Tema zakljucana a meni umanjena reputacija

  • This topic has 6 odgovora, 4 glasa, and was last updated prije 11 years, 8 months by Anonimno. This post has been viewed 762 times
Pregledavate 7 postova - 1 do 7 (od ukupno 7)
  • Autor
    Postovi
  • #11031
    Anonimno
    Neaktivan

    Tema ”Zasto nas tekfire”,zakljucana,a meni je neko umanjio reputaciju.Ako sam to necim zasluzio,molim onog ko mi je to uradio da mi pojasni,naravno,ako hoce i ako ima volje.

    #11033
    Anonimno
    Neaktivan

    To je to zajko ima jos mnogo da vidis ;]~…
    Sada sam mozes zalkuciti, jesel moze dilajog voditi na ovakav nacin ?…
    Ovo je problem zasto stvari ne idu napred …
    Ovo je problem zasto ima podjeble u dzematima …
    I dok ima ovog problema ljudi ce napasti na nas, ne zasto smo malo ima nas puno ali smo poput morsku pjenu. Ovo je Hadis Allahovog Poslanika s.a.w.s

    #11035
    Anonimno
    Neaktivan

    Meni pak izgleda da necu jos dugo ovdje gledati,jer je neko rijesio da me odavde protjera.Tako mi Gospodara svjetova,pravda ce biti upotpunjena na Sudnjem danu,pa taj koji me odavde progoni,cini mi trenutni zulum,pa neka malo razmisli da li mu to bas treba,jer kada stanemo pred naseg Gospodara,pa kada nam se Istina predoci,niko nece moci poreci,niti dodati nesto,a pravda ce biti udovoljena,jer nas Gospodar je Sudija Jedini,Pravedni.
    Pa zato razmisli zulumcaru, prije nego li nastavis zulum da mi cinis…

    #11036
    Anonimno
    Neaktivan

    zajko post=5754 wrote: Meni pak izgleda da necu jos dugo ovdje gledati,jer je neko rijesio da me odavde protjera.Tako mi Gospodara svjetova,pravda ce biti upotpunjena na Sudnjem danu,pa taj koji me odavde progoni,cini mi trenutni zulum,pa neka malo razmisli da li mu to bas treba,jer kada stanemo pred naseg Gospodara,pa kada nam se Istina predoci,niko nece moci poreci,niti dodati nesto,a pravda ce biti udovoljena,jer nas Gospodar je Sudija Jedini,Pravedni.
    Pa zato razmisli zulumcaru, prije nego li nastavis zulum da mi cinis…

    Zašto bi te neko protjerao sa foruma, ako tvoji postovi ne krše pravilnik foruma? Osim toga, administracija foruma je ta koja odlučuje ko će biti udaljen sa foruma…

    Uzgred, zajko, ne osvrći se puno na čemerne izjave člana sa nickom AbdulWehhabLAB jer, po svemu sudeći, ovaj nick predstavlja osobu koja je zbog svojih devijantnih stavova već bila udaljavana sa foruma. Kažem “po svemu sudeći”, ostavljajući tako mogućnost greške u izjavi.

    #11037
    Anonimno
    Neaktivan

    zajko post=5754 wrote: Meni pak izgleda da necu jos dugo ovdje gledati,jer je neko rijesio da me odavde protjera.Tako mi Gospodara svjetova,pravda ce biti upotpunjena na Sudnjem danu,pa taj koji me odavde progoni,cini mi trenutni zulum,pa neka malo razmisli da li mu to bas treba,jer kada stanemo pred naseg Gospodara,pa kada nam se Istina predoci,niko nece moci poreci,niti dodati nesto,a pravda ce biti udovoljena,jer nas Gospodar je Sudija Jedini,Pravedni.
    Pa zato razmisli zulumcaru, prije nego li nastavis zulum da mi cinis…

    Znas li o cemu je ovde problem zajko, “Nemoj se ti zanimavati sa tim temama ili sa tim Sherijatskim propisima poput TEKFIR posto ovo nije za svakoga ovo je samo za ULEMMAA.“. A jeste prvi rukun Sehadeta, ali kako da se mi oko ovoga slozimo. Prvo sto ja nekom ko je nov u vjeri treba pricati jeste Tekfir pa posle Vjerba u jednog i jedinog Allaha. Znaci tu imamo negaciju i potvrde, ako ti nemas negaciju nemozes potvrditi. Da ne duzim mnogo valjda znas oko ovim stvarima koji su aslu din Islama (Osnova ovoj nasoj Vjeri). A uskracivanje prava da covjek diskutira oko ovoj temi i jeste direktan napad na ovu nasu Vjeru.

