Zabluda daija koji pozivaju na glasanje i koji dozvoljavaju…

  • This topic has 1 odgovor, 1 glas, and was last updated prije 11 years, 10 months by Anonimno. This post has been viewed 933 times
Pregledavate 2 posta - 1 do 2 (od ukupno 2)
  • Autor
    Postovi
  • #8913
    Anonimno
    Neaktivan

    Zabluda daija koji pozivaju na glasanje i koji dozvoljavaju rad u tagutskoj policiji

    Kada govorimo o zabludi daija po pitanju ove dvije stvari, to se najbolje ogleda u posljednjim dešavanjima u Iliridu i onome što je urađeno ženama, starima, poljoprivrednicima i penzionerima od strane bugarskih i srpskih vlaha, od pijuna vlaško- makedonske države koju ne priznaje niko u regionu, osim prodanih albanaca u Albaniji i Kosovu, kao i albanskim vladarima i političarima i njihovim partijskim poltronima u Iliridu.

    I ovog puta daije murdžije (samoprozvani učenici šejha Albanija i njegovi tobožnji zamjenici na teritorijama na kojima žive albanci) su propali i jasno pokazali njihov zabludjeli menhedž i njihova učenja i fetve. Koliko učenika ima ili nema šejh Albani, najbolje je pojasnio on sam, kada je, nakon što je bio upitan o tome, kazao: “U Siriji sam imao učenike, a u Jordanu nisam.”
    Nakon ove izjave razumijemo ko je učenik šejha Albanija i jasno nam je da su samoprozvani učenici šejha Albanija na našim prostorima lagali, a njihove tvrdnje ne demantujem ja već ih demantuje sam šejh.

    Njihova saradnja sa nevjerničkim partijama koje djeluju u nevjerničkim parlamentima i nevjerničkim vladama koje ne sude Allahovim zakonom, i njihovo pozivanje ljudi da glasaju za takve, i njihovo prijateljstvo koje iskazuju prema partijašima i neprijateljstvo koje iskazuju prema braći koja govore protiv glasanja, njihova propast po ovim, kao i mnogim drugim pitanjima u kojima griješe, najbolje se iskazala sada, u onome kako su postupile ove partije i njihovi lideri koje su ovi izglasali, najprije po pitanju vjere a nakon toga u smislu zaštite ljudi, žena, starih i nedužnih od strane srpskih sinova.

    Nije prvi put da partije izdaju vjeru i albance uopšteno.

    Kada su ubijeni nedužni ljudi u Brodecu, ćutali su partijaši koji su izabrani glasovima navodnih učenika šejha Albanija. Događaj u Sopotu, kada su na teške kazne osuđeni nedužni, ubijen je Harun Aliu zajedno sa njegovim drugovima, i nije se čuo glas partijaša koje ste vi izabrali o murdžije!

    Počela je izgradnja crkve u starom gradu u Skoplju i nijedna riječ nije rečena od strane političara i novinara-antiislamista, kao i mnoga druga ubistva, torture i stalna hapšenja koja se desavaju od strane vlaha, a vaši partijaši i dalje ćute. Na kraju su uhapšene i naše sestre i majke samo zato što su pokrivene, a u stanice ih sprovode muškarci policajci, koji nose maske preko lica tako da ne možemo znati ko su oni niti možemo znati njihova imena, a na ovu temu ću se vratiti nešto kasnije.

    Kažemo ovim murdžijama koji su milostivi prema Allahovim neprijateljima a istovremeno oni su haridžije naspram braće – tako vam Allaha, budite iskreni i odgovorite na ovo što ću vas pitati:
    Koliko ste koristi do danas imali od glasanja, ili od onih za koje ste glasali i pozvali džemat da učini isto, dokazujući to praznim pričama o vaganju koristi i štete? Zasigurno, iskren odgovor na ovo pitanje može da bude samo: “Do dana današnjeg nismo vidjeli nikakvu korist, ali smo vidjeli mnogo štete.” Pa zašto onda ne prestanete sa pozivanjem na glasanje, ili vam vaš inat ne dozvoljava da to učinite, jer je svakome postalo jasno da ste dosad bili u zabludi.

