UPOTREBIMO POJASEVE ZA SPASAVANJE ZVANE'' TEWBA''

  • This topic has 14 odgovora, 8 glasova, and was last updated prije 11 years, 7 months by Anonimno. This post has been viewed 581 times
Pregledavate 15 postova - 1 do 15 (od ukupno 15)
  • Autor
    Postovi
  • #11399
    Anonimno
    Neaktivan

    Esselamun alejkum…
    Duze vrijeme sam sa vama na ovoj stranici,pa sam pokusao i neke svoje stavove da ponudim,kao na primjer da se muslimani trebaju miriti,da se nesuglasice trebaju otkloniti putem razgovora sa dokazima iz Kur'ana i sunneta.Zapravo je to bio i glavni razlog da sam se druzio sa posjetiocima ove stranice.Drugi razlog je bio da se poblize upoznam sa akidom na kojoj ste vi.Kada sam se upoznao sa vasom akidom,u meni se jos vise povecala zelja da se mirite sa bracom na stranici RPG: propagiranje haridžijskih stranica nije dozvoljeno na ovom forumu,jer vam nisu stavovi daleko.Imamo iste neprijatelje, neprijatelji Islama nazivaju nas tekfirovcima,a i mi se medjusobno trvimo i proklinjemo(uzasno sam protiv toga).To ide na ruku onima koji bi da nas nema ni vas ni nas.Apelujem na sve one medju vama koji imaju razuma da se razracunaju sa jastrebovima medju vama,a ja sam i tako na forumu el-tewhid u suzbijanju nasih jastrebova.Objedinimo se na Istini,to nam je duznost prema nasim pokoljenjima.Necu imenovati nikog od vasih jer sami ce da se otkriju poslije ovog mog pisanja.
    POZIVAM SVE ONE KOJI SE SMATRAJU MUSLIMANIMA DA U IME ALLAHA PRISTUPE GRUPI ISKRENIH ALLAHOVIH ROBOVA NA STRANICI RPG: propagiranje haridžijskih stranica nije dozvoljeno na ovom forumu,a tamo je brat ebu Muhammed,cije znanje treba da iskoristimo za ispravno vjerovanje,a on ne zali truda da nam pojasnjava ono sto nam je nejasno.
    Iskreno pokajanje ako Bog da brise sve ono sto je bilo prije…AMIN…
    PS:Kod vas sam dosao samoinicijativno,ni sa kim nisam bio u dogovoru,Allah mi je svjedok,Allah ce da presudi u onome u cemu se mi razilazimo…

    #11400
    Anonimno
    Neaktivan

    admini? moderatori?

    #11406
    Anonimno
    Neaktivan

    Zajko, jesil ti svijestan kolika je razlika izmedju onih koji postave slike od Seiha Maqdisia i Albania i bin baza rahimehullah i drugih… I Napisu pozivaci u dzehenem, i druge strane koja te iste sejhove smatra muminima i ucenjacima (prvacima ummeta). Koji su mozda nekad pogrijesili u nekoj meseli ?

    #11409
    Anonimno
    Neaktivan

    Sto se tice te stranice i Ebu Muhameda i njegovih stavova i Tekfirenja uleme itd…Daleko mu kuca od moje bila vi ste bolan nebio bolesni. Pa vi niste svijesni svoje nesvijesti. Da Allah swt sacuva svakog muslimana vasih spletki, amin.

    #11410
    Anonimno
    Neaktivan

    Es selamu alejkum.
    50 godina sam svalio na pleća, a još nisam skontao kako prepoznati budalu iz prve.
    Taj mi se insan činio prilično iskren (mada prebrz), a vidi sada.
    ??????
    Molim admine ili nekog od braće da mi pošalje kakvu brošuru sa temom Kako prepoznati infiltrante i slične sorte.
    Bljaaak!

    #11413
    Anonimno
    Neaktivan

    Zajko jedno pitanje za tebe, posto si toliko “iskren”, nadam se da ces iskreno odgovoriti: “Dali tukja spada u aslu din”?

