Muftijina zakletva na poštivanje taguta!

  • This topic has 58 odgovora, 16 glasova, and was last updated prije 11 years, 10 months by Anonimno. This post has been viewed 8753 times
Pregledavate 15 postova - 16 do 30 (od ukupno 59)
  • Autor
    Postovi
  • #8937
    Anonimno
    Neaktivan

    obraduj strpljive post=3364 wrote: Esselamu alejkum we rahemtulahi we berekatuhu

    Halid je postupio kao sto je i ova stranica kao i brat RPG i nasi shejhovi,…

    Nije prvi put da se pozivaš na šejhove, a da pri tome griješiš. Već sam ti jednom napomenuo, moguće da te daije smatraju za nepouzdanog, nedovoljno obrazovanog (islamski), ili, ili, ili… pa ti ne kažu realno stanje. A što se tiče RPG-a, prosto je vidljivo da se zavlačiš dotičnom pod kožu, a to ne radi osim onog ko zna dobro manipulisati i izvrdavati, kako bi naravno, ko drugi do sami admin. bio tako reći na tvojoj strani, tako što ćeš ga uvijek pohvaliti pa čak ako i nešto kaže protiv tebe… a ako ovo nije tačno, onda tražim halala, ali ne djeluje drugačije do ovako.

    Dosadašnji postovi su dokazali da si čovjek koji je haman ”nedokaziv” i koji se uvijek nađe na ”pravom mjestu” da tako reći brani ljude koji definitivno nisu sa nama. Razmisli malo što su se svi okomili na tebe, iako je Yaseer priznao da sluša ljude koji nas prozivaju, on je manje napadan no ti. Kod čovjeka se lako primjeti kakav je i ka čemu teži, ciljam na kontakt uživo, a ovako preko ovih ”aparatura”, nemoj se čuditi napadima od strane članova, jer dosadašnji pojedini tvoji postovi navode na napade. Nemoj mi samo spominjati Salahudina ili Pantera, ili, ili, ili… ispadi su uočljivi, onome kome Allah da, da to vidi. Dotični su članovi neminovno imali ispade (barem po mom shvaćanju), jer normalno ljudi su. To isto kažem i za tebe ali tvoje zalaganje na pogrešnom mjestu i pogrešnom momentu i pogrešnom načinu su upadljiviji. Nemam neku korist od tvog bana, rado bi da te i dalje ima ovdje, ali shvati nešto kao nasihat, pazi kako i kome i kad se obraćaš, jer nastaviš li ovako, ne vjerujem da će ići na dobro!

    P.S. Nekoliko puta sam se našao u žaru rasprave s tobom, i nevidim da je ostavilo bilo kakvog pozitivnog efekta.
    Misliš li da će sada biti nešto drugačije!!!??? Nadam see…

    Moguce pod drugom nickom da si se nasao u zaru rasprave a pod ovim nickom sam ti odavno rekao da ne raspravljam sa osobama koje su nerazumne, i sve dok je tako ne raspravljam stobom. Ulizivanje koje pominjes bi se prije odnosilo na tebe, spomenuo sam shejhove i brata RPG-a zato sto slicno postupaju. Ako vec toliko zarko zelis znati zasto shejhovi javno ne istrcavaju tek tako idi pitaj njih u drugom slucaju nemoj da potvaras jer jedino sto brani Halid je Kuran i sunnet i dawu na kojoj su nasi shejhovi (Idriz, Nusret, Porca, Bosnic..) a ne tagute.

    Jesi sam jednom rekao “ako zelis znati koja je prava strana samo gledaj gdje lete strelice..” ili si to zaboravio.

    A pogresio si sigurno i sve dok tako gresis i upadas, stobom ne raspravljam. Zato bi razumnije bilo da me ne prozivas.

    #8938
    Anonimno
    Neaktivan

    Halid ibn Velid pre bih reko da je Porca sa Hajrudinom Ahmetovicem i Zijadom Ljakicem, a ne sa Nusretom i Bilibanijem, a sto ih ti uvijek spominjes zajedno mislim da su tvoje zelje, a realnost je drugacija, nismo mi smarsa pali da nam pricas bajke ovde.

    #8939
    Anonimno
    Neaktivan

    I jos nesto i na ovoj temi se skrece od teme. Cudno na kojoj god temi se umijesa korisnik sa nickom Halid Ibn Velid skrece se od teme.

    #8942
    Anonimno
    Neaktivan

    Subhanallah koliko god tebi ne stimalo Shebab oni se ipak postuju zato nemoj da govoris napamet i potvaras, cak je shejh Idriz vise puta pominjao hafiza Porcu i njegov jako aktivan i veliki dzemat, saradzuju jako dobro cak su i zajedno sa ostalom bracom bili na Hadzu evo ti i dokaz:

    http://http://www.youtube.com/watch?v=t7IyvzIiUTY;feature=share

    #8943
    Anonimno
    Neaktivan

    Halide jesili ovaj materijal nabavio u kantini kod Porce, ja koliko sam upoznat svi kazu da je zabranjeno tamo da se prodaju dersovi od Bilibanija, hehe, i koliko me sjecanje sluzi, pre nekoliko godina, gde to bese kad Bilibaniju ne dozvolise da odrzi ders.

    #8944
    Anonimno
    Neaktivan

    Halid Ibn Velid post=3374 wrote:

    http://http://www.youtube.com/watch?v=t7IyvzIiUTY;feature=share

    http://http://www.youtube.com/watch?v=qN1HqBUvAaI;feature=share

    Imas li izun od ovih ljudi sto postavljas videa ovde.
    Zelis li ovim da nekom napravis nekakve probleme .

