Kako je špijun Suljo Bahtić ohalalio špijuniranje za tagute

  • This topic has 79 odgovora, 23 glasa, and was last updated prije 12 years, 1 months by Anonimno. This post has been viewed 16588 times
Pregledavate 15 postova - 46 do 60 (od ukupno 80)
  • Autor
    Postovi
  • #6705
    Anonimno
    Neaktivan

    Ali Riza post=879 wrote:
    Prije svega, očito si se obratio na krivu adresu. Možeš li na javi ovdje poslati taj mail, jer ja tog Sulja nikad nisam sreo u svom životu, pa me baš interesuje šta je to isto u mom i njegovom odgovoru, i daj mi njegov mail pa da ga i ja lično pitam.
    Zahvaljujem unaprijed i da te Uzvišeni Allah nagradi onako kako si zaslužio 🙂

    Halali, Ali Riza, ako smijem da te pitam: jel to pišeš iz Sandžaka? Vidim koristiš kombinaciju ekavice i ijekavice, štose nije slučaj sa braćom u BIH. Suljo, koliko znam govori čistim ijekavskim dijalektom, a ne kombinacijom ekavice i ijekavice, kao Ali Riza. Stoga Ali Riza ne može biti Suljo, zar ne?

    #6706
    Anonimno
    Neaktivan

    Džuzdžan post=880 wrote: Nemoguće da se od dva različita čovjeka skoro pa podudare izjave!
    No ako je zaista tako, u što mi je teško povjerovati, onda tražim halala.
    Uostalom, ti se nemaš šta sekirat ako nisi Suljo, jer sam se ja obraćao Sulji!

    Što se mene tiče, halal bilo, ali bi ovo mogla biti škola i drugima da se ne žuri s napadom na nekoga ko misli malo drugačije. Kako ćemo pridobiti ummet, koji je ogrezao u novotarijama, ako ćemo na svačiji post reagovati borbeno? Mudrost je izbugljena vjernikova blagodat, pa je uzme gdje god da je nađe.
    Ako si primjetio, ja ovdje nisam ništa izjavljivao, nego sam govorio da tom Sulju ne dižemo rejting stalnim spominjanjem.
    I kao što si i sam rekao, neka on ide u Džehennem, ako je tamo naumio.
    Ja, jednostavno, ne želim da mu dajem svoja dobra djela.

    #6707
    Anonimno
    Neaktivan

    Andol post=882 wrote: [quote quote=Ali Riza post=879]
    Prije svega, očito si se obratio na krivu adresu. Možeš li na javi ovdje poslati taj mail, jer ja tog Sulja nikad nisam sreo u svom životu, pa me baš interesuje šta je to isto u mom i njegovom odgovoru, i daj mi njegov mail pa da ga i ja lično pitam.
    Zahvaljujem unaprijed i da te Uzvišeni Allah nagradi onako kako si zaslužio 🙂

    Halali, Ali Riza, ako smijem da te pitam: jel to pišeš iz Sandžaka? Vidim koristiš kombinaciju ekavice i ijekavice, štose nije slučaj sa braćom u BIH. Suljo, koliko znam govori čistim ijekavskim dijalektom, a ne kombinacijom ekavice i ijekavice, kao Ali Riza. Stoga Ali Riza ne može biti Suljo, zar ne?

    Trenutno sam u BiH. Tu studiram i planiram da tu doselim za stalno.

    #6708
    Anonimno
    Neaktivan

    Da li je dozvoljeno posječivati stranicu putvjernika.com?

    http://www.islam-iman.com – Pitanje: Selam. Da li je dozvoljeno posječivati stranicu http://www.putvjernika.com i da li je njihova akida ispravna, vidim da dosta potenciraju džihad, tekfir, samoubilačke napade kao i Ebu Muhammed el-Makdisija.? Allah vas nagradio.

