Uspostava islamske drzave!!!

  • This topic has 111 odgovora, 30 glasova, and was last updated prije 11 years, 3 months by Anonimno. This post has been viewed 20885 times
Pregledavate 15 postova - 91 do 105 (od ukupno 112)
  • Autor
    Postovi
  • #11137
    Anonimno
    Neaktivan

    Buraz Zijo mislim da bi hitno trebao promjeniti nick, jer na arapskom si ustvari Izmet Zijo
    Evo ti primjer: أنت البراز sto prevedeno sa arapskog bi znacilo “ti si izmet”

    #11139
    Anonimno
    Neaktivan

    Ako taj buraz Zijo dobije jos dva minusa na reputaciju,i tako ce da mu promijene naziv nika,ako sam dobro shvatio pravilnik foruma.tako da ce njegovo ime konacno biti Buraz Zijo Banned.Zato neka malo bolje razmisli kada postira neko svoje misljenje.

    #11140
    Anonimno
    Neaktivan

    Saur,nebih da mijenjam temu,ali sam radoznao sta znaci moje ime na arapskom?

    #11143
    Anonimno
    Neaktivan

    Brate zajko nisam bas strucnjak za arapski, ali ako je Zajko izvedenica od imena Zaim, mislim da zaim znaci vodja الزعيم

    #11150
    Anonimno
    Neaktivan

    Kada bi bila ovdje opcija da ti odgovorim privatnom porukom to bih ti i poslao…Allah te nagradio.Amin!!!

    #11165
    Anonimno
    Neaktivan

    I ja mislim da bi nam tu opciju administracija trebala omoguciti bas radi ovakvih stvari, i tebe Allah da nagradi.Amin!

    #11175
    Anonimno
    Neaktivan

    saur post=5897 wrote: I ja mislim da bi nam tu opciju administracija trebala omoguciti bas radi ovakvih stvari, i tebe Allah da nagradi.Amin!

    Amin!!!

    #11180
    Anonimno
    Neaktivan

    saur post=5897 wrote: I ja mislim da bi nam tu opciju administracija trebala omoguciti bas radi ovakvih stvari, i tebe Allah da nagradi.Amin!

    Zbog mogućih zloupotreba ta opcija je isključena sa foruma. Pogledajte član 13 Pravilnika.

    http://www.putvjernika.com/Forum/4-Pravilnik-foruma/4-Pravilnik.html

    #11181
    Anonimno
    Neaktivan

    Sada sam i ja pogledao sta stoji u pravilniku.Allah te nagradio svakim dobrom na upozorenju…Amin!!!

    #11718
    Anonimno
    Neaktivan

    Čitam ovu temu koji sam započeo prije više od tri mjeseca kako bi potaknuo raspravu o uspostavi Islamske države i ukazao da je obaveza svakog muslimana da da svoj maksimalni doprinos da se vrati hilafet na scenu i uspostavi Allahov zakon.
    Iznenađen sam koliko je “likova” koji su se uključivali na ovu temu BANOVANO. Iznenađen sam koliko je onih koji se pripisuju islamu i sebe nazivaju muslimanima, a ništa ne čine od onoga što im Allah nalaže. Ali doći će dan kada će svi progledati, no možda im tada bude kasno! Molim Allaha da nas sve uputi na pravi put i da očisti naša srca!

    #11721
    Anonimno
    Neaktivan

    Emir1 post=6493 wrote: Čitam ovu temu koji sam započeo prije više od tri mjeseca kako bi potaknuo raspravu o uspostavi Islamske države i ukazao da je obaveza svakog muslimana da da svoj maksimalni doprinos da se vrati hilafet na scenu i uspostavi Allahov zakon.
    Iznenađen sam koliko je “likova” koji su se uključivali na ovu temu BANOVANO. Iznenađen sam koliko je onih koji se pripisuju islamu i sebe nazivaju muslimanima, a ništa ne čine od onoga što im Allah nalaže. Ali doći će dan kada će svi progledati, no možda im tada bude kasno! Molim Allaha da nas sve uputi na pravi put i da očisti naša srca!

    :barek: Amin,amin,amin.

    #11734
    Anonimno
    Neaktivan

    Emir1 post=6493 wrote: Čitam ovu temu koji sam započeo prije više od tri mjeseca kako bi potaknuo raspravu o uspostavi Islamske države i ukazao da je obaveza svakog muslimana da da svoj maksimalni doprinos da se vrati hilafet na scenu i uspostavi Allahov zakon.
    Iznenađen sam koliko je “likova” koji su se uključivali na ovu temu BANOVANO. Iznenađen sam koliko je onih koji se pripisuju islamu i sebe nazivaju muslimanima, a ništa ne čine od onoga što im Allah nalaže. Ali doći će dan kada će svi progledati, no možda im tada bude kasno! Molim Allaha da nas sve uputi na pravi put i da očisti naša srca!

    Tako je to u životu, na put krene 100 ljudi, a do cilja stigne manje od pola : )

    Nije baš kako ti se čini brate Emire1, neki ljudi koji su udaljeni su imali po više od 10 naloga, tako da ti vidiš desetericu udaljenih sa foruma, a on je u stvari samo jedan.

    S druge strane, vjerovatno orkestrirano, forum zapljusne najezda neoharidžija i neomurdžija, pa s vremena na vrijeme poduzimamo “generalku”.

    #11736
    Anonimno
    Neaktivan

    Naravno,bio sam svedokom,kada su ti upali u tvrdjavu neo-haridzije,harali su ,a bilo je to pre nekoliko dana,tebe nije bilo,a oni se razbaskarili,jedva su ih isterali.Napad je predvodio licno njihov “vitez”.A pre njega na jedno ili dva vece je udario neki srbin,izvredjao je nasu veru,cudio sam se da su neki uopste sa njim raspravljali.Mislim da si upoznat sa tim nemilim dogadjanjima,al,eto,da te napomenem….

    #11738
    Anonimno
    Neaktivan

    Ledenac post=6516 wrote: Naravno,bio sam svedokom,kada su ti upali u tvrdjavu neo-haridzije,harali su ,a bilo je to pre nekoliko dana,tebe nije bilo,a oni se razbaskarili,jedva su ih isterali.Napad je predvodio licno njihov “vitez”.

    Lahko je biti lav kada je pustinja oko tebe. I nemoj da vrijeđaš svoju braću, nisu oni razbojnici da bi harali 🙂

    A pre njega na jedno ili dva vece je udario neki srbin,izvredjao je nasu veru,cudio sam se da su neki uopste sa njim raspravljali.

    Koliko sam vidio i taj Srbin je isključen sa foruma, a raspravljali su se prije nego je on počeo da vrijeđa, tako da se čudim tvom “čuđenju”. Ma nije to ni bitno, bitno je da ti znaš da mi znamo 😉

    Mislim da si upoznat sa tim nemilim dogadjanjima,al,eto,da te napomenem….

    Hvala, hvala… Ovo su korisne napomene, jer će ubuduće pomoći u čuvanju naše tvrđave od najezde združenih snaga Srbo-četnika i neoharidžija (zadnji put su skoro sinkronizirano napadali našu tvrđavu; da li je dogovor pao u srpskoj diskoteci u Beču ili ne, ili je napad spontan bez dogovora, nije moje da ulazim u to).

    Lijepo se osjećaj kod nas, brate 🙂

    #11740
    Anonimno
    Neaktivan

    A bice li odgovor na pitanje koje je su postavili ?

Pregledavate 15 postova - 91 do 105 (od ukupno 112)
  • Morate biti prijavljeni kako bi mogli odgovoriti na ovu temu.