MOJE PREOBRACENJE NA ISLAM

  • This topic has 23 odgovora, 10 glasova, and was last updated prije 11 years, 5 months by Anonimno. This post has been viewed 4962 times
Pregledavate 9 postova - 16 do 24 (od ukupno 24)
  • Autor
    Postovi
  • #12959
    Anonimno
    Neaktivan

    AminaA post=7484 wrote: Već sam ih kontaktirala i rečeno mi je da me netko od sestara sa foruma mora preporučiti, tj. da dokažem da sam ženskog roda. Neznam ima li itko savjet ikakav.

    Znaci da gdje zivish ako imash negoga koje u Islamu (mislim na sestre) da kazesh za ovaj tvoj “problem” i ako bude Allahova volja onda ce ta sestra garantovati za tebe ili ce se saznati za tebe od sestre do sestre i nace se neko inshAllah koce to uciniti.

    #12979
    Anonimno
    Neaktivan

    Koja je od ovih dviju Amina iz Zagreba? Odakle se javlja, ako smijem pitati?

    #13005
    Anonimno
    Neaktivan

    Muhammed_8 post=7839 wrote: Koja je od ovih dviju Amina iz Zagreba? Odakle se javlja, ako smijem pitati?

    Shto pitash kad znash(trebash da znash)da nesmijesh,
    Shubhe treba ostaviti zasebe i neshiriti ih jel se tako pomaze shirenje fesada a idi na temu o Amini “hrvatici” pa se informishi i sacekaj odgovor.

    #13006
    Anonimno
    Neaktivan

    O cemu ti Hajro? Ja samo pitam a neznam koja je od ovih dvije ”Hrvatica”. Pokazi mi linkom gdje je tema ”Amina hrvatica” posto si to spomenuo, bujrum.

    #13008
    Anonimno
    Neaktivan

    Muhammed_8 ti si trebo davno ban dobit… šta misliš da ja sad tebe optužim zbog imena da si kjafir, jer znam jednog muhameda koji jest…

    glupa ti je ta odluka, da svaku aminu koja se vrati u islam smatraš “tom” aminom i u startu je “zabilježiš” jer ona je kao nešto drugo…

    boj se Allaha, čak i sestra amina koja je otišla za šejhom rahimehullah, je čista od tih ljudi i njihovih smicalica (a Allah zna najbolje), boj se Allaha i ne samo ti nego svi, koji imaju i trun sumnje u tu sestru, ZA SVE ĆE TE BITI PITANI NA SUDNJEM DANU

    #13009
    Anonimno
    Neaktivan

    Muhammed_8 post=7839 wrote: Koja je od ovih dviju Amina iz Zagreba? Odakle se javlja, ako smijem pitati?

    Pitanje je besmisleno, ispravnost namjere upitna, a klonjenje onoga što te se ne tiče je od odlika uspjelih vjernika.

    #13010
    Anonimno
    Neaktivan

    Mus_ab ti neznas sta pricas kad sam ja trebao davno ban dobit. Molim Allaha da me ucini od Bogobojaznih a tebi savjetujem da isto dovis, jer pozivas prakticno na banovanje mene i to sa navodnim nekakvim opomenama u vidu podsjecanja na Allaha a vamo imas drugi cilj, JA MISLIM DA SI TI ODAVNO TREBAO BITI BANOVAN JER KOD SEBE GAJIS IHWANIJSKE STAVOVE, svidal ti se sad moje misljenje iako ne pozivam na banovanje tebe?

    Ja niti sam rekao da je ta Amina spijun niti kafir (a ne kako ti kazes kjafir jer nije kjufr vec kufr) SAMO SAM PITAO KOJA JE OD OVE DVIJE AMINA IZ ZAGREBA, zato sto su clanovi foruma prije mene govorili da je ta Amina vec pisala ovdje na forumu, pa s obzirom da je nisam prepoznao i nisam trazio po forumu nick, SAMO SAM PRISTOJNO PITAO DA SE JAVI I NA NEKI NACIN OBJASNI (ako je ona ovdje) OPTUZBE NA NJEN RACUN, IAKO SMATRAM DA SU NEOSNOVANE SVE DOK SE NE DOKAZU ILI SE ONA ODBRANI OD NJIH…

    S obzirom da si prvi upotrijebio ”glupe” rijeci trazim od tebe da ih povuces pa cu ti onda halaliti a ja unaprijed trazim halala od ”AMINE” ako je ovdje nema jer sam ”nasjeo” na price i ”prozivke” drugih clanova foruma, A TI SE VRATI PA VIDI JELI SPOMINJANA ”AMINA” IZ HRVATSKE ILI ZAGREBA-SVEJEDNO…Selam alejkum i ostavi me na miru, prvi si poceo, sa ovim zavrsavam, sto bi rekli ”jedan za jedan”.

    #13012
    Anonimno
    Neaktivan

    RPG post=7874 wrote: [quote quote=Muhammed_8 post=7839]Koja je od ovih dviju Amina iz Zagreba? Odakle se javlja, ako smijem pitati?

    Pitanje je besmisleno, ispravnost namjere upitna, a klonjenje onoga što te se ne tiče je od odlika uspjelih vjernika.

    Pitanje sam objasnio, namjera mi je cista a za klonjenje imas potpuno pravo.

    #13040
    Anonimno
    Neaktivan

    we alejkumu selam we rahmetullah
    u tom i jeste bit… što nema optužbi na njen račun, pogrešno si shvatio cjelu ovu priču. Ona je iskorištena a nije sudjelovala u tome svjesno! razumiješ. Otud moj oštar stav…. ja samo branim čast sestre 😉

Pregledavate 9 postova - 16 do 24 (od ukupno 24)
  • Morate biti prijavljeni kako bi mogli odgovoriti na ovu temu.