Ayatollah Khomeini i Pedofilija

  • This topic has 1 odgovor, 2 glasa, and was last updated prije 11 years, 11 months by Anonimno. This post has been viewed 2241 times
Pregledavate 2 posta - 1 do 2 (od ukupno 2)
  • Autor
    Postovi
  • #8044
    Anonimno
    Neaktivan

    Ayatollah Khomeini i Pedofilija:

    Jedan od njegovih učenika prica nam
    Sayyid Hussein Musawi, bivši student Homeinjai, koji je kasnije prihvatio Islam, otkriva u svojoj knjizi ‘Za Allaha, a zatim za Istoriju ” istinu o Shiizmu , između ostalog, o svojim iskustvima sa svojim bivšim učiteljem.

    Ovdje je izvadak iz knjige:

    Kada je Khomeini boravio u Iraku, koristili smo priliku posjetiti ga svaki dan kako bi učili od njega, sve dok konačno naš licni odnos ojaca. Homeini jednom dobio poziv iz udaljenih mjesta, i on me zamolio da mu na tom putu da mu budem u pratnji. Pristao sam.

    Kad smo stigli, bili smo primljeni vrlo toplo i prijateljski. Kasnije na povratku “, rekao je Imam (Khomeini) da ćemo se zaustaviti u Bagdadu posjetiti mjesto zvano Etaifeya, gdje je boravio iracanin Sayyid SAHEB, koji je bio bliski prijatelj Khomeinia. Čovjek je bio oduševljen od iznenadne posjete Homeinia . Bilo je podne, a on je poceo pripremati rucak i telefonom pozvao neki od njegovih bliskih rodzaka.

    Kuća je bila puna ljudi koji su željeli vidjeti Khomeinia. Homeiniev prijatelj zamolio ga je da prenoci i Khomeini je taj poziv prihvatio. Kada je bilo vrijeme za rucak su donijeli hranu i svi ljudi poceli su ljubiti ruku Homeiniu i poceli su postavljati pitanja. Kada je bilo vrijeme za spavanje, svi su napustili kuću osim Familije – Sayyida SAHEB.

    Homeini je vidio jednu malu djevojcicu, kcerka Sayyida SAHEB, koja je imala samo četiri godine i bila je vrlo lijepa. Khomeini je zamolio Sayyid SAHEB da je dovede u svoju sobu tako da je mogao učiniti s njom MUTA (uzivanje), dok je činjenica da je bilo i odraslih djevojaka u kuci ali je njih zanemario. Na moje iznenadzenje, otac je pristao, uz izraz neodoljive radosti na licu. Homeini je uzeo djevojcicu u svoju sobu i cijelu noć smo culi strasan plac ove male djevojcice iz njegove sobe.

    Kada je svanulo svi smo bili seli za stolom na dorucak. Homeini je primjetio jasan izraz neodobravanja na mom licu što se desilo tu noc, i on me pitao: “Oh Sayyid Hussain, sta kazes o MUTA (uzivanje) s malim djetetom?” Rekao sam (u mislima mojim nisam mogao da ga kritikujem javno, ), “O Imam, odgovor će biti vaš odgovor, jer ja sam samo student.” Homeini je odgovorio da je u redu MUTA uciniti s dijetetom, treba se samo zadovoljavati dodirivanjem genitalije i ljubiti , te uspostavlja vezu izmedu njegove noge, ali se mora paziti da ne posegnuti u rodnicu, jer to ne moze podnijeti.
     
    Dokaz za ovo sto je uradio mozemo vidjeti u njegovoj Fetvi iz knjige koju je on napisao Tahrir Al-Wasilah (Tom- 2, Strana-241 / Knjiga o Braku )

    مسألة 12 : لا يجوز وطء الزوجة قبل إكمال تسع سنين ، دواما كان النكاح أو منقطعا ، وأما سائر الاستمتاعات كاللمس بشهوة والضم والتفخيذ فلا بأس بها حتى فى الرضيعة.

