Saffovac, pitanja

  • This topic has 5 odgovora, 5 glasova, and was last updated prije 11 years, 5 months by Anonimno. This post has been viewed 916 times
Pregledavate 6 postova - 1 do 6 (od ukupno 6)
  • Autor
    Postovi
  • #13592
    Anonimno
    Neaktivan

    esselamu alejke, Saffovac.

    Ako ti nije zahmet odgovori mi na ova pitanja. Allaha mi volio bi znati sta se s vama desilo? Ovo pitanje radi sebe i isitne postavljam i Allaha mi ne radi neke gluposti ili da bi nekog blamirao.

    Sta saffovci kazu za maturidije?

    Sta se desava s vasim bradama, sta te to saznali novo pa poceli kratiti brade i odjela nosati?

    Da li i mi “obicni” robovi smijemo kratiti brate i spustat nogavice?

    Zasto pravite non stop reklame za rijaset kada je jasno da su zesci novotari?

    Vidim da volite da dobro kritikujete ove daije s putvjernika (ne kazem da su bez greske) ali budite pravedni pa kritikujte i vase maturidije. Maturidje koji po (cu)dovistima dove i sta vec rade.

    Da li smatrate da je ono na cemu je Rijaset istina? ili ih zbog mudrosti volite a ove ovdje zbog mudrosti mrzite.

    Jos jednom vas pitam u ime Allaha, sta ste to saznali novo pa ste se toliko promjenuli? sjecas li se vremena o Saffovac kad ni fotografije zena niste imali ?

    Da te Allah nagradi ako mi ovo posteno objasnis.

    :zastava1:

    #13596
    Anonimno
    Neaktivan

    Abdi jesi li ovo pogledao?

    #13597
    Anonimno
    Neaktivan

    Inna lillahi ve inna ilejhi radziun!

    #13605
    Anonimno
    Neaktivan

    imal kod Samira , u govoru, rekao je Allah rekao je Poslanik s.a.w.s ili on uvijek ovako … samo prica po strastima bez dokaza …

    #13606
    Anonimno
    Neaktivan

    Abdi, desila se jednom davno racija u uredništvu, koju je izvršila SIPA il OSA il neka od sada saffovskih prijteljski obavještajnih kuća….

    #13607
    Anonimno
    Neaktivan

    Ova tema je bezpotrebna, jer je prioritetnije da saffovac odgovori na pitanja brata RPG-ija.
    Ovim mu se samo daje mogucnost da izbegne ono sto se od njega trazilo, ili da se uopste ne vrati na forum da odgovara.

    Kad procitate ovo ja cu ovu temu ukloniti.
    Allah vas nagradio na razumijevanju.

Pregledavate 6 postova - 1 do 6 (od ukupno 6)
  • Morate biti prijavljeni kako bi mogli odgovoriti na ovu temu.