    Odgovor: We alejkumu selam we rahmetullahi we berekatuhu. Sto se tice posjecivanja stranice http://www.putvjernika.com u samom pitanju si dao sebi i odgovor. Ko stoji iza te stranice zaista neznam.

    Za http://www.islam-iman.com – Odgovorio: Uvaženi Šejh hafiz Imad el-Misri

    #6709
    Anonimno
    Neaktivan

    Koliko si Suljo napravio računa na ovom forumu i da li bi dobio povišicu od 15€ i kupon za mcdonalds gratis kad bi saznao ko stoji iza stranice?

    #6710
    Anonimno
    Neaktivan

    Clan Memati-Baš je banovan (klon banovanog clana Polat-Alender).

    #6711
    Anonimno
    Neaktivan

    Polat-Alender post=860 wrote: Znam da je vecina vas koji ste komentarisali ovu fetvu, iz Sandžaka, tako da vam vrlo lahko mogu poslati jednu ekipu specijalaca, a vjeruj da specijalci dobro surađuju sa MUP-om RS-e, tako da vas mogu locirati za 10 min.

    Pa ako ovo nije špijun Suljo,ko je?
    Zar je moguče da se ovakvi munafici još smatraju muslimanima?
    Pokaj se Allahu Suljo,dok te nije locirao melek smrti da te privede Gospodaru Svjetova.
    Mislim da da bi bio popularan lik za crtana pod nazivam “Špijun Suljo” 🙂

    #6712
    Anonimno
    Neaktivan

    selam alejkum talib :barek: :barek1:

    #6714
    Anonimno
    Neaktivan

    BISMILLAH Esselamu alejkum we rahmetullahi we berekatuhu, brata ogovarate, a ne dajete dokaze…neka se boje Allahove kazne za one koji sumnjaju…islamski web-portal http://www.islam-iman.com, jedna je od najposjećenijih islamskih portala u Bosni, i sarajevo-x nema 10 puta više posjeta, neko 2x više posjeta,tako da nemojte lupati u prazno, već provjerite informacije..;), kažete da islamski web-portal islam-iman, nije “muslimanski”,subhanAllah, tamo se onda “sigurno” priča o kršćanstvu, i vjerovatno smatrate i njihov you tube channel, injihovu najmasovniju proizvodnju islamskih video klipova u Bosni također nemuslimanskom? Neko je komentarisao, da je to bošnjački sajt a ne muslimanski, subhanAllah, očigledno je taj koji je komentarisao pobrkao pojmove bošnjaka i muslimana, dva neuporediva pojma, a u ostalom zar smo zaboravili hadis “Nije pravi vjernik onaj koji ne shvati mjesto i prostor u kojem živi”, i ne zaboravimo hadis “Moj ummet se neće složiti oko zablude”,a danas je džumhur bosanske uleme na strani ovog sajta, krenući od samo Reisa koji je pročitao više knjiga nego što su mnogi od nas i vidjeli a kamo li pročitali,ali et opet sebi neki džahili daju za pravo da ga tekfire..neka vam je Allah na pomoći..wallahi mi je srce puno tuge kada gledam vas kako ne razmišljate,i kako slijepo slijedite neke stvari, čisti taklid koji ISLAM odbacuje 🙁 Selamun alejkum

