Zahtjev za banovanje

  • This topic has 8 odgovora, 6 glasova, and was last updated prije 11 years, 7 months by Anonimno. This post has been viewed 614 times
Pregledavate 9 postova - 1 do 9 (od ukupno 9)
  • Autor
    Postovi
  • #11426
    Anonimno
    Neaktivan

    Es Selamu alejkum

    Zahtjevam da se osoba pod korisnickim imenom “zajko” banuje sa foruma. Koliko god je bilo onih kojima svojom slatkorjecivoscu nije uspio oci zamazati, ima i onih kojima je uspio. Medju njima sam i ja. Njegove simpatije prema neo-haridzijskim stavovima me ne zanimaju, medjutim njegov pristup koji se koristi samo prema mushricima i to u stanju rata a nikako za da'wu i te kako pogadja. Poslanik salAllahu alejhi we selem bi nekada krio svoj identitet, ali nikada uvjerenja, a osobina munafika je obrnuta

    I u ovome je razlika izmedju njih i murdzija. Murdzija ce doci istresti svoja ubjedjenja i “dokaze”, nazvati nas tekfirovcima, haridzijama i hajmo dalje, jah dosao ikada vise na forum jah ne dosao i aferim im na tome ma koliki sher od njih bio veci.. Ali neo-haridzijske tvorevine ce odigrati citavu melodramu na kojoj bi svaki pozorisni glumac pozavidio ostavljajuci te bez teksta vise nego li “dokazima” koje iznose.

    Zaista mi je razumljivo da neznalica posumnja u ispravnost naseg puta, ali da osoba moze sebe dovesti u do te mjere nezavidan polozaj da pomisli da bi oni koji su sve protekfirili do sebe i svojih, da takvi mogu pri sebi imati istine, to moze samo psihicki poremecena osoba ili osoba toliko ogrezla u nekom grijehu da mu je Allah oduzeo moc zdravog rezonovanja

    I kako rece RPG, mozes se zajko pravdati nijjetima i pozivati na Ahiretski obracn koliko hoces, tvoji postupci su munaficki a da li si i sam i ako jesi koliko si munafik, to prepustamo Allahu subhanahu we te'ala. A ja te podsjecam na rijeci Allahova Poslanika salAllahu alejhi we selem kada je munafika uporedio sa izgubljenom ovcom koja se sada pridruzi jednoj sada drugoj skupini nikako da se odluci. Ako je bilo imalo iskrenosti u tvojim postupcima a moj zahtjev za tvoje banovanje se odbije onda ja tebe u Ime Allaha molim da prestanes od muslimana sa ovog foruma mobilisati svoje vlastito stado!!!.

    #11427
    Anonimno
    Neaktivan

    Da nam se Allah iz milosti Svoje smiluje i oprosti naše ruzne postupke.

    AMIN

    #11428
    Anonimno
    Neaktivan

    Zaista si promucurna osoba,jer se pridruzujes mom zahtjevu, odnosno prijedlogu.Shvatam da nisi u mogucnosti da razumijes ono sto Allah nece da razumijes.U svakom slucaju postujem tvoj zahtjev i dalje ga smatrajuci malo zakasnjelim,jer je i to moj prijedlog,a uvjerices se i sama ako pazljivije procitas moje postove.I ne upotrebljavam rijeci kao:munafik,obavjestajac lazov i slicno,jer bih se tada spustio na razinu onih kojima je to u svakodnevnoj upotrebi.A ako sam ovca pa makar to bilo i simbolicno receno,star sam da bih se pravdao,pa neka to bude tebi na cast,u sestoj sam deceniji zivota a i ocekujem meleka smrti svaki tren jer sam neizlijecivo bolestan,i nije mi ni na kraj pameti da imam i jednu od osobina munafika,Allah te uputio…Amin!!!

    #11429
    Anonimno
    Neaktivan

    Brate Bushra cak i da ne bude banovan nije toliki problem, mozda ipak nesto nauci od ovog foruma, bilo je mnogih sa ovakvim neoharidzijskim ili neomurdzijskim karakteristikama ovde ali su vidjeli da nikako nemogu nauditi braci pa su se povlacili, neki opet sa drugim nickovima vracali da bi eto nesto dokazali ali uzalud, tako i ovaj zajko ako je imao namjeru da propagira haridzizam ovdje unaprijed je osudzen na propast, ako je doshao sa najmerom da pridobije nekog i to mu nece uspeti jer je ocigledno da se svakom ulizuje i svako moze primjetiti da se priklanja svakome samo da bi ga eto neko podrzao. Zaboravio je da nema podrske zabludi i onima koji proglashavaju iskrene Allahove robove nevjernicima.

    #11431
    Anonimno
    Neaktivan

    Eto i tebi da se malo “dodvorim”,Halide…Molim Allaha da i tebe uputi…Amin!!!

    #11432
    Anonimno
    Neaktivan

    u sestoj sam deceniji zivota a i ocekujem meleka smrti svaki tren jer sam neizlijecivo bolestan,i nije mi ni na kraj pameti da imam i jednu od osobina munafika,Allah te uputio…Amin!!!

