Da li u ovaoj ilahiji ima širka?

Nova naslovna forums ISLAM Pitanja i odgovori o islamu Da li u ovaoj ilahiji ima širka?

Ova tema sadrži 5 odgovora, ima 4 glasa, zadnji odgovor od: Avatar Anonimno prije 7 godine, 5 mjeseci. This post has been viewed 272 times

Pregledavate 6 postova - 1 do 6 (od ukupno 6)
  • Autor
    Abdullah Hodžić
    Participant

Anonimno

Halali Amatullah nemoj vise reci za Nasiidu ili Kasiidu Ilahija. Ilaah ima drugo znacanje recicemo kasida ili naseed

Anonimno

Pri kraju od Kaside gde kaze Da Milujem Rawde Prag to se misli na prag od Kabura Rasulullaha s.a.w. zasto da miluje Prag to moze biti mali sirk a moze da bude i veliki.

Abdullah Hodžić
    Participant

Halali Amatullah nemoj vise reci za Nasiidu ili Kasiidu Ilahija. Ilaah ima drugo znacanje recicemo kasida ili naseed

http://www.putvjernika.com/Downloads/Audio-materijal/Nasid-ilahije.html

Anonimno

Mislim da je ispravnije pitati Seferagica ili onog ko je napisao ovu kasidu,sta je podrazumjevao pod tim pojmom.Mi znamo od Poslanika saws da se radi o dzenetskoj basci naznacenoj prostorom izmedju minbera i mihraba u dzamiji Poslanika saws…
    ..Brate Ametullah,video me slikom podsjeti na godine koje sam proveo u tom gradu.Grad koji je sa svojom okolinom bio izlozen raznim strdanjim i uprkost svemu tome on je i u godinama rata djelovao nekako dobrocudno.

Anonimno

suraka post=987 wrote: Halali Amatullah nemoj vise reci za Nasiidu ili Kasiidu Ilahija. Ilaah ima drugo znacanje recicemo kasida ili naseed

Tosam i ja mislio ali moje mishljenje se kao i obicno pokazalo nekompetentno i saznao sam da nema nikaki problema reci za nashed i ilahija.

Pregledavate 6 postova - 1 do 6 (od ukupno 6)

Morate biti prijavljeni kako bi mogli odgovoriti na ovu temu.

Novo na sajtu

muslimanka

Velika žena u bitki za Džalalabad

Ovo je priča o velikoj ženi Arapkinji, ispričana na arapskom od strane njenog sina. Ovo je prijevod priče kazane riječima njenog sina: Ja sam iz...
islamske teme featured

Zašto džini ulaze u ljude?