    #8945
    Anonimno
    Neaktivan

    Ja sam ti dao dokaz a ti nastavi da potvaras, a da ne govorimo sto iz te kantine koju pominjes se dijele knjige pogotovu knjiga o namazu od hafiza Porce u svim dzematima ukljucujuci i shejh Idrizov, saradzuju jako dobro i koliko god ti voleo da bude drugacije, nece se desiti oni ce se postovati i dalje medzusobno saradzivati. A kantinu koju pominjes, mnogo bi bolje bilo da dodzes i kupis neku knjigu naucis malo vise o islamu umijesto sto ovde potvaras.
    A od shejha Idriza i njegovog dzemata si jako daleko, poseti malo paltalk sobu put vjernika upoznaj malo bracu ili si dosao ovde samo da sijes fitnu, ne prolazi ti to shebab, provaljen si.

    #8946
    Anonimno
    Neaktivan

    Ne bjezi od teme sad odgovori: Ima li Bilibanijevih dersova tamo ili nema.
    I imas li izun za postavljanje tog videa ili nemas.

    Halid Ibn Velid post=3377 wrote: Ja sam ti dao dokaz a ti nastavi da potvaras, a da ne govorimo sto iz te kantine koju pominjes se dijele knjige pogotovu knjiga o namazu od hafiza Porce u svim dzematima ukljucujuci i shejh Idrizov, saradzuju jako dobro i koliko god ti voleo da bude drugacije, nece se desiti oni ce se postovati i dalje medzusobno saradzivati. A kantinu koju pominjes, mnogo bi bolje bilo da dodzes i kupis neku knjigu naucis malo vise o islamu umijesto sto ovde potvaras.
    .

    Ja nisam nista rekao protiv Porce. Docicu da kupim koju knjigu samo uz uslov ako ima i dersova od Bilibanija i Nusreta tamo, da kupim inshaAllah.
    A kazi mi sad sta to potvaram

    #8947
    Anonimno
    Neaktivan

    Tako mi Allaha ja sam jos sinoc htio ovo reci sto je rekao Shebab, nego rekoh ”hajd necu, dako se stvari slegnu”…

    Halide, Porca se sa Zijadom Ljakicem, kad je bio zadnji put kod njega u Bec tako slatko i lijepo osjecao i jedva da su se mogli razici a ti pricas price za malu djecu. De malo odi kod Porce, upitaj ga za Maqdisija, Ali bin Hudejra, Ahmeda Halidija i ostale ucenjake po zatvorima pa da vidimo kakav ces nam odgovor donijeti, jesu li to sejhovi ili anonimusi…

    #8948
    Anonimno
    Neaktivan

    Šebab post=3370 wrote: Halid ibn Velid pre bih reko da je Porca sa Hajrudinom Ahmetovicem i Zijadom Ljakicem, a ne sa Nusretom i Bilibanijem, a sto ih ti uvijek spominjes zajedno mislim da su tvoje zelje, a realnost je drugacija, nismo mi smarsa pali da nam pricas bajke ovde.

    Bolje ih vi upitajte ako vas toliko zanima, ili jos bolje pitajte i hafiza Porcu i shejha Idriza umesto sto sto nagadzate ili smatrate da ste mozda bolji od shejha Idriza i hafiza, a to ko sta potvara se jasno vidi shebab, zato se boj Allaha i pazi sta govoris. Da si bio u jednom ili drugom dzematu nebi ovako napamet pisao.

    #8949
    Anonimno
    Neaktivan

    Halid ibn Velid sve si ih porazio, a sad idi legni, odmori malo, prsti su ti se umorili od pisanja.

    #8950
    Anonimno
    Neaktivan

    Hodza1 post=3381 wrote: Halid ibn Velid sve si ih porazio, a sad idi legni, odmori malo, prsti su ti se umorili od pisanja.

    Dobra ideja, ssss.

    #8951
    Anonimno
    Neaktivan

    Sellam alejkum
    Hodza to bih i tebi preporucio posto su ti verovatno oci umorne od citanja. I ne zaboravi da nije u pitanju nekakva “pobeda ili poraz” vec Istina i pravda, postovanje daija, sprecavanje sirenja fitne i potvora, sirenje dawe, cuvanje Allahovih granica i jos mnogo toga a pobeda dolazi od Allaha i tamo gde treba.

    #8952
    Anonimno
    Neaktivan

    Ja bih ti preporucio da jos lijepo sanjas, jer je ovo sve istina a ti iznosis sanjarenja, i ne ponavljaj kao ”papagaj” potvore-potvore, vec odi kod hafiza Porce pa ga upitaj za ove sejhove, daije i ovu dawu, bujrum nas ”sanjaru”. Ako to ne ucinis onda znaj da govoris po strastima i mnogo sanjas…

    #8954
    Anonimno
    Neaktivan

    Sellam alejkum
    Ahi Halide ne obracaj paznju na pojedince, sasuo si im dokaze o medzusobnom postovanju Bilibanija i Porce pa neka razmisle o svojim postupcima, neki su ovde samo da prave fitne a nisu ni blizu nijednom od daija, vec pisu iz zlobe i mrznje prema odredzenom daiji.
    Jako lijepo savjeti za one koji pretjeruju u raspravi:

Pregledavate 15 postova - 16 do 30 (od ukupno 59)
  • Morate biti prijavljeni kako bi mogli odgovoriti na ovu temu.