U hramu pacova

  • This topic has 7 odgovora, 7 glasova, and was last updated prije 11 years, 3 months by Anonimno. This post has been viewed 1276 times
Pregledavate 8 postova - 1 do 8 (od ukupno 8)
  • Autor
    Postovi
  • #12145
    Anonimno
    Neaktivan

    Pogledajte u šta sve ljudi vjeruju u 21. vijeku!

    http://www.youtube.com/watch?v=FhEwDnxzUt0 ;feature=share

    #12146
    Anonimno
    Neaktivan

    Molim Allaha da im neko spali taj hram sa pacovima, pa da im pacovobozcima popucaju srca od tuge. Amin

    #12147
    Anonimno
    Neaktivan

    ovo prvi put vidim,Allah ih uputio,ako su za uputu.

    #14760
    Anonimno
    Neaktivan

    Aman Ja Rabi! Svašta sam čula i vidjela i dobro se naibretila, al’ samo u Indiji se mogu klanjat ovakvim poganim stvorenjima. Dobro odmah ne zarade kakvu gubu kad kleknu pred miševe – od njih samo bolest i nikakvog dobra. Dragi Allahu, podari nam razum i sačuvaj nas od svih grijeha! Allahu Ekber!

    #14883
    Anonimno
    Neaktivan

    Da ih Dragi Allah okrene na pravi put

    #14898
    Anonimno
    Neaktivan

    Eselamu alejkum ve rahmetulahi ve berekatuhu. Svasta sam cula i vidjela al vako nesto jos nisam.

    #14905
    Anonimno
    Neaktivan

    Pacovi,krave,majmuni…nejma hajvanke koju neobozavaju razne mrake mushricke ali u japanu su prevrshili mjeru jel za boga su uzeli polne organe i mushkarca i zene da Allah sakloni i sacuva od ubleha ali nishta cudno samo pogledajte shirom svijeta u metropolama i vidjecete obeliske a onaj u vashingtonu je mislim najveci,sami zidovi su debeli cetiri metra od temelja a obelisk je ustvari sumbol falusa “boga nimroda” a vec sam postavljao i pisao da i boshnje imaju konja za jahanje pa im malo te nishane “shehidske napravishe u tim oblicima stim shto prednji nishan je piramida sa okom na vrhu i valjda svima treba biti jasno stanje stvari i kod nas.

    #15007
    Anonimno
    Neaktivan

    Stazom islama post=6965 wrote: Pogledajte u šta sve ljudi vjeruju u 21. vijeku!

    Bilo je uvjek tako i ostace uvjek tako sa musricima.

Pregledavate 8 postova - 1 do 8 (od ukupno 8)
  • Morate biti prijavljeni kako bi mogli odgovoriti na ovu temu.