Vesti o navodnom hapšenju Abu Bakr al-Baghdadija

Nova naslovna forums Vijesti, aktuelnosti, zanimljivosti… Vijesti i aktuelnosti Vesti o navodnom hapšenju Abu Bakr al-Baghdadija

• This topic has 1 odgovor, 1 glas, and was last updated prije 7 years by AvatarAnonimno. This post has been viewed 727 times
Pregledavate 2 posta - 1 do 2 (od ukupno 2)
  • Autor
    Neaktivan

Jutros sam čitao da je uhapšen Abu Bakr al-Baghdadi koji je zamenio Abu Omara al-Baghdadija,da mu Allah poda najlepši dženetski predio, šefa mudžahida u Iraku.Da li je moguće da je ta vest tačna jer je objavila Al Jazeera (a znamo koliko joj se treba verovati) i neki drugi srpski mediji.Ako jeste kako je moguće da su braća ispala tako nesmotrena samo dve godine pošto je ubijen Abu Omar r.a.r.v (navodno je prilikom hapšenja iračka policija došla i do ogromnog broja podataka o ostalim pripadnicima organizacije)?

Neaktivan

Belcim da lazu i takocemo prihvatiti ovu informaciju dok se braca ne oglase po ovoome.

Pregledavate 2 posta - 1 do 2 (od ukupno 2)
  • Morate biti prijavljeni kako bi mogli odgovoriti na ovu temu.

Najnoviji članci

Pokuđeno je da onaj koji traži dozvolu za ulazak na pitanje:...

0
Džabir b. Abdullah, radijallahu anhu, pripovijeda: "Otišao sam kod Vjerovjesnika, sallallahu alejhi ve sellem, povodom duga koji je imao moj otac te sam mu...
Enciklopedija zabrana u islamu

Zabranjeno je tražiti vlast

Pratite nas na Facebooku

5,580LikesLikes