    #11414
    Anonimno
    Neaktivan

    pupavac2011 haha ja sam pak otišao odmah u početku na onu drugu stranu, kad je rekao da mu je komšija daija, pa još reće da su ga neki od komšija skontali, kad je tražio promjenu nicka i ostalo….. subhanAllah, što kaže šebab, tukja u pitanju haha

    paz šta je napisao:

    Iskreno pokajanje ako Bog da brise sve ono sto je bilo prije

    jesil to nas protekfirio, pa ako se pokajemo i “pomirimo” sa vama, onda će nam se oprostit što je bilo prije, što smo vas smatrali gulatima…..

    zajko zajko, kad si vidio da praviš propuste i greške, kad u jednom postu napišeš jedno a u drugom suprotno, pa kad si vidio da braća pamte šta napišeš, onda si se otkrio skroz, dok još nije kao kasno jel :)))

    hehe fino ti tamo kod tih jastrebova, pa noktaricom da im sasječeš kandže… a i svoje nemoj zaboravit potkratit… barem turpijom.

    #11415
    Anonimno
    Neaktivan

    Allah te nagradio brate. Da nam Allah još više izoštri čula i promućurnost i sačuva nas ovakvih “iskrenih”.

    #11416
    Anonimno
    Neaktivan

    zajko post=6155 wrote: Esselamun alejkum…
    Duze vrijeme sam sa vama na ovoj stranici,pa sam pokusao i neke svoje stavove da ponudim,kao na primjer da se muslimani trebaju miriti,da se nesuglasice trebaju otkloniti putem razgovora sa dokazima iz Kur'ana i sunneta.Zapravo je to bio i glavni razlog da sam se druzio sa posjetiocima ove stranice.Drugi razlog je bio da se poblize upoznam sa akidom na kojoj ste vi.Kada sam se upoznao sa vasom akidom,u meni se jos vise povecala zelja da se mirite sa bracom na stranici el-Tewhid,jer vam nisu stavovi daleko.Imamo iste neprijatelje, neprijatelji Islama nazivaju nas tekfirovcima,a i mi se medjusobno trvimo i proklinjemo(uzasno sam protiv toga).To ide na ruku onima koji bi da nas nema ni vas ni nas.Apelujem na sve one medju vama koji imaju razuma da se razracunaju sa jastrebovima medju vama,a ja sam i tako na forumu el-tewhid u suzbijanju nasih jastrebova.Objedinimo se na Istini,to nam je duznost prema nasim pokoljenjima.Necu imenovati nikog od vasih jer sami ce da se otkriju poslije ovog mog pisanja.
    POZIVAM SVE ONE KOJI SE SMATRAJU MUSLIMANIMA DA U IME ALLAHA PRISTUPE GRUPI ISKRENIH ALLAHOVIH ROBOVA NA STRANICI EL-TEWHID,a tamo je brat ebu Muhammed,cije znanje treba da iskoristimo za ispravno vjerovanje,a on ne zali truda da nam pojasnjava ono sto nam je nejasno.
    Iskreno pokajanje ako Bog da brise sve ono sto je bilo prije…AMIN…
    PS:Kod vas sam dosao samoinicijativno,ni sa kim nisam bio u dogovoru,Allah mi je svjedok,Allah ce da presudi u onome u cemu se mi razilazimo…

    Tipicno sektasko ponasanj.

    Kad saberem sve postove Zajkove i ono sto mu je brat Slahudin juce napisao da mu je intelegencija na nivou 13-o godisnjaka i ovaj njegov zadnji post, cisto sektasko munaficka posla.

    Dosao na forum da glumi nekog bogobojaznog, stalno dovi i gde treba i gde ne treba a samo da bi sebe prestavio kao bogobojaznog da bi pridobio posjetioce za ovaj trenutak kada bude sebe razotkrio, al nazalost Zajko intelegencija te prevarila i ovo je samo dokaz protiv vas da ste prava sekta.