    #6715
    Anonimno
    Neaktivan

    Alejkumu sellam
    Kao prvo ja sam reko da je taj sajt vise usmjere ka zeljama bosnji umijesto ka izvornom Islamu. A tamo se prenose vijesti od CNN; BBC-a, FTV-a, dnevnog avaza, ponekad i iz srpskih medija. Neznam kako se ti predstavljas ali jedan tvoj zagovornik te stranice je rekao da se ponosi sto je bosnjo. To je njegovo, ali uzdizanje zastave ljiljana i fanaticno postavljanje bosnjastva (kao sto mnoge bosnje rade) iznad Islama kao prioriteta je kufr. A taj sajt cesto pomijesa Islam sa svim i svacim a cesto ubaci tekstove bosnji tradicionalista kojima je rijec “bosnjo” iznad svega. A tvoj reis velikodusno prihvata takve kao i onog licemera Velica koji kad je cuo shejh Nusretov intervju od muke, mrznje i pakosti nije znao sta da pise vise pa je napisao toliko jadne lazi da nam je pokazao da je u stvari pravi licemjer, islamofob i nacionalista. Sto rece akademik Alispahic “bosnje vise vrijedzaju Islam od srba i hrvata”, sto je ocigledno svakog dana, dovoljno je coveku da poseti jednu od tzv “bosnjackih stranica” i uvjerice se da je to tacno.

    Poslanik, sallAllahu alejhi we sellem, kaže: “Nije od nas ko poziva u nacionalizam i nije od nas ko se bori iz nacionalizma i nije od nas ko se srdi (ljuti) zbog nacionalizma.” (Bilježi Tirmizi i drugi)

    Nas poslanik s.a.w.s takodze kaze:
    ““Ko pogine pod zastavom se zaslijepljenog nacionalizma (asabijjeta) ili pomažući isti, taj je umro barbarskom (neislamskom) smrću”

    Tako bosnje inace govore kad im pomenes na osnovu jasnih dokaza da forsiraju fanaticno nacionalizam (zastavu ljiljana, nacionalisticke parole i mitove) oni govore: ti neznas sta su bosnjaci, mnogi cak kazu musliman i bosnjak je isto, SUBHANALLAH, sve to samo da bi opravdali svoj nacionalizam. Pa kad dodzu na neku islamsku stranicu onda su bosnjaci muslimani (i to obavezno prvo bosnjaci pa muslimani a kad su bilo gde drugde onda su samo bosnjaci i to sa velikim B) . A nas Gospodar jasno kaze u Kuranu:

    “A ko govori ljepše od onog koji poziva Allahu, koji dobra djela čini i koji govori: “Ja sam doista musliman!” (Fussilet, 33.)

    #6717
    Anonimno
    Neaktivan

    FFORI post=891 wrote: BISMILLAH brata ogovarate, a ne dajete dokaze…

    Dokazi su dati, šta još želiš. Suljo je bio i ostao špijun. Ako sumnjaš idi u mesdžid Tewhid, naći ćeš tamo bar 10 svjedoka koji će ti posvjedočiti da su lično od Sulja čuli priznanje da je špijunirao. Osim toga, čak i da nije bio špijun, njegova akida je džehmijska, a džehmije nisu muslimani. Ovo možeš provjeriti u mom ranijem postu gdje sam objavio screenshot sa Suljovim komentarom i definicijom tekfira, gdje se jasno vidi da je čovjek džehmija u akidi.

    neka se boje Allahove kazne za one koji sumnjaju…

    Treba da se bojiš Allaha jer su ti dokazi izneseni a ti još sumnjaš!

    islamski web-portal http://www.islam-iman.com, jedna je od najposjećenijih islamskih portala u Bosni, i sarajevo-x nema 10 puta više posjeta, neko 2x više posjeta,tako da nemojte lupati u prazno, već provjerite informacije..;),

    Kako da ih provjerimo? Daj nam screenshot od C-Panel statistike islam-iman i sarajevo-x sajta. Do skora je islam-iman. com imao lažni brojač na sajtu, koji je prikazivao 3-5 puta više posjeta, tako da taj brojač nije mjerodavan (Suljo se na sve moguće načine potrudio da obamanjuje ljude, u čemu je dosta uspio, pogotovo kod džahila i neukih).

    kažete da islamski web-portal islam-iman, nije “muslimanski”,subhanAllah, tamo se onda “sigurno” priča o kršćanstvu, i vjerovatno smatrate i njihov you tube channel, injihovu najmasovniju proizvodnju islamskih video klipova u Bosni također nemuslimanskom?

