Pocetak posta mjeseca ramazana

  • This topic has 21 odgovor, 11 glasova, and was last updated prije 11 years, 9 months by Anonimno. This post has been viewed 3409 times
Pregledavate 15 postova - 1 do 15 (od ukupno 22)
  • Autor
    Postovi
  • #10421
    Anonimno
    Neaktivan

    Zna li neko da kaze kada cemo zapostiti,ili po postojecoj vaktiji ili gledanjem mladjaka?

    #10426
    Anonimno
    Neaktivan

    Po sunnetu poslanika salAllahu alejhi we sellem dakle gledanjem mladjaka odnosno pracenjem vijesti ko ugleda mladjak prvi.

    #10427
    Anonimno
    Neaktivan

    da nebude zabune, nećemo svi gledat mlađak, nego pratit od braće koja su zadužena za to. Allahu ealem…

    #10513
    Anonimno
    Neaktivan

    Da li ce braca koja su zaduzena za gledanje mladjaka,to raditi u cetvrtak predvece pa ako ga nema,onda ponovo u petak vece?I da li cemo biti na vrijeme informisani,zbog teravih namaza,kao i pripreme za prvi dan posta?Allah vas nagradio najvecom nagradom.Amin!!!

    #10515
    Anonimno
    Neaktivan

    #10516
    Anonimno
    Neaktivan

    Pored Saudije, prvi dan ramazana sutra pocinje i u: Egiptu, Kataru, Emiratima i Jordanu

    #10517
    Anonimno
    Neaktivan

    Keniji takodjer.

    #10520
    Anonimno
    Neaktivan
    #10522
    Anonimno
    Neaktivan

    SVIM MUSLIMANIMA NA FORUMU PV I SVIM MUSLIMANIMA OPĆENITO ŽELIM MUBAREK RAMAZAN!
    NEKA VAŠA SRCA TIJEKOM POSTA BUDU OTVORENA ZA DOBRA DJELA I LJUBAV PREMA SVIM LJUDIMA DOBRE VOLJE!

    P.S. Posebne želje mojim “diskutantima” od neko večer, @Shebabu, @Sauru i @Zajki.

    #10524
    Anonimno
    Neaktivan

    Zlocesta post=5145 wrote: SVIM MUSLIMANIMA NA FORUMU PV I SVIM MUSLIMANIMA OPĆENITO ŽELIM MUBAREK RAMAZAN!
    NEKA VAŠA SRCA TIJEKOM POSTA BUDU OTVORENA ZA DOBRA DJELA I LJUBAV PREMA SVIM LJUDIMA DOBRE VOLJE!

    P.S. Posebne želje mojim “diskutantima” od neko večer, @Shebabu, @Sauru i @Zajki.

    Hvala “zlocesta”, molim Allaha da ti podari uputu, da osjetis slast vjerovanja u Allaha.

    Ovo je prilika i za tebe da molis sto vise nebi li ti Allah prsa oraspolozio prema istini, a ja ti iskreno zelim uputu, jer je u tome spas kako na ovom svijetu, tako i na buducem.

    #10525
    Anonimno
    Neaktivan

    Amin!!! I ja molim Allaha da uputi osobu sa nikom Zlocesta a nas da jos vise ucvrsti na Uputi…

    #10526
    Anonimno
    Neaktivan

    Es selamu alejkum ve rahmetullahi ve berekatuhu

    Evo nam dragog gosta koji sa sobom nosi radost za vjernička srca i zadovoljstvo Svemogućeg azze ve džell pa savjetujem sebe i vas da se potrudimo da ovaj blagoslovljeni mjesec provedemo u što intenzivnijem ibadetu, hrleći ka postizanju ljubavi Uzvišenog Allaha subhanehu ve teala i nagradi na Sudnjem danu.

    Da vam svima Uzvišeni Allah olakša post mjeseca Ramazana i učini kabul vaš trud ka sticanju Njegovog zadovoljstva te da nas inšaAllah sastavi u Kući vječne sreće.

    #10527
    Anonimno
    Neaktivan

    Amin!!!

    #10528
    Anonimno
    Neaktivan

    Braći i sestrama sa foruma i svim muslimanima želim mubarak ramazan, da nam Allah da snage i da nam olakša post.

    #10542
    Anonimno
    Neaktivan

    Zlocesta post=5145 wrote: SVIM MUSLIMANIMA NA FORUMU PV I SVIM MUSLIMANIMA OPĆENITO ŽELIM MUBAREK RAMAZAN!
    NEKA VAŠA SRCA TIJEKOM POSTA BUDU OTVORENA ZA DOBRA DJELA I LJUBAV PREMA SVIM LJUDIMA DOBRE VOLJE!

    P.S. Posebne želje mojim “diskutantima” od neko večer, @Shebabu, @Sauru i @Zajki.

    Zbog korektnosti koju si pokazao,umanjio sam ti jedan minus.

Pregledavate 15 postova - 1 do 15 (od ukupno 22)
  • Morate biti prijavljeni kako bi mogli odgovoriti na ovu temu.