    Mi nemoramo da istrazujemo ljude ko je kakav, kad im Allah naredi ima sami da se odaju, sami protiv sebe da svjedoce, a Zajko je cist primjer toga.

    Zajko Allah te uputio, verujem da si se svima zgadio na forum zbog tvojeg ponasanja, cak i tvojim istomisljenicima, kako ces im se sad opravdati sto si toliko dovio za Bilala Bosnica i Nusret veruj mo da te oni tekfire zbob toga a i ovde si postao omrazen vise, sad si ko neka ispusena mustikla.

    Nadam se da ce te moj komentar podstaci da menjas neke stvari u zivotu, i primi ovo od mene kao savjetovanje a ne kao vrijedjanje, i znaj da lijek sto je gorciji da je djelotvorniji.

    #11417
    Anonimno
    Neaktivan

    Ovaj je se razotkrijo.

    samo jos jedno pitanja za insana sa nickom musenna koji je podrzo/la zajku, dali ti znas o kakvoj stranici je rijec, o kome se radi?

    #11418
    Anonimno
    Neaktivan

    zajko post=6155 wrote: Esselamun alejkum…
    Duze vrijeme sam sa vama na ovoj stranici,pa sam pokusao i neke svoje stavove da ponudim,kao na primjer da se muslimani trebaju miriti,da se nesuglasice trebaju otkloniti putem razgovora sa dokazima iz Kur'ana i sunneta.Zapravo je to bio i glavni razlog da sam se druzio sa posjetiocima ove stranice.Drugi razlog je bio da se poblize upoznam sa akidom na kojoj ste vi.Kada sam se upoznao sa vasom akidom,u meni se jos vise povecala zelja da se mirite sa bracom na stranici RPG: propagiranje haridžijskih stranica nije dozvoljeno na ovom forumu,jer vam nisu stavovi daleko.Imamo iste neprijatelje, neprijatelji Islama nazivaju nas tekfirovcima,a i mi se medjusobno trvimo i proklinjemo(uzasno sam protiv toga).To ide na ruku onima koji bi da nas nema ni vas ni nas.Apelujem na sve one medju vama koji imaju razuma da se razracunaju sa jastrebovima medju vama,a ja sam i tako na forumu el-tewhid u suzbijanju nasih jastrebova.Objedinimo se na Istini,to nam je duznost prema nasim pokoljenjima.Necu imenovati nikog od vasih jer sami ce da se otkriju poslije ovog mog pisanja.
    POZIVAM SVE ONE KOJI SE SMATRAJU MUSLIMANIMA DA U IME ALLAHA PRISTUPE GRUPI ISKRENIH ALLAHOVIH ROBOVA NA STRANICI RPG: propagiranje haridžijskih stranica nije dozvoljeno na ovom forumu,a tamo je brat ebu Muhammed,cije znanje treba da iskoristimo za ispravno vjerovanje,a on ne zali truda da nam pojasnjava ono sto nam je nejasno.
    Iskreno pokajanje ako Bog da brise sve ono sto je bilo prije…AMIN…
    PS:Kod vas sam dosao samoinicijativno,ni sa kim nisam bio u dogovoru,Allah mi je svjedok,Allah ce da presudi u onome u cemu se mi razilazimo…

    Ihh… gdje si baš sada našao da pozivaš ljude u “čisti monoteizam” a nije prošlo ni 24 sata ot kako je razotkrivena tvoja laž. Da si bar sačekao da prođe koja sedmica, ovako je ispalo tako nisko, da vjerujem da se od ovog tvog čina groze i tvoja braća na stranici koju pominješ.

    Naravno, administracija PV foruma nije naivna, pa smo od samog početka držali “pod oko” ovog čovjeka a jedan od razloga zbog kojih ostavljamo ovakve insane da pišu na forumu je i taj da bi se ljudi osvjedočili ko su oni koji govore protiv nas, koji kritikuju naš put, te kakav je njihov karakter. Ovo govorim da nas braća ne bi prozivala da smo previše tolerantni.