    Da islam-iman. com govori o kršćanstvu je mnogo bolje nego ono što sada radi. Kada bi govorio samo o kršćanstvu muslimani ga ne bi posjećivali, pa bi bili sačuvani zla ovog sajta. Ovako, Suljo, kao i svi drugi špijuni i zabludjeli pozivači u Džehennem, miješa istinu sa zabludom, pa muslimani sebebom istine prihvate i zabludu. Ti si primjer toga.

    a danas je džumhur bosanske uleme na strani ovog sajta, krenući od samo Reisa koji je pročitao više knjiga nego što su mnogi od nas i vidjeli a kamo li pročitali,

    Bosanske uleme!!!??? Nisam znao da u Bosni ima uleme, a ti očigledno ne znaš definiciju pojma “alim”. Reis? Jel to onaj što je tražio da se sagradi kip predvodniku kufra i zablude – papi? Kome je ovaj čovjek reis, neka počne učenje islama od ilmihala.

    ali et opet sebi neki džahili daju za pravo da ga tekfire..

    Ko ga tekfiri i zbog čega? Znaš li zbog čega ga tekfire oni koji ga tekfire. Ovo mi obavezno odgovori.

    neka vam je Allah na pomoći..wallahi mi je srce puno tuge kada gledam vas kako ne razmišljate,i kako slijepo slijedite neke stvari, čisti taklid koji ISLAM odbacuje

    Ko slijepo slijedi i koga? Pa ja sam iznio dokaze, ti ih slobodno provjeri. Prvo pitaj Sulju i zakuni ga ALlahom da ti istinu kaže da li je špijunirao. Vjerujem da će ti sam priznati da je špijunirao, jer ima previše dokaza da bi to sakrio. Samo će vjerovatno to upakovati u lijep celofan, kako bi ti to lakše progutao. Osim toga, pogledaj moj prethodni post sa screenshotom ili idi na suljov sajt i sam provjeri tekst i džehmijsku definiciju tekfira, gdje Suljo jasno ispoljava svoje džehmijske nevjerničke stavove u ubjeđenju.
    Kada sve to provjeriš, shvatićeš da si ti taj koji je mukallid i koji slijepo slijedi!

    #6721
    Anonimno
    Neaktivan

    FFORI post=891 wrote: “Nije pravi vjernik onaj koji ne shvati mjesto i prostor u kojem živi”

    Donesi ocjenu ovog hadisa. Malo me ovo podsjeca na onu izjavu “tradicionalnih” muslimana da se islam treba prilagodjavati vremenu i mjestu. Opet, donesi ocjenu hadisa da bi ga mogli prihvatiti ako ga je zaista rekao Allahov Poslanik, sallallahu alejhi ve sellem.

    FFORI post=891 wrote: i ne zaboravimo hadis “Moj ummet se neće složiti oko zablude”,

    Tacno, mi se nikad necemo sloziti sa onima koji pozivaju nacionalizmu umjesto da pozivaju slijedjenju samo Kur'ana i sunneta.
    Nikad se necemo sloziti sa onima koji pozivaju u demokratiju i glasanje umjesto da pozivaju slijedjenju samo Kur'ana i sunneta.
    Nikad se necemo sloziti sa novotarima koji pozivaju u svaki oblik novotarije umjesto da pozivaju slijedjenju samo Kur'ana i sunneta,
    Nikad se necemo sloziti sa onima koji pozivaju nekakvom jedinstvu religija umjesto da pozivaju samo slijedjenju Kur'ana i sunneta.
    Nikad se necemo sloziti sa onima koji pozivaju slijedjenju bilo kakve ideje koja je mimo puta slijedjenja Kur'ana i sunneta.

    Nas put je put Kur'ana i sunneta i mi drugog puta nemamo i mi smo muslimani i ponosni smo elhamdulillah sto nas je Uzviseni Allah ucnio Njegovim robovima a ne sljedbenicima taguta, dunjaluka i ostalih zabluda kufra.

