Egipatska vojska svrgnula Mursija

  • This topic has 37 odgovora, 13 glasova, and was last updated prije 10 years, 9 months by Anonimno. This post has been viewed 12789 times
Pregledavate 8 postova - 31 do 38 (od ukupno 38)
  • Autor
    Postovi
  • #17062
    Anonimno
    Neaktivan

    #17063
    Anonimno
    Neaktivan

    #17064
    Anonimno
    Neaktivan

    Šerijat post=12363 wrote: “Draga braća ” ste bili dok nije jedan za mene u prethodnom tekstu rek'o da sam murdzija.A buduci kadija In Shaa Allah ,,dr Zijad Ljakic moze ucitelj bit Nusretu i njegovoj sviti.Vi hifzajte fetve od Makdisija a mi cemo Kur'an i zbirke hadisa.

    Mi cemo ici za Siriji da uspostavljamo serijat, a vi slusajte vaseg “kadiju”, i nemojte samo da hifzate Kur'an i hadiske zbirke, vec malo i glavu upotrebite da razmislite o Allahovim naredbama, potrudite se da shvatite, a ne samo da hifzate.

    #17065
    Anonimno
    Neaktivan

    I zamolio bih te u ime Allaha da napustis ovu raspravu, jer ocigledno si tu samo da provociras.

    Ne slazes se snama to je tvoj problem, al nemoj oduzimati braci dragocjeno vrijeme da ti odgovoraju, jer ovo o cemu ti pises je mnogo puta raspravljano.

    Ummet krvari na sve strane, mi moramo sada tebi da pojasnjavamo da nije istina sto je tamo neko bez dokaza potvarao.

    Zato idi smirom i ostavi nas na miru.

    we selamu alejkum

    #17066
    Anonimno
    Neaktivan

    Šerijat post=12363 wrote: “Draga braća ” ste bili dok nije jedan za mene u prethodnom tekstu rek'o da sam murdzija.A buduci kadija In Shaa Allah ,,dr Zijad Ljakic moze ucitelj bit Nusretu i njegovoj sviti.

    Čini mi se da Makdisija mrziš više nego što ga Amerikanci i arapski taguti mrze. Da li si se ikada zapitao zašto je to tako?

    Vi hifzajte fetve od Makdisija a mi cemo Kur'an i zbirke hadisa

    Mi ćemo hifzati Kur'an, hadis ali i Makdisijeve fetve, koje nam razotkrivaju licemjerstvo onih koji se pripisuju sunnetu.

    Kada nekada odlučiš da budeš pravedan i da počneš razmišljati svojom glavom, pogledaj ova dva linka u kome su dokazane mnoge niske laži tvojih doktora:

    http://www.putvjernika.com/U-zizi/odgovor-na-prorocanstva-tekfir-nostradamusa-pojasnjenje-stavova-portala-put-vjernika.html

    http://www.putvjernika.com/Islam-i-dawa/kada-govorite-pravedni-budite-ko-je-ebu-muhammed-el-makdisi.html

    Pribelježi ove linkove, inšaAllah da će još vremena biti aktivni.

    I naravno, počni da pripremaš svoj odgovor na Sudnjem danu.

    #17068
    Anonimno
    Neaktivan

    #17073
    Anonimno
    Neaktivan

    AK47 post=12353 wrote:
    Ako neko nekog tretira kao rafidije onda to vi murdzije radite sa svojom bracom koja su ostala na onom od cega ste se vi iz straha od kafira pokajali. Karavana ide dok psi laju.

    Ja sam te nazvao murdzijom jer ti je nastup plitak i lako se das procitati.

    Sad sam stava da sam pogrijesio jer je stanje klasicnog murdzije vjerovatno bolje od tvog stanja.

    #17085
    Anonimno
    Neaktivan

    Šerijat post=12363 wrote: “Draga braća ” ste bili dok nije jedan za mene u prethodnom tekstu rek'o da sam murdzija.A buduci kadija In Shaa Allah ,,dr Zijad Ljakic moze ucitelj bit Nusretu i njegovoj sviti.Vi hifzajte fetve od Makdisija a mi cemo Kur'an i zbirke hadisa.

    Sa kakvim nijetom si ti ovdje? Sudeci po tvom ponasanju, covjek vjernik ne treba da raspravlja sa tobom/neznalicom.

Pregledavate 8 postova - 31 do 38 (od ukupno 38)
  • Morate biti prijavljeni kako bi mogli odgovoriti na ovu temu.