Reply To: Zukorlić: Večeras ne važi sitno, samo 500 eura i više

#16043
Anonimno
Neaktivan

Allah te nagradio ahi xmuslimanx, i podario ti korisno znanje.

Vidis, ja nemam informacije o tom novcu gdje i kako zavrsava, a niti se interesujem o tome, pa sam zbog toga i rekao u tom obliku (sumnje-predrasude), i nisam hteo da to potvrdim ili negiram bez znanja o tome, kako se poslije neko ne bi nasao da mi kaze: sto govoris tako, on je stvarno sakupljen imetak tamo utrosio, poslao, sta god vec…
A sto se tvog pitanja tice, odgovor na isto se moze uzeti iz samog tvog pitanja, upravo tako: sta je to u celom ovom video snimku po sunetu(po tebi)?, izgleda nista!!!

Ahi moj nemoj se uzrujavat, da branim tu budalu mi nije bilo ni na kraj pameti, mozda je tebi tako izgledalo iz mog posta, odmah cu ti reci, da ne volim rasprave sa bracom uopcenito, a posebno ako je u pitanju nesto ovakvo (tema o tom sefihu zlikorlicu), i sigurno znaj, da ne bih napisao nakon tvog zadnjeg posta nikakav komentar, ali sam napisao posto si me ti time obavezao, kada si mi postavio pitanje. Nemoj misliti da je ovo ikakva provokacija, pametan musliman nema vremena za to, a kamoli ismijavanja ili ista drugo. Ovo ti pisem, jer sam primjetio da te je moj post malo uzrujao, pa eto da ti odmah kazem i olaksam, da ja nisam od onih koji imaju pozitivno misljenje o tom sefihu.
Halali na dugi tekst.
Selamun ‘alejkum.