Sejh Hafiz Dosari-Dajte mi Oruzje!

  • This topic has 33 odgovora, 10 glasova, and was last updated prije 11 years, 5 months by Anonimno. This post has been viewed 6275 times
Pregledavate 4 posta - 31 do 34 (od ukupno 34)
  • Autor
    Postovi
  • #13232
    Anonimno
    Neaktivan

    Bas dobro sto si kazao o kome se radi.

    Nakon toliko postova i vremena koje se posvetilo tebi, i nakon toliko dokaza ti si to sve zanemario i nastavio po svome da optuzujes sajt i clanove, i nisi jos uvijek odustao od toga, a dokaz je da si se ponovo vratio da nas potvaras da ne znamo nista osim da tekfirimo, sto dodatno opravdava to sto ti je neko nakon toliko odgovora odbrusio.

    Kao i u prosloj temi i u ovoj temi si skroz skrenuo sa teme sa svojim optuzbama i potvarama, i naravno na kraju da ce nekom dosaditi da se brani od potvora i niskih udaraca i upotrebiti malo zesci rijecnik.

    Postedi nas ponovnog ulaza u neplodne rasprave.
    Kao sto sam i rekao, prema nikom se ovde nije ponasalo grubo, dok taj sam nije dobro dobro isprovocirao, a ti si dokaz tome.

    #13233
    Anonimno
    Neaktivan

    Zlatna Jabuka post=8109 wrote: Bas dobro sto si kazao o kome se radi.

    Nakon toliko postova i vrijemena koje se posvetilo tebi, i nakon toliko dokaza ti si to sve zanemario i nastavio po svome da optuzujes sajt i clanove, i nisi jos uvijek odustao od toga, a dokaz je da si se ponovo vratio da nas potvaras da ne znamo nista osim da tekfirimo, sto dodatno opravdava to sto ti je neko nakon toliko odgovora odbrusio.

    Kao i u prosloj temi i u ovoj temi si skroz skrenuo sa teme sa svojim optuzbama i potvarama, i naravno na kraju da ce nekom dosaditi da se brani od potvora i niskih udaraca i upotrebiti malo zesci rijecnik.

    Postedi nas ponovnog ulaza u neplodne rasprave.
    Kao sto sam i rekao, prema nikom se ovde nije ponasalo grubo, dok taj sam nije dobro dobro isprovocirao, a ti si dokaz tome.

    Po čemu sam ja nekoga isprovocirao? Čak i da jesam, jel to sunnet da musliman muslimana nazove paščetom?

    #13234
    Anonimno
    Neaktivan

    Posto se skrenulo sa teme, tema ide pod kljuc dok adminstracija ne odluci drugacije.

    #13244
    Anonimno
    Neaktivan

    mirza1 post=8107 wrote:

    RPG: O Allahu, sačuvaj nas sektaško-murdžijsko-ihvanijske-defetističke pravde

    I šta je ovdje uvreda?? Što nisam tražio sektašku “pravdu”?

    Nekim smutljivcima je očigledno cilj da samo dodju na forum i ispale svoje optužbe na naš račun samo kako bi u očima običnog insana stvorili sliku da kod nas nešto ne valja, jer mnogi ljudi neće ni primjetiti da smutljivci za svoje optužbe nikada ne iznesu niti jedan valjan argument iz Allahove knjige i Sunneta.

    Mi možemo raspravljati sa onima koji bar pokušaju da odbrane svoj stav islamskom argumentacijom, ali rasprava sa onima koji nisu ni došli da se raspravljaju, već samo da galame i stvaraju atmosferu nereda, tamo gdje red postoji, sa takvima nismo u stanju da se raspravljamo, jer nismo u stanju da se spustimo na njihov nivo.

Pregledavate 4 posta - 31 do 34 (od ukupno 34)
  • Morate biti prijavljeni kako bi mogli odgovoriti na ovu temu.