Sve u vezi prijetnje napada na Iran

  • This topic has 8 odgovora, 7 glasova, and was last updated prije 12 years, 1 months by Anonimno. This post has been viewed 676 times
Pregledavate 9 postova - 1 do 9 (od ukupno 9)
  • Autor
    Postovi
  • #7214
    Anonimno
    Neaktivan

    VIJESTI IZ SVIJETA

    Ahmedinedžad: SAD više ne mogu diktirati politiku ostatku svijeta

    Iranski predsjednik Mahmud Ahmadinedžad izjavio je u ponedjeljak da Sjedinjene Države više ne mogu dikrtirati politiku ostatku svijeta i da će odnosi između NATO-a i Pakistana postat sve nestabilniji.


    Mahmud Ahmedinedžad

    “NATO i Sjedinjene Države trebali bi promjeniti svoju politiku jer je vijerme kada du oni diktirali svijetu svoje uvjete prošlo”, izjavio je Ahmedinedžad tokom govora na konferenciji o afganistanskoj ekonomiji u Dušanbeu, prijestonici susjednog Tadžikistana, prenosi Reuters.

    “Odnosi između NATO-a i Pakistana, njihova nestalnost i nestabilnost, samo će se pogoršavati”, izjavio je Ahmedinedžad. On je govorio na farsi jeziku, koji se prevodio na ruski za učesnike konferencije iz bivše sovjetske republike.

    Pozivajući na trenutno povlačenje stranih vojnika iz Afganistana, Ahmedinedžad je kazao: “Glavni razlog za problememe u svijetu je politika zemalja članica NATO-a, s ciljem oživljavanja kolonijalizma. Kompletan problem NATO-a leži u politici njegovih članica, prije svih Sjedinjenih Država, koje su ušče u Afganistan pod krinkom rata protiv terorizma”.

    Američka delegacija na konferenciji, koju je predvodio pomoćnik državnog sekretara za južnu i centralnu Aziju, Robert Blake, napustila je dvoranu prije nego što je Ahmedinedžad počeo govor i vratila se po završetku njegovog obraćanja.

    Ahmadinedžad nije pominjao iranski nuklearni program. Iran tvrdi da je njegov program namijenjen isključivo u miroljubive svrhe, ali Izrael i zapadne zemlje vjeruju da ta zemlja radi na proizvodnji atomske bombe koja bi mogla poremetiti regionalnu ravnotežu moći.

    (FENA)

    #7217
    Anonimno
    Neaktivan

    Iran je jedna velika zemlja i to je zemlja sa velikom tradicijom u njegovanju nauke i kulture. To je narod koji je prosto vezan za nauku i narod koji je vezan za Islam. najpoznatija Irabnska loza je loza Safavida koja je prva uvela zvanicni pravac dvanaest Imama. Tada je vec bilo jasno svakome da se osniva Siijska drzava. Ono sto je dobro za Iran je to da je on dozvio svoje proljece i da su oni svrgnuli svoju diktaturu jos 1979 godine tako da su uveli Islamsku vlast koja traje sve do dana danasnjeg. U Iranu je na snazi Serijat i mislim da se bolje zivi nego u vrijeme Saha. Ljudi su slobodniji i vezaniji za Islam. To je druga stvar sto mi svi znamo sto oznacava Siizam i da je to njegovanje kulta kabura tako da je to nesto drugo gdje smo dosta diskutirali o tome. Sigurno je da se Iranci ne namjeravaju skloniti od Siizma.
    Ono sto je nama bitno je da budemo jedinstveni i da budemo uz Irana ako on bude napadnut. Cilj Amkerike je isti kao i Izraelu koji zeli da sve malo razvijenije Islamske drzave unisti. Amerika je pokorna Izraelu i ona sve slusa sto Izrael zeli. To je nesto sto otkriva licemjerno lice Amerike. Oni pokusavaju da Irana dovedu u vezu sa Al Kaidom sve u cilju toga kakao bi satanizirali Irance. Zato na nam muslimanima je da budemo uz Iran jer Iran je bolji Amerike i Izraela i Siije su bolje od krscana i zidova i to nama daje pravo da siije nazovemo nasom bracom ma koliko oni bili udaljeni od Ehli Sunneta vel Dzemat. Obaveza nam je da stitimo Irance jer ipak oni su nasa braca. Iran je dosta pomagao Palestini i dosta je davao podrsku. Ono sto se moze desiti sa Izraelom je slicno onome sto se desilo Srbima u hrvatskoj krajini gdje su ostali bespomocni. Izrael zeli da napadne Iran jednu drzavu koja ima 80 miliona stanovnika tako da Izrael zewli po svaku cijenu uci u rat i unistiti Islam. To im nece uspjeti jer Allah ne daje zulumcarima pravo da unistavaju muslimane tako da ce i njihov zulum propasti a Islamski barjak se vijoriti i nasa Mesdzidil Aksaa ponovo biti nasa i puna Dzemata.

