Šamar u lice – twitovanje između učenjaka dolara i muslimana

  • This topic has 3 odgovora, 3 glasa, and was last updated prije 11 years, 7 months by Anonimno. This post has been viewed 672 times
Pregledavate 4 posta - 1 do 4 (od ukupno 4)
  • Autor
    Postovi
  • #12157
    Anonimno
    Gost

    Evo interesantnog razgovora (tvitovanja) na Twiteru između učenjaka dolara i jednog brata muslimana, sljedbenika sunneta. Sadržaj tvitovanja govori sam za sebe.



    Učenjak dolara:
    Prije nego što uzmeš učešće u bilo kom protestu u znak podrške Poslaniku, sallAllahu alejhi we sellem, pitaj sebe: Zašto ashabi nisu učestvovali u nijednom prostestu uprkos mnogim napadima na Allaha i njegovog Poslanika?

    Brat musliman: Nije bilo potrebe za demonstracijama, zato što su oni ubijali ljude koji su vrijeđali Poslanika sallAllahu alejhi we sellem!

    [Kraj tvitovanja]

    #12159
    Anonimno
    Neaktivan

    Kaze meni jedan insan za ove proteste:”moja zena gledala vijesti i kazemi:”ovo sada daje poslanik i ashabi zivi bi sabljom a ne proestima.”
    A zena u dzehlu i shto naucila ko dijete to ima od vjere mada joj je cojk obavio hadz ali je na b*idi.

    #12161
    Anonimno
    Neaktivan

    Neki su toliko mudri da su odavno iz Islama izasli, a jos uvijek miskini se trrude da filozofiraju, iako sa Islamom nemaju nista.

    #12181
    Anonimno
    Neaktivan

    drugim rijecima, izdemonstrirali su oni sabljom.

Pregledavate 4 posta - 1 do 4 (od ukupno 4)
  • Morate biti prijavljeni kako bi mogli odgovoriti na ovu temu.