    U drugoj sam deceniji pa ocekujem meleka smrti svaki cas, u drugoj sam deceniji pa sam prosla i kroz bolesti i ozdravljenja ali mi nije na pamet palo da ih koristim kao podupiruce stubove za svoje stavove koji su i te kako bili zestoko napadani. A o casti iako u sestoj deceniji svoga zivota trebas i moras jos mnogo toga da naucis i primjenis, a tvoje me zelje ne interesuju, hoces li dobrovoljno otici, meni je cilj da se vise ne javljas i svojom slatkorjecivoscu druge koji te nisu upoznali ne obmanjujes, jer mi je smijesno da se svaki put neko javlja i opominje osobu sa kojom stupis u dijalog ovdje, a zalosno najiskrenije zalosno da gledam u tvoje dove dok znam kakvim umobolijama pridajes svoje posljednje dane ili koliko Allah bude htio.

    #11433
    Anonimno
    Neaktivan

    Bushra post=6191 wrote:

    u sestoj sam deceniji zivota a i ocekujem meleka smrti svaki tren jer sam neizlijecivo bolestan,i nije mi ni na kraj pameti da imam i jednu od osobina munafika,Allah te uputio…Amin!!!

    U drugoj sam deceniji pa ocekujem meleka smrti svaki cas, u drugoj sam deceniji pa sam prosla i kroz bolesti i ozdravljenja ali mi nije na pamet palo da ih koristim kao podupiruce stubove za svoje stavove koji su i te kako bili zestoko napadani. A o casti iako u sestoj deceniji svoga zivota trebas i moras jos mnogo toga da naucis i primjenis, a tvoje me zelje ne interesuju, hoces li dobrovoljno otici, meni je cilj da se vise ne javljas i svojom slatkorjecivoscu druge koji te nisu upoznali ne obmanjujes, jer mi je smijesno da se svaki put neko javlja i opominje osobu sa kojom stupis u dijalog ovdje, a zalosno najiskrenije zalosno da gledam u tvoje dove dok znam kakvim umobolijama pridajes svoje posljednje dane ili koliko Allah bude htio.

    Odlazim,a ukoliko se budem ponekada vratio,bit ce to povratak nijema covjeka,zelja ti se ispunjava.Umoran sam od razgovora koji malo ili ni malo ne koriste…”Umobolnom” nije mjesto u drustvu takvih kao sto si ti…

    #11435
    Anonimno
    Neaktivan

    Idi Zajko ponizen sa foruma, cilj nisi ostvario, samo si nam ukazao ko su oni koji nas napadaju, o kakvim se ljudima radi, kakve principe posedujete i koliko ste dostojanstveni u svojoj sekti, neka si nam bio tu Zajko i glumio, jer tamam kad smo pomislili da se radi o dobrom muslimanu, Allah je dao da na vidjelo izadje ono sto se u srcima krije.
    A intelegencija ti nije bas na zavidnom nivou kao sto rece brat, pomislio bih da ti je 13 godina, i sa tom intelegencijom i sa ovakvim dvolicnim ponasanjem si ti shvatio ono sto ulema nije shvatila, ovo je smijesno, al kad se poremete mjerila vrednosti sve je moguce.

    Tako Zajko idi sad svojima hvali im se kako si nas sve nadmudrio, i kako si nam dostavio “istinu”, oni koji su na tvom stepenu pokvarenosti ce te pohvaliti, a oni u kojima ima imalo stida ce te se odricati.

    Sve u svemu ja te pozivam da se pokajes Allahu za dvolicnjastvo i da ostatak zivota provedes samo u ibadetu Allahu nebili ti se Allah smilovao, i da ti nikada ne padne na pamet da ponovo budes “pametan” i “mudar”, da ti se ponovo ne obije o glavu.

    #11436
    Anonimno
    Neaktivan

    zajko post=6192 wrote: [quote quote=Bushra post=6191]

    u sestoj sam deceniji zivota a i ocekujem meleka smrti svaki tren jer sam neizlijecivo bolestan,i nije mi ni na kraj pameti da imam i jednu od osobina munafika,Allah te uputio…Amin!!!

    U drugoj sam deceniji pa ocekujem meleka smrti svaki cas, u drugoj sam deceniji pa sam prosla i kroz bolesti i ozdravljenja ali mi nije na pamet palo da ih koristim kao podupiruce stubove za svoje stavove koji su i te kako bili zestoko napadani. A o casti iako u sestoj deceniji svoga zivota trebas i moras jos mnogo toga da naucis i primjenis, a tvoje me zelje ne interesuju, hoces li dobrovoljno otici, meni je cilj da se vise ne javljas i svojom slatkorjecivoscu druge koji te nisu upoznali ne obmanjujes, jer mi je smijesno da se svaki put neko javlja i opominje osobu sa kojom stupis u dijalog ovdje, a zalosno najiskrenije zalosno da gledam u tvoje dove dok znam kakvim umobolijama pridajes svoje posljednje dane ili koliko Allah bude htio.

    Odlazim,a ukoliko se budem ponekada vratio,bit ce to povratak nijema covjeka,zelja ti se ispunjava.Umoran sam od razgovora koji malo ili ni malo ne koriste…”Umobolnom” nije mjesto u drustvu takvih kao sto si ti…

    Idi zajko, kada je to tvoja volja, a mi molimo Allaha da te uputi. O “umobolnosti” i “razgovorima koji nimalo ne koriste” svjedoče tvoje riječi, pa neka se čitalac vrati na njih.

    Molim Allaha da nas sve uputi na ono sa čime je on Uzvišeni najzadovoljniji. Halali nam ako ima šta za halalit.

Pregledavate 9 postova - 1 do 9 (od ukupno 9)
  • Morate biti prijavljeni kako bi mogli odgovoriti na ovu temu.