Nova akcija hapšenja selefija u Njemčkoj

  • This topic has 19 odgovora, 15 glasova, and was last updated prije 11 years, 9 months by Anonimno. This post has been viewed 3433 times
Pregledavate 5 postova - 16 do 20 (od ukupno 20)
  • Autor
    Postovi
  • #9686
    Anonimno
    Neaktivan

    esselamu alejkum braco… :zast: :barek:

    hvala dragom Allahu na pojasnjenjom koje ste mi dali… insaAllah opet cemo kontaktirati ako bude imalo nedoumice…

    uvjek pratite sta kazete,pripazite na vase dvosmislene rjeci i rjecenice… nemojte nikad dati neki materijal za ogovaranja i glupiranja nekih idijota samo da bi rekli evo ovih tekvirovca i haridzija.mi znamo sta govorimo itd.
    znamo da ce uvjek imati nekih takvih koji zele da pripisuju nekih potvora i lazi samo da bi ocrnili nasu cast kao muslimani…

    mi sa strane kao “publike” ne znamo uvjek sve, ali trudite se da pojednostavite ono sto kazete i pisete na ovom sajtu da ne bi bilo nekih bes potrebnih rjeci koji ce dati sansu za bespotrenu polemiku …
    vec vidim popularnost ovog sajta kod nas pa bilo je ellhamdulillah nekih pojasnjenja kod nase omladine…

    allah vas nagradio i povecao vam znanje i ucvrstio nas na pravome putu Allahovih vjernika insaAllah.

    #9687
    Anonimno
    Neaktivan

    We alejkumusselam brate,

    Allah te nagradio na nasihatima. Doista, mi dugo vremena nismo ni bili svjesni spletki naših oponenata, koji su koristili svaku nejasnoću na našem sajtu kako bi ocrnili rad ove stranice. Uskoro inšaAllah, objavljujemo detaljnije pojašnjenje naših stavova, nadajući se da će to biti sebeb da oni koji nam čine nepravdu prestanu sa zulumom.

    Wesselamu alejkum,
    RPG

    #9689
    Anonimno
    Neaktivan

    Molim Allaha Uzvisenog da se to sto prije desi,jer zaista ovako mnogi nas nazivaju raznim pogrdnim imenima,pa neki nas cak i tekfire,a nase ucene vrijedjaju nazivajuci ih zalutalima i jos pogrdnijim imenima.Ja sam inace u okruzenju sa raznim ljudima koji se pripisuju islamu,a doslo je dotle da ti isti omalovazavaju Muhammeda ibn Vehaba,ibn Tejmiju,pa idu i tako daleko da sejha Nusreta i Porcu,svrstavaju u neke pogrdne skupine,cije ime ne mogu ni da spomenem.Ne mogu da razumijem ljude koji imaju redovan namaz imaju brade,i jos ponesto od sunneta,a da ruzno govore o nasem najucenijem sejhu NUSRETU IMAMOVICU,koji je najzasluzniji za sirenje Istine na ovim nasim prostorima,te koriste svaku nepriliku da ga omalovazavaju.Imao sam u zadnje vrijeme i nekoliko zescih rasprava na tu temu.Molim Allaha Jedinog da nas ojaca i ucvrsti na Istini i da budemo od pomagaca nesem Nusretu i njemu slicnima koji se trude u ima Allaha da nam pojasne PUT ISTINE.Molim Allaha da njega a i nas ostale zastiti od spletke setanovih pomagaca.Amin!!!

    #9696
    Anonimno
    Neaktivan

    zbog ovoga zajko sve to…

    zajko post=4259 wrote: koji je najzasluzniji za sirenje Istine na ovim nasim prostorima,

    #9697
    Anonimno
    Neaktivan

    Negdje sam procitao jednu mudru izreku: Ako neznas ko je medju nama najbolji,onda prati na koga se najprije odapinju strijele neprijatelja Islama pa ces da saznas.Molim Allaha Uzvisenog da sve nas sacuva zablude,a zatim i spletki sejtanovih pomagaca,a da najboljega medju nama ojaca sa Njegovim iskrenim robovima,pa da i mi budemo kao i nas uvazeni sejh o kome je ovdje rijec.Neka ga Allah sacuva svakog zla i njega i njegovu porodicu i sve one koji su sa njim.Amin!!!

Pregledavate 5 postova - 16 do 20 (od ukupno 20)
  • Morate biti prijavljeni kako bi mogli odgovoriti na ovu temu.