    #11420
    Anonimno
    Neaktivan

    RPG,dugo se razmisljam da li vredi da tebi odgovorim na ovaj tvoj post,pun potvora i kontradiktornosti.Zaista te moram pitati od kada bi to jedan munafik,a jos i uz to obavjestajac,radio na izmirenju dvije skupine muslimana?
    U jednom si ipak u pravu,imam ja protivnika moje ideje i na onoj stranici cije ime ti ne dozvoljavas da se napise…
    I na kraju da upozorim sve one koji imaju a siguran sam da sam u pravu,mnogo dobrih djela,da se ne zalijecu i da ne vrijedjaju,jer poravnanje ce da bude,inshaAllah.
    Tebi je bar lako da ovo sve privedes kraju,iskljuci me sa foruma,jer ja sam svoje ono sto smatram ispravnim u ime Allaha,odradio,pozivao sam i pozivam na dijalog,a ne razotkrivam nikoga.

    #11421
    Anonimno
    Neaktivan

    im muslim dont panic-pitas RPG ‘a ko je MUSENNA pa pogledaj moje postove i budi Pametna ili Pametan pa cesh svatiti ako ti je Allah dao svjetla ko je MUSENA ne treba ti RPG. Kaze Resulullah s.a.w.: CUVAJ SE POGLEDA MU'MINA ON GLEDA SA ALLAHOVOM SVJETLOM…I rekao Resulullah s.a.w.: GOVORI ISTINU I AKO JE GORKA I AKO JE PROTIF TEBE…

    #11422
    Anonimno
    Neaktivan

    pitanje je bilo tebi upuceno. sta znas o pomenutoj stranici i o kokvoj se skupini radi?

    #11424
    Anonimno
    Neaktivan

    Musenna post=6178 wrote: im muslim dont panic-pitas RPG ‘a ko je MUSENNA pa pogledaj moje postove i budi Pametna ili Pametan pa cesh svatiti ako ti je Allah dao svjetla ko je MUSENA ne treba ti RPG. Kaze Resulullah s.a.w.: CUVAJ SE POGLEDA MU'MINA ON GLEDA SA ALLAHOVOM SVJETLOM…I rekao Resulullah s.a.w.: GOVORI ISTINU I AKO JE GORKA I AKO JE PROTIF TEBE…

    Član foruma sa nickom Musenna je, kako stvari stoje, osoba koja je do sada bila isključivana bar 10 puta zbog svojih sektaških stavova. Zamolili smo istu osobu da nas se kloni, ali sektaška zajedljivost je uzela danak kod iste, pa jednostavno ne može a da se ponovo ne uključi na forum.

    Naravno, kako bi se nepoažen prišunjao na forum, Musanna je postavio par džihadskih video sadržaja…

    RPG,dugo se razmisljam da li vredi da tebi odgovorim na ovaj tvoj post,pun potvora i kontradiktornosti.Zaista te moram pitati od kada bi to jedan munafik,a jos i uz to obavjestajac,radio na izmirenju dvije skupine muslimana?
    U jednom si ipak u pravu,imam ja protivnika moje ideje i na onoj stranici cije ime ti ne dozvoljavas da se napise…
    I na kraju da upozorim sve one koji imaju a siguran sam da sam u pravu,mnogo dobrih djela,da se ne zalijecu i da ne vrijedjaju,jer poravnanje ce da bude,inshaAllah.
    Tebi je bar lako da ovo sve privedes kraju,iskljuci me sa foruma,jer ja sam svoje ono sto smatram ispravnim u ime Allaha,odradio,pozivao sam i pozivam na dijalog,a ne razotkrivam nikoga.

    Ti možeš da se “vadiš” još hiljadu godina, ali tvoj postupak je postupak munafika. Kakvo je tvoje “izmirenje” dvaju strana, kada jednu pozivaš na tewbu i da se priključi drugoj. Valjda je izmirenje nalaženje sredine… a ne tukjaško rafidijsko pretvaranje.

Pregledavate 15 postova - 1 do 15 (od ukupno 15)
  • Morate biti prijavljeni kako bi mogli odgovoriti na ovu temu.