Da li u ovaoj ilahiji ima širka?

  • This topic has 5 odgovora, 4 glasa, and was last updated prije 12 years, 1 months by Anonimno. This post has been viewed 1205 times
Pregledavate 6 postova - 1 do 6 (od ukupno 6)
  • Autor
    Postovi
  • #6804
    Anonimno
    Neaktivan

    #6809
    Anonimno
    Neaktivan

    Halali Amatullah nemoj vise reci za Nasiidu ili Kasiidu Ilahija. Ilaah ima drugo znacanje recicemo kasida ili naseed

    #6810
    Anonimno
    Neaktivan

    Pri kraju od Kaside gde kaze Da Milujem Rawde Prag to se misli na prag od Kabura Rasulullaha s.a.w. zasto da miluje Prag to moze biti mali sirk a moze da bude i veliki.

    #6811
    Anonimno
    Neaktivan

    Halali Amatullah nemoj vise reci za Nasiidu ili Kasiidu Ilahija. Ilaah ima drugo znacanje recicemo kasida ili naseed

    http://www.putvjernika.com/Downloads/Audio-materijal/Nasid-ilahije.html

    #6812
    Anonimno
    Neaktivan

    Mislim da je ispravnije pitati Seferagica ili onog ko je napisao ovu kasidu,sta je podrazumjevao pod tim pojmom.Mi znamo od Poslanika saws da se radi o dzenetskoj basci naznacenoj prostorom izmedju minbera i mihraba u dzamiji Poslanika saws…
    ..Brate Ametullah,video me slikom podsjeti na godine koje sam proveo u tom gradu.Grad koji je sa svojom okolinom bio izlozen raznim strdanjim i uprkost svemu tome on je i u godinama rata djelovao nekako dobrocudno.

    #6830
    Anonimno
    Neaktivan

    suraka post=987 wrote: Halali Amatullah nemoj vise reci za Nasiidu ili Kasiidu Ilahija. Ilaah ima drugo znacanje recicemo kasida ili naseed

    Tosam i ja mislio ali moje mishljenje se kao i obicno pokazalo nekompetentno i saznao sam da nema nikaki problema reci za nashed i ilahija.

Pregledavate 6 postova - 1 do 6 (od ukupno 6)
  • Morate biti prijavljeni kako bi mogli odgovoriti na ovu temu.