    #6722
    Anonimno
    Neaktivan

    Es Selamu alejkum

    Zelim uputiti dobronamjeran savjet svima onima koji bracu optuzuju za sumnjicenja i govor bez dokaza.

    U Ime Allahovo trazim od vas (pricuvajte se tezine mog zahtjeva, tj Velicine Onoga u Cije Ime trazim, ako vjerujete u Allaha i Sudnji dan) da prije nego istipkate i jedno slovo u smjeru optuzbe brace za neosnovana sumnjicenja, prvo odete do dzemata shejha Porce Muhammeda i pitate o doticnom.

    Propaganda koja se vrsi protiv muslimana na stranici islam-iman (ili bilo kojoj drugoj ili drugom mjestu) i od strane svih muslimana bolesnih srca, nece moci preci granice koje je Allah postavio, a urednik ce biti kaznjen za svako objavljeno slovo, kao i oni koji na osnovu sumnjicenja prozivaju imena brace i sestara da cine ili u najmanju ruku podrzavaju maloumna djela, i tako svojim sumnjicenjima bivaju uzrokom da braca i sestre ni krivi ni duzni bivaju uznemiravani od strane vlasti.

    Ako te proste dushe ne zele da pomognu i podrze osnivanje i funkcionisanje jedne islamske zajednice koja sherijat sprovodi u skladu sa mogucnostima kafirske drzave u kojoj jeste, (dakle ni jednom rijecju niti djelom ne ide protiv zakona te drzave), nego naprotiv cine otvoreni zulum saljuci neprijatelje jedne takve zajednice na nju, neka se pripreme za dan koji je tu, iza ugla, dan Sudnji. A nece se moci pripremiti sem onim sto ce ih u vatru strovaliti. Jer je ona kazna za prestupnike (medju muslimanima, posto je ovo nesloga izmedju dvije skupine muslimana)

    Maoca niti je ekstremisticka niti je teroristicka niti je izolovana. Sve navedene epitete je dobila od prostih dusha koje se jos nikad nisu udostojili posjetiti makar na jedan dan do sada mnogobrojne visednevne seminare odrzane u tom selu ili gdje drugdje. Sve sto vidim i cujem je govor mrznje i netrpeljivosti. Okretanje ledja bratu muslimanu ispred nosa (bukvalno) i radost u srcima kada bracu i sestre pogodi neugodnost kakva poput one u vezi mevlida.

    Tako mi Allaha zulum kafira ma koliki bio ne boli kolko zulum brace i sestara koji su prezentirali i prezentiraju po forumima, facebuku i van interneta. Neka se pricuvaju dove mazluma i dana obecanog. Tesko se klanjacima, tesko se klanjacima, tesko se klanjacima.

    #6731
    Anonimno
    Neaktivan

    Nema FFORI-ja… Vjerovatno se malo bolje raspitao o špijunu Sulji, pa uvidio da optužbe koje je iznio na naš račun u stvari odslikavaju njegovo stanje…

    #6733
    Anonimno
    Neaktivan

    Esselamu alejkum
    neko spomenuo najveću video produkciju? Jel se to neko hvali sopstvenim radom?
    čekaj da prelistamo ko je urednik na islam-iman za video produkciju… aha…. tu smo 😀
    :rad:
    neću imenovat, ako je FFORI taj, lahko je vidjet na kraju nekog islam-iman videa ko je urednik 😛

    iskren savjet FFORI-u: Kani se ti i te stranice, i “rejsa” i brojnosti jer brojnost će bit u džehennemu, kao i onaj koji je uzeo kjafire za prijatelje, a kao i onaj koji je daija a na vratima dzehennema… svojim jezikom islama poziva ljude u kufr 😀

Pregledavate 15 postova - 46 do 60 (od ukupno 80)
  • Morate biti prijavljeni kako bi mogli odgovoriti na ovu temu.