    Mapa Irana

    #7218
    Anonimno
    Neaktivan

    Ono sto je nama bitno je da budemo jedinstveni i da budemo uz Irana ako on bude napadnut.
    Da imam u posjedu balisticku raketu i to hidrogensku,zajahobije licno i sjargo u teheran leglo Allahovi neprijatelja odvratni tukjasha.
    “U Iranu je na snazi Serijat i…”
    Ako je tam sherijat jasam onda najzalutaliji insan na svijetu.
    “To je druga stvar sto mi svi znamo sto oznacava Siizam i da je to njegovanje kulta kabura”
    bash fino,kaburlije shirkadzije moja braca,
    sa Allah s.w.t. mene,moju porodicu i sve iskrene robove svoje sakloni,zashtiti i sacuva od brace koja pripremaju crveni tepih mesihu dedzalu.
    “jer Iran je bolji Amerike i Izraela i Siije su bolje od krscana i zidova”
    Isti a u mnogome i gori su od zidova za muslimane a bolji nikako nisu od krshcana,bar ne onih koji nevjeruju u trojstvo a to vrlo dobro znamo.
    “Obaveza nam je da stitimo Irance jer ipak oni su nasa braca”
    Tvoja vidim da jesu a zamene su fori oc bijesni pashcadi i tako mi Allaha o ovome sam fovosio ljudima,spletki shejtanovi l.t. vojnika koji ce uspjeti nepismene muslimane mobilisati u pomoci onima koji Allahu pripisuju druga,onih koji proklinju i pljuju casne ashabe i onh koji majku pravovjernih nazivaju bludnicom.
    Allah s.w.t. sve vas zajedno prokleo i molim ga da zivot na dunjaluku zavrshite ko jasir poganac.

    #7221
    Anonimno
    Neaktivan

    Vekas post=1416 wrote: Iran je jedna velika zemlja i to je zemlja sa velikom tradicijom u njegovanju nauke i kulture. To je narod koji je prosto vezan za nauku i narod koji je vezan za Islam. najpoznatija Irabnska loza je loza Safavida koja je prva uvela zvanicni pravac dvanaest Imama. Tada je vec bilo jasno svakome da se osniva Siijska drzava. Ono sto je dobro za Iran je to da je on dozvio svoje proljece i da su oni svrgnuli svoju diktaturu jos 1979 godine tako da su uveli Islamsku vlast koja traje sve do dana danasnjeg. U Iranu je na snazi Serijat i mislim da se bolje zivi nego u vrijeme Saha. Ljudi su slobodniji i vezaniji za Islam. To je druga stvar sto mi svi znamo sto oznacava Siizam i da je to njegovanje kulta kabura tako da je to nesto drugo gdje smo dosta diskutirali o tome. Sigurno je da se Iranci ne namjeravaju skloniti od Siizma.
    Ono sto je nama bitno je da budemo jedinstveni i da budemo uz Irana ako on bude napadnut. Cilj Amkerike je isti kao i Izraelu koji zeli da sve malo razvijenije Islamske drzave unisti. Amerika je pokorna Izraelu i ona sve slusa sto Izrael zeli. To je nesto sto otkriva licemjerno lice Amerike. Oni pokusavaju da Irana dovedu u vezu sa Al Kaidom sve u cilju toga kakao bi satanizirali Irance. Zato na nam muslimanima je da budemo uz Iran jer Iran je bolji Amerike i Izraela i Siije su bolje od krscana i zidova i to nama daje pravo da siije nazovemo nasom bracom ma koliko oni bili udaljeni od Ehli Sunneta vel Dzemat. Obaveza nam je da stitimo Irance jer ipak oni su nasa braca. Iran je dosta pomagao Palestini i dosta je davao podrsku. Ono sto se moze desiti sa Izraelom je slicno onome sto se desilo Srbima u hrvatskoj krajini gdje su ostali bespomocni. Izrael zeli da napadne Iran jednu drzavu koja ima 80 miliona stanovnika tako da Izrael zewli po svaku cijenu uci u rat i unistiti Islam. To im nece uspjeti jer Allah ne daje zulumcarima pravo da unistavaju muslimane tako da ce i njihov zulum propasti a Islamski barjak se vijoriti i nasa Mesdzidil Aksaa ponovo biti nasa i puna Dzemata.

