"TERORIZAM" U BIHAĆU

  • This topic has 5 odgovora, 2 glasa, and was last updated prije 11 years, 8 months by Anonimno. This post has been viewed 581 times
Pregledavate 6 postova - 1 do 6 (od ukupno 6)
  • Autor
    Postovi
  • #10778
    Anonimno
    Neaktivan

    Strašan zločin na periferiji Bihaća: Hodao ulicom i pucao, jedna osoba ubijena, dvije ranjene

    Nedugo nakon pucnjave ubica je uhapšen i priveden u policijsku stanicu

    Strašan zločin desio se u bihaćkom prigradskom naselju Mala Peć, saznaje “Dnevni avaz”. Za sada neidentifikovani muškarac ubio je jednu osobu, a dvije teško ranio.

    “Muškarac je hodao ulicom i pucao na građane, jedna osoba je smrtno stradala, a dvije su ranjene”, potvrdio je “Dnevnom avazu” Marijan Šimić, v. d. policijskog komesara Unsko-sanskog kantona.

    Incident se desio između 16 i 16.30, a nedugo nakon pucnjave ubica je uhapšen i priveden u policijsku stanicu. Istragu je preuzela dežurna tužiteljica Kantonalnog tužilaštva USK Azra Ibrahimpašić.

    Dvoje ranjenih građana prebačeno je u Kantonalnu bolnicu u Bihaću.

    Izvor: Dnevni avaz

    Molim Allaha da svakog onog od medija koji ne prenese ovu vjest kao teroristički napad, da ga zajedno sa svim kjafirima, murtedima i licemjerima zajedno strovali u vatru. Allahume amin.

    #10780
    Anonimno
    Neaktivan

    Mus_ab,da li si ti vise upoznat sa tom situacijom?Mala Pec nije daleko od mjesta mog trenutnog boravka.Ako jesi,nece biti problem da se negdje nadjemo jednog dana poslije iftara(a moze i na iftaru),pa da zejedno popijemo kafu.Inace cesto odem i u Bihac.I ja molim Allaha da licemjere,kjafire i murtede ponizi na dunjaluku,a ako se ne pokaju , da ih strovali u Dehenemsku vatru.Amin!!!

    #10781
    Anonimno
    Neaktivan

    zajko, nisam ni blizu, al opet neznam kakve to ima veze sa temom i ovom vješću??

    evo update vjesti na dnevnom avazu:

    Strava u Bihaću: Muharem Keškić ubio rođaka Ibragu, ranio njegovog brata Agana i suprugu Hanku

    Muharem Keškić, ubio je svog rođaka Ibragu Keškića, ranio njegovog brata Agana i svoju suprugu Hanku, saznaje “Dnevni avaz” na licu mjesta.

    Ranjeni Agan i Hanka Keškić prebačeni su u Kantonalnu bolnicu u Bihaću.

    Kako saznajemo na licu mjesta Muharem Keškić je pucao iz pištolja.

    #10783
    Anonimno
    Neaktivan

    Mus_ab,mislio sam da si tamo negdje iz blizine,halali,bio sam nepromisljen kada sam to pomislio.Covjek je stvoren kao nejako bice pa je sklon da grijesi.Molim Allaha da nas sacuva od brzopletosti(nepromisljenosti)…Amin!!!

    #10784
    Anonimno
    Neaktivan

    Opet,kada bolje razmislim,mozda je kod mene proradila ona osobina koja obicno usamljenog covjeka uhvati,jer gdje zivim,uglavnom su sve ljudi koji nas nazivaju pogrdnim imenima,pa sam se mozda na trenutak bio obradovao da nisi daleko teritorijalno od mene.Jos jednom te zamoljavam da mi halalis jer sam te izgleda malo uznemirio…

    #10788
    Anonimno
    Neaktivan

    halalim ti brate mili 🙂

Pregledavate 6 postova - 1 do 6 (od ukupno 6)
  • Morate biti prijavljeni kako bi mogli odgovoriti na ovu temu.