Pomoć maloj djevočici

  • This topic has 4 odgovora, 3 glasa, and was last updated prije 11 years, 6 months by Anonimno. This post has been viewed 1075 times
Pregledavate 5 postova - 1 do 5 (od ukupno 5)
  • Autor
    Postovi
  • #12447
    Anonimno
    Neaktivan

    Esselamu alejkum braćo i sestre,

    ova djevojčica je kćerka jedne naše sestre i boluje od Scoliosis thoracalis congentalis i potrebna joj je hitna novčana pomoć za operaciju u Beogradu, pa ako tko može neka uplati koliko može na
    žiro račun 1322202000711957

    (Račun je u NLB Tuzlanskoj banci)
    Allah vam dao svako dobro. amin

    Allah u suri Al-Bakarah, u 272. ajetu kaže:

    وَمَا تُنْفِقُوا مِنْ خَيْرٍ فَلِأَنْفُسِكُمْ ۚ وَمَا تُنْفِقُونَ إِلَّا ابْتِغَاءَ وَجْهِ اللَّهِ ۚ وَمَا تُنْفِقُوا مِنْ خَيْرٍ يُوَفَّ إِلَيْكُمْ وَأَنْتُمْ لَا تُظْلَمُونَ

    Dob­ro koje podijelite vaše je, a nećete dijeliti osim u težnji za licem Allahovim! A ono što od dobra udijelite drugima, to će vam se nadoknaditi i neće vam se nepravda učiniti!

    #12450
    Anonimno
    Neaktivan

    we alejkum Selam we rahmetullahi

    :barek:

    imali ime, iban i swift code??

    #12453
    Anonimno
    Neaktivan

    Amin we ijjaki uhkty

    djevojčica se zove Alisa Puhovac

    živi u BiH potrebne su joj 4000 eura za operaciju

    što se tiće tih brojeva ne vjerujem da ovaj račun to ima (ne znam jel devizni), samo sam dobio ovo.

    #12454
    Anonimno
    Neaktivan

    Molim Allaha s.w.t. da podari ozdravljenje i olaksha.
    I moj djecak ima Scoliosis thoracalis i to stvara probleme u normalnim stvarima kao shtoje cucanje,ustajanje….

    #12458
    Anonimno
    Neaktivan

    amin na dove.

    molim Allaha Milostivog da izlijeci nase bolesne, olaksa im tegobe i oprosti grijehe. amin

    ahi da bi se pomoc poslala iz inostranstva valjda trebaju ti brojevi. ako saznas sta, ti insaAllah napisi ovde. pa cemo insaAllah dalje siriti.

Pregledavate 5 postova - 1 do 5 (od ukupno 5)
  • Morate biti prijavljeni kako bi mogli odgovoriti na ovu temu.