jedinu rijec progovoriti protiv takvih muslimanki. A kamoli udarati na njihovu cast. Smrt je najbolji vaz ali i pored toga samo rijetki se opamete.

    Jos ovako sramotno pita za sestru! Tako mi Allaha samo maloumna osoba moze svoje dijete odgajano na Kur'anu i sunnetu predati osobi koja taj odgoj prezire i od svoje supruge ocekuje ‘savremeno’ poimanje ove savrsene vjere.

    Sto se tice shifre i njegovog pitanja ,, jeste, ovaj menhedz je menhedz Pravog puta, i da mi smo na Pravom putu insha Allah. Medjutim to ne znaci da ne pogrijesimo, ali na nase greske upozoritedokazima iz Kur'ana i sunneta upozorite i shvatanjima selefu salihina, a ne svojim slijepim slijedjenjem imena i njihovog buncanja “to ti je to, nema tu sta da se prica” <--- Primjer dokaza tekfir nostradamusa protiv ove dawe. Dakle bezgresan nije niko ovdje, ali kao i opcenito tako i u svakoj meseli pojedinacno pravi put se jasno razlikuje od zablude A dokazi za neciju (ne)ispravnost su u kitabu i sunnetu. Pa ehlen, ukazite nam. Pitanje za shifru, gdje je to spusten tekfir na sve posjetioce ajvatovice?

Pregledavate 15 postova - 16 do 30 (od ukupno 174)
  • Morate biti prijavljeni kako bi mogli odgovoriti na ovu temu.