Da li dolazi neko cudno vrijeme?

  • This topic has 2 odgovora, 2 glasa, and was last updated prije 11 years, 8 months by Anonimno. This post has been viewed 541 times
Pregledavate 3 posta - 1 do 3 (od ukupno 3)
  • Autor
    Postovi
  • #10795
    Anonimno
    Neaktivan

    Esselamun alejkum…
    Braco Muslimani i sestre Muslimanke,necu biti dug sa ovim tekstom kako nebih oduzimao dragocijeno vrijeme u ovim danima Ramazana.Pitam se i nikako sam da dodjem do adekvatnog odgovora,a to u vezi ovih vremenskih dogadjanja kod nas a i sire.Naime,vrucine,visoke temperature,bez kise,da li je i to pored zemljotresa koji nas pogadjaju,Allahova kazna i opomena za grijehe koje cinimo,za nepokornost koju iskazujemo svakodnevno prema nasem Gospodaru i da li je to prijetnja naseg Gospodara kada se mi od vjere odmetnemo,da ce da odredi da nas gori od nas ponizavati i sa nama vladati.Pitam se isto tako da li je nauka Allahovom dozvolom toliko uznapredovala,pa da covjek moze djelomicno da utice na atmosferske pojave,a o cemu se u zadnje vrijeme spekulise.I pitam se da li slijede u najskorije vrijeme(nekoliko sedmica)neki strahoviti dogadjaji koji ce da promijene sliku svijeta.Molim Allaha Uzvisenog da nas zastiti od svega onoga sto nebismo mogli izdrzati,a kada nam bude duse uzimao,da nas usmrti kao Pravovjerne,t.j. kao Muslimane…Amin!!!

    #10806
    Anonimno
    Neaktivan

    we alejke selam we rahmetullah
    na zadnje pitanje ti nemože niko odgovoriti dragi brate, jer niko nezna gajb sem Allaha, i niko sem Allaha ne zna šta će se desiti sutra 😉

    Ostale odgovore prepuštam drugoj braći i sestrama…

    #10809
    Anonimno
    Neaktivan

    Mus_ab post=5511 wrote: we alejke selam we rahmetullah
    na zadnje pitanje ti nemože niko odgovoriti dragi brate, jer niko nezna gajb sem Allaha, i niko sem Allaha ne zna šta će se desiti sutra 😉

    Ostale odgovore prepuštam drugoj braći i sestrama…

    U pravu si brate kada je u pitanju gajb.Samo,covjek planira i kroji svoju sudbinu pa Allah ako hoce tako i bude a ako Svemoguci Allah nece,covjekove spletke padaju u vodu.A covjeku je Allah mnogo dobra dao,pa tako i znanje po kom covjek moze sebi da olaksa ili obrnuto,moze i sam da se unisti(ratovima koji bi eventualno bili pokrenuti na sirim podrucjima,doslo bi do vecih katastrofalnih posljedica)…Molim Allaha da nebudemo od onih koji se ohole na Zemlji,unistavajuci ono sto je Allah stvorio…Amin!!!

Pregledavate 3 posta - 1 do 3 (od ukupno 3)
  • Morate biti prijavljeni kako bi mogli odgovoriti na ovu temu.