    #11038
    Anonimno
    Neaktivan

    AbdulWehhabLAB post=5756 wrote: [quote quote=zajko post=5754]Meni pak izgleda da necu jos dugo ovdje gledati,jer je neko rijesio da me odavde protjera.Tako mi Gospodara svjetova,pravda ce biti upotpunjena na Sudnjem danu,pa taj koji me odavde progoni,cini mi trenutni zulum,pa neka malo razmisli da li mu to bas treba,jer kada stanemo pred naseg Gospodara,pa kada nam se Istina predoci,niko nece moci poreci,niti dodati nesto,a pravda ce biti udovoljena,jer nas Gospodar je Sudija Jedini,Pravedni.
    Pa zato razmisli zulumcaru, prije nego li nastavis zulum da mi cinis…

    Znas li o cemu je ovde problem zajko, “Nemoj se ti zanimavati sa tim temama ili sa tim Sherijatskim propisima poput TEKFIR posto ovo nije za svakoga ovo je samo za ULEMMAA.“. A jeste prvi rukun Sehadeta, ali kako da se mi oko ovoga slozimo. Prvo sto ja nekom ko je nov u vjeri treba pricati jeste Tekfir pa posle Vjerba u jednog i jedinog Allaha. Znaci tu imamo negaciju i potvrde, ako ti nemas negaciju nemozes potvrditi. Da ne duzim mnogo valjda znas oko ovim stvarima koji su aslu din Islama (Osnova ovoj nasoj Vjeri). A uskracivanje prava da covjek diskutira oko ovoj temi i jeste direktan napad na ovu nasu Vjeru.

    Sta je prvi rukn shehadeta?!! Protekfirit onoga koga ti i tvoji dzehenemski psi smatraju da treba protekfirti, koga ti, i tvoji dzehenemski psi proglase tagutom, koji se sa tobom i sa tvojim dzehenemskim psima ne slazu u meselama aslu dina?! Je li to rukn shehadeta? Ramazan je i dovim Allahu da vama presudi onako kako vi nama sudite, osim onima medju vama koji su za upute, Amin

    Vase sjediste je u tagutskoj zemlji, za boravak u istoj IDETE TAGUTU DA VAM ODOBRI, IDETE TAGUTU DA VAM PRESUDI MOZETE LI BITI U TOM DIJELU ALLAHOVE ZEMLJE ILI NE, OD I PRED TAGUTOM TRAZITE svoj dunjalucki haq! Ali vi u tome vidite sta? Olaskavajucu situaciju jer je li..nema sherijatske drzave na zemaljskoj planeti nigdje, ali zato ulemu i daije koji u nuzdi (a nuzda je zivot i cast muslimana, a ne hoce li imati 3000 km vecu platu u Austriji od one u svojoj zemlji) dozvole obracanje tagutu njih smatrate otpadnicima od vjere i svakog onog ko ih slijedi. I hoces dijalog?!! Idi onom tagutu koji ti udara pecat u pasos i sa njim vodi dijalog,

    I zasto se ne obratis RPG-u umjesto sto se obracas Zajki? Mislis sto nema znanja da njime mozes manipulisati? Ne tako mi Allaha dok je na ovom sajtu i sa ovim dzematom, ne! Ne bi me nimalo iznenadilo da mu je bas neko od vas umanjio reputaciju samo da bi fitnu stvorio. Shejtanove spletke su zaista slabe!

    Zajko uvecavam ti reputaciju sa molbom da se ne obazires na nju, jer ovdje dolaze i prijatelji i dushmani a ne ocekuj od dushmana da ce priznati i stati iza svojih postupaka, ma koja sorta bila.

    #11039
    Anonimno
    Neaktivan

    AbdulWehhabLAB post=5756 wrote: Znas li o cemu je ovde problem zajko, “Nemoj se ti zanimavati sa tim temama ili sa tim Sherijatskim propisima poput TEKFIR posto ovo nije za svakoga ovo je samo za ULEMMAA.“. A jeste prvi rukun Sehadeta, ali kako da se mi oko ovoga slozimo.

    Tekfir je prvi rukn šehadeta??? Čovjek koji ne klanja je kafir, a ovo je stav tek jednog malog djela uleme. Većina uleme (hanefije, šafije, malikije) nije protekfirila ostavljača namaza, pa ako je tekfir rukn šehadeta, onda ova ulema nema kod sebe islama.

    Prvo sto ja nekom ko je nov u vjeri treba pricati jeste Tekfir pa posle Vjerba u jednog i jedinog Allaha.

    Idi ti sa svojom Vjerbom, a nas ako ikako možeš (znam da ti je teško) ostavi na miru od tvojih umobolija. Ja ne znam kako da te ubjedim da ti i takvi sektaši poput tebe nisu ovdje dobrodošli. Budi bar malo kulturan pa nam nemoj više dolaziti.

    A uskracivanje prava da covjek diskutira oko ovoj temi i jeste direktan napad na ovu nasu Vjeru.

    Mi smo, ubjeđen sam, jedini ehli sunnetski forum na našim prostorima, a možda i u svijetu, koji je haridžijama dao punu slobodu da iznose svoje stavove. Pretraži stari forum pa ćeš se u ovo uvjeriti.

    Međutim, nakon što se zabludjelom ukaže na pravi put, a on odbije slijeđenje istine, onda sa takvim nema više rasprave. Mnogi nas nazivaju tekfirovcima upravo zbog našeg foruma, na kome je toliko raspravljano o tekfiru, a onda nam dođu haridžije i kažu kako mi zapostavljamo propis tekfira.

    Jedino što takvima kao ti možemo reći jeste: Selamen, selama (Mir vama)!

    “A robovi Milostivoga su oni koji po Zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove, odgovaraju: ‘Mir vama!'” (Furqan, 63)

Pregledavate 7 postova - 1 do 7 (od ukupno 7)
  • Morate biti prijavljeni kako bi mogli odgovoriti na ovu temu.