    Prevod: Nije dozvoljeno spolni odnos sa svojom Zenom, dok ona ne napuni 9 god. bilo to privremeni ili trajni Brak. Kao i druge uzitke, dodira sa zadovoljstvom, zagrljaji i nasladzivanje medzu butine to nije problem, cak i da je novorodzence.
    ( NEUDHUBILLAH )

    Ps. Jos par idiotluka:

    Spolni odnos sa zivotinjama

    U svojoj knjizi ” Tahrir Al-Wasilah ” pise Homeini:

    مسألة 23 : الحيوان الموطوء إن كان مما يراد أكله كالشاة و البقرة و الناقة يجب أن يذبح ثم يحرق و يغرم الواطئ قيمته لمالكه إن كان غير المالك ، و إن كان مما يراد ظهره حملا أو ركوبا و ليس يعتاد أكله كالحمار و البغل و الفرس أخرج من المحل الذي فعل به إلى بلد آخر فيباع فيه ، فيعطى ثمنه للواطئ ، و يغرم قيمته إن كان غير المالك .

    Prevod

    Tacka 23: Zivotinja s kojima ste imali spolni odnos, treba biti zaklana i spaliti ako je od vrste koje se jede normalno, kao ovce, krave ili deve. Osim toga, oni koji su imali odnos sa zivotinjom moraju platiti vrijednost zivotinje, osim ako on sam nije vlasnik. Ako je zivotinja bila od one vrste kojom se vozimo ili je koristimo za prevoz tereta, a njihovo meso nije pozeljno za jesti, kao sto je magarc ili konj, onda treba od mjesta u kome se imalo odnos sa tom zivotinjom ,da se ta zovotinja mora prebaciti na drugo mesto ili neki drugi region da se proda, sto dalje od mjesta gde se opcilo sa tom zivotinjom. Oslobodzen je onaj koji je imao spolni odnos sa svojom zivotinjom, a mora zamijeniti vrijednost te zivotinje, ako nije bila njegova.

    Fatima je bila jedno bozansko bice u covjekovom zenskom obliku.

    Ayatollah Khomeini kaze:

    لم تكن الزهراء امرأة عادية كانت امرأة روحانية امرأة ملكوتية… كانت أنسانا بتمام معنى الكلمة نسخة إنسانية متكاملة… امرأة حقيفية كاملة… حقيفة الإنسان الكامل. لم تكن امرأة عادية بل هي كائن ملكوتي تحلي في الوجود بصورة إنسان … بل كائن إلهي جبروتي ظهر على هيئة امرأة… فقد اجتمعت في هذه المرأة جميع الخصال الكمالية المتصورة للإنسان وللمرأة. إنها المرأة التي تتحلى بجميع خصال الأنبياء… المرأة التي لو كانت رجلا لكانت نبيا… لو كانت رجلا لكانت بمقام رسول الله. غدا يوم المرأة حيث ولدت جميع أبعاد منزلتها وشخصيتها. غدا ذكرى مولد كائن الذي اجتمعت قيه المعنويات والمظاهر الملكوتية والإلهية والجيروتية والملكية والإنسانية.

    Prevod:

    Fatimah Az-ZAHRA, nije obična žena, ona je bila blagoslovljena žena, Melecima jednaka žena … Ona je osoba u pravom smislu rijeci slika savršena čovjeka … zaista savršena žena … u istini je savršenstvo čovjeka. To nije obična žena, ali ona je bila jednaka Melecima biće koja se pojavljuje u obliku čovjeka … božanski moćno biće, koja se izražava u obliku žene … u svemu ujedinio sve sto jedan čovjek i jedna žena može zamisliti kvalitete savršenstva. Ona je bila žena koja je imala sve karakteristike proroka žene – ona kad bi bila čovjek – prorok bi ona bila, čovjek Glasnik Allaha. Sutra je dan žena, . Sutra je obiljezavanje rođenja jednog bića koje ujedinjene u sebi ideale i opipljive osobine Meleka, božanske moci gde se Kraljestvo bozansko i covecko objednilo.

    (Al-Asrar al-Fatimiyyah, p. 354 f.)

    #8055
    Anonimno
    Neaktivan

    administracijo imate problema sa spammerima, napravite aktivajicu pomocu administratora, jer bi mogli dobit nezeljen sadzaj na forumu bez upozorenjaa…

Pregledavate 2 posta - 1 do 2 (od ukupno 2)
  • Morate biti prijavljeni kako bi mogli odgovoriti na ovu temu.