Pogledajmo kako munafici iskrivljavaju Allahove ajete i predaje ashaba i tabiina koji su bili muslim

  • This topic has 81 odgovor, 16 glasova, and was last updated prije 11 years, 6 months by Anonimno. This post has been viewed 14957 times
Pregledavate 7 postova - 76 do 82 (od ukupno 82)
  • Autor
    Postovi
  • #12474
    Anonimno
    Neaktivan

    صلاح الدين post=7296 wrote: Sumnjam ja da se ebu Dudzana iskreno pokajao od bilo cega. Dudzana, kako to da ti je prije samo 2 dana reputacija bila 17 a sad je 30??

    Nisam ja ovde Salahuddine za Reputacije kao ti,Vallahi meni nije do toga meni je do Allahovog Diina , Molim Allaha da mi on ne Skine Reputacije,Moja Briga je Briga Ummeta a ti Zamoli Administratore da donesu moju Reputaciju na 0 pa spavaj Rahat,ali mozda i to nemoze da te rahati dok me ne Baniraju posto imam Stavova Uleme Selef i Uleme Nedzda a ne Stavove danasnje”murdzije”

    #12475
    Anonimno
    Neaktivan

    صلاح الدين post=7292 wrote: Mene zanima odgovor koji se trazi od ebu dudzane koji mu je postavio brat Usama
    Da li smo mi kafiri i da li su za tebe shejh Bin Baz i Usejmin kafiri?

    I da li si ti ebu dudzana ovo sto brat Usama prenosi govorio ili nisi. Ako nisi onda se zakuni Allahom da nisi.

    A ovaj drugi dio sto je brat Usama prenio (“Kako sam ja razumio ovog Idriza Bilibanija,on me podsjeca na psa koji laje na vlastiti rep,pri tom se okrecuci sam oko sebe.Nakada kao djete sam gledao takav prizor,i bilo mi je zao tog psa.Ima li lijeka za Idriza,moze li mu ucen covjek pomoci?Molim Allaha da nas sacuva od ovakvih posrnulih daija.AMIN…””
    mi vise lici na jezik onog lazova zajka, hocu rec lipanjca, tj. cvitana.

    Kazes:lazov Zajko=lipanjac=cvitan,rezultat svega toga je da sam ja ona dvojica,pa jos i lazov,jer si prvom prilijepio taj epitet.Ma ko god da jesi,dobro je sto neznam ko si.Kod mene je takva uvreda velika,skupo se placa,a ti mozes da me poredis sa bilo kim i da kazes bilo sta,jer si inkognito.Nadam se da ces da mi se izvines,jer si mnogo otisao u stranu.

    #12476
    Anonimno
    Neaktivan

    صلاح الدين post=7293 wrote: [quote quote=Ebu-Dudzane post=7291]
    O cemu toliko{ADZEL] Zurba za mene i za Zajka,jasam se Pokajao mom Allahu i Molim Allaha da primi moje i vase Pokajanje,

    Od cega si se pokajao? Sto si nas nazvao putem nevjernika i sto si nazvao shejha Bilibanija ruznim imenom ili sta vec??

    Nazovi prokletstvo od Allaha da su to moje rijeci za Bilibanija u toj Debati.

    #12477
    Anonimno
    Neaktivan

    Pitas me od cega sam se Pokajao, Cjeli Zivot sam bio Mushrik Dzahil od toga sam se pokajao.

    Hafiz Ibnul-Kajjim, rahimehullah, govori o šejhul-islamu Ibnu Tejmijji, rahimehullah, pa kaže:
    “Često puta je znao reći: Tako mi Allaha, od ovog momenta ja obnavljam moj islam, i još se
    nisam prihvatio islama onako kako treba!” (Medaridžul-Salikin, 1/524.)
    Isto tako je za sebe rekao šejhul-islam Muhammed bin Abdul-Vehab, rahimehullah,: “A ja ću
    vas obavijestiti o sebi. Tako mi Allaha, pored Kojeg nema nikog i ničeg dostojnog obožavanja,
    ja sam bio tražio znanje, i oni koji su me znali su vjerovali da imam znanja, a ja u to vrijeme
    nisam znao značenje LA ILAHE lLLALLAH niti sam znao dini islam, prije ovoga dobra kojeg
    nam je Allah ukazao.
    Isto tako i moji šejhovi, među njima nije bio nijedan koji je to znao. Pa ko od učenjaka zemlje
    bude tvrdio da je to znao, ili je znao značenje islama prije ovog vremena, ili bude tvrdio da je
    neko od njegovih šejhova to znao – slagao je i izmislio i zbunjuje ljude i hvali se onim što nije pri
    njemu. Dokaz ovome je ‘Abdullah ibn ‘Isa, od kojeg ne znamo uglednijeg među učenjacima
    Nedžda, niti učenjacima ‘Arida, niti drugog mjesta…” (Ed-Durerus-Senijje, 1/522-52310/50.-

    #12478
    Anonimno
    Neaktivan

    Kada bi bar neko htio da mi objasni ko je taj zajko oko kojeg se dize tolika prasinaUspio sam da procitam samo jedan njegov post na temu obavljanja namaza za imamom koji glasa,i nisam nista lose u tom postu uvidio.Jedino vidio sam da je baniran i da mnogi o njemu mnogo pricaju,a svakog novog nazivaju njegovim imenom.Hajde ljudi neka mi neko o njemu nesto kaze,da znam sa kim me poredite.

    #12479
    Anonimno
    Neaktivan

    Salahuddine sacuvaj tvoju Srdzbu i ti Usame za Allahove Dushmane a ne Za mene .Cvitan ,Lipanjac,Zajko…

    #12480
    Anonimno
    Neaktivan

    Znaci nisi se pokajao od tekfira ove stranice i nas.
    Dobro od sada ce vam biti uskraceno da se izjasnjavate, a niste ni od bana daleko.

Pregledavate 7 postova - 76 do 82 (od ukupno 82)
  • Morate biti prijavljeni kako bi mogli odgovoriti na ovu temu.