    Hehe… : ) SubhanAllah. Odavno pratim @Vekasa, i sve mi nesto kroz glavu sijja ili su mu sijje u Srbiji radile dawu. Onda opet kontam, obavjestajc, postavlja skakljive teme i ponasa se ko nevinasce. Jos na proslom forumu se predstavljao kao neko ko tek uci vjeru. A onda izbaci u postovima takve recenice da se jasno vidi da nije pocetnik u vjeri. : )

    @Vekas ! Jos smo ti i na proslom forumu pruzali tekstove pa cak i knjige i nakon svega, ti nisi spoznao istinu i sustinu siitskog ucenja nego cak proturas da su nam oni braca a oni dove upucuju Homeniju i drugim umrlim u kaburima, vjeruju u dolazak njihovog imama, proklinju Aisu, radijallahu anha, bore se protiv sunneta i ubijaju pripadnike sunneta i dr.
    Stoga @Vekas, dobijas ban… a ako ti zaista nije jasna vjera i ako te interesuje imas knjige na sajtu pa citaj i uci.

    #7223
    Anonimno
    Neaktivan

    Iskreno bi volio da zarate međusobno ovi neprijatelji Allahove vjere jer nama to samo može koristiti.

    No međutim ovo sve o napadu Izraela na Iran je šuplja priča po meni, a Allah najbolje zna.

    #7248
    Anonimno
    Neaktivan

    :zastava1:

    Shijje/Rafidijske Majmuncine nikada nece zaratovati sa NATO'om zato sto su oni svi skupa u jednom brodu,
    ovo sto se prica u medijama je samo manipulacija – jer da bi oni stvarno bili muslimani pravi davno bi ih Nato izbrisao sa karte,
    bas tako izbrisan kao sto su oni rekli za izrael, kad su glumili tad svjetu

    #7251
    Anonimno
    Neaktivan

    i evo zasto kazem, sto su svi u jednom brodu, sa jednom istom ideologijom i sa jednim ciljem….

    Attached files

    #7259
    Anonimno
    Neaktivan

    iskreno nasim neprijateljima
    :zastava1: :zastava1: :zastava1: :zastava1: :zastava1: :zastava1: :zastava1: :zastava1: :zastava1:
    dolazi vojska sa crni bajrac, dolazi serijat, polako ali sigurno, ponizenje allahovih neprijatelja ceka na ovome
    svjetu, a i sudnji dan je zaista blizu, zato cekajte. kako ste radili tako cete nagrageni biti. allahuekber!
    da allah dragi inisti sve neprijatelje islama a mi se neboimo vas jer se mi boimo, allaha jednog jedinog vjecnog
    LAILAHEILLALLAHMUHAMMEDURESULULLAH

    #7263
    Anonimno
    Neaktivan

    Hajrohajrullah post=1417 wrote: Ono sto je nama bitno je da budemo jedinstveni i da budemo uz Irana ako on bude napadnut.
    Da imam u posjedu balisticku raketu i to hidrogensku,zajahobije licno i sjargo u teheran leglo Allahovi neprijatelja odvratni tukjasha.

    Hehe.Allah ti dao svaki khajr Hajraga,baš si to slikovito opisao.

    Duže vrijeme pratim situaciju “konflikta” Zapada i Irana.
    S jedne strane gledali smo one silne nosače aviona,koji su doplovili do Irana,pa podmornice itd.S druge strane znamo da su Ameri največi šoumeni pa tako da bi to sve mogao da bude veliki šou.
    S treće strane kad pogledaš,pa sukob i nije tako nemoguć.Razmislite bračo.Historija se ponavlja.Perzija s jedne strane,Bizant sa druge kao nekad.I tada su oni bili jedan millet ali su ipak ratovali između sebe.
    Davno sam postavio citat jednog od največeg šejtana modernog vremena Alberta Pike-a,lanetullahi alejh,u kojem govori da će njegova grupa “Illuminati” pokušati prouzrokvati 3 svjetska rata.Tj da će u trećem,sebebom njihovih agenata,pokušati zakuhati cionistički i “islamski” svjet.Ovo islamski stavljam pod navodnike iz razloga što oni čitav bliski istok smatraju “Islamskim” bez obzira na kafirske vladare i to što Šijje nemaju veze sa Islamom.

    Ja lično bi volio da se desi sukob između Irana i Zapada.To bi uveliko oslabilo obe ove sile,što bi bilo u interesu muslimana.Ali znajte bračo da bi ovaj sukob vrlo lako mogao baciti u plamen čitav svijet,i smatram da se to intezivno priprema.Pa nemojte da budete uhvačeni “na spavanju”.Spremite se imanski i fizički.Koristite slobodno vrijeme za trčanje i za tjelesno vježbanje.

    Allah vas pomogo.

Pregledavate 9 postova - 1 do 9 (od ukupno 9)
  • Morate biti prijavljeni kako bi mogli odgovoriti na ovu temu.