    Ali, ja ću vam reći sljedeće – bolje je vratiti se istini nego ustrajavati na zabludi.

    Rekoh da ću se vratiti na temu policajaca pod maskama. Vi murdžije ste dozvolili da muslimani mogu raditi u vojsci i policiji taguta. Policajci koji su uhapsili muslimane albance bili su velikom broju i pod maskama. Mi to ne možemo znati, ali su nas naveli da sumnjamo da su možda među tim policajcima koji su hapsili muslimane bili i neki od onih kojima ste vi dozvolili da rade u toj tagutskoj policiji, a oni su vaš džemat i klanjaju za vama.

    Pitamo se, da li vas ova vaša greška u vezi sa dozvoljavanjem muslimanima da rade u policiji taguta, čini da osjetite krivicu ili ste toliko zaslijepljeni da mislite da time vodite džihad boreći se protiv terorista i ekstremista, a mi smo vidjeli one koji su uhapšeni i na koji način su uhapšeni.

    Želim da kažem još jednu stvar, mnogo puta sam čuo od vaših sljedbenika kako je dobro da u policiji ima ljudi koji klanjaju namaz, pa sam ih pitao – ZBOG CEGA??? Odgovorili su: “Zato što smo pitali te policajce koji klanjaju, a oni su nam rekli da, kada se preduzima neka akcija, mi ne učestvujemo u njoj ili u najmanju ruku obavijestimo braću o mjestu gdje će se vršiti akcija tako da oni ne budu u svojim kućama (izgleda da su ovi ovog puta zaboravili da im jave…).” Ovo su zaista smiješne tvrdnje, ali još smješnije je što su u ovoj akciji hapšenja muslimana u Makedoniji oni koji klanjaju učestvovali, a nisu nikome javili o tome.

    Nakon njihovog očitog neuspjeha i greške zbog dozvoljavanja muslimanima da rade u tagutskoj policiji, postavljamo pitanje daijama murdžijama: da li ćete se povratiti istini ili vam vaša oholost to ne dozvoljava? Opet vam kažem, nije sramota vratiti se pravom putu, čak i ako vas napuste svi oni koji su dosad bili uz vas, već je sramota da i dalje ustrajete na zabludi.

    Da bih bolje pojasnio ovo o čemu govorim, spomenuću slučaj unuka Allahovog Poslanika (alejhi selam) Hasana r.a kome su stanovnici Iraka nakon smrti njegovog baba Alije r.a. dali prisegu kao halifi. On se uputio u Šam ka Muaviji. Putem mu se pridružio veliki broj ljudi koji su mu davali prisegu. Ali, kad je stigao kod Muavije r.a. u Šam, Hasan je shvatio da će biti proliveno mnogo muslimanske krvi, pa je odustao od hilafeta i dao prisegu Muaviji r.a.. Muavija je postao halifa, a neki od onih koji su predhodno dali prisegu Hasanu mu rekose: ‘O Hasane, ti si sramota za vjernike.’ Hasan im na to odgovori: ‘Sramota je bolja od vatre džehennemske.’

    Razmislite o ovome o murdžije!

    Dakle, ne čude me postupci sinova i kćeri makedonskih vlaha, već me čude vaše fetve, vaša metodologija i vaše prevare kojima varate džemate i muslimane, cudi me pomoć koju pružate tagutima glasanjem i radom u njihovoj policiji.

    Neka vas je stid o vi koji ste zlo za muslimane! Kome se drugom obraćam nego vama, o murdžijske daije.

    Napisao: prof. Shkelzen Salihu

    Izvor: Realitetiislam.net

    http://mutevekkil.blogger.ba/arhiva/2012/06/03/3317760

    #8915
    Anonimno
    Neaktivan

    Napisao: prof. Shkelzen Salihu

    Allah ga sacuvao, inace ovaj brat poznaje jako dobro murdjije i njihovu pokvarenost.

Pregledavate 2 posta - 1 do 2 (od ukupno 2)
  • Morate biti prijavljeni kako bi mogli odgovoriti na ovu temu.