Mudžahidi – tekfirovci, zalutala skupina!? – Šejh Halid b. AbdurRahman

  • This topic has 173 odgovora, 30 glasova, and was last updated prije 11 years, 9 months by Anonimno. This post has been viewed 23215 times
Pregledavate 15 postova - 76 do 90 (od ukupno 174)
  • Autor
    Postovi
  • #9883
    Anonimno
    Neaktivan

    @983422 prvo da ti kazem nesto, meni je lahko da budem drzak i grub i pisanju, to ti odmah mogu dokazati, meni je malo teze da saburam na ovakve poput tebe, a ipak trudim se da me sabur ne izda, zato ne navlaci me da ne bi osetio gorcinu moga pisanja.

    To pitanje ćeš morati da uputiš bosanskim muslimanima

    Aha, a zasto kada sam naveo osobine bosanskih “muslimana” nisi rekao to pitaj bosanske muslimane, nego si odmah sebe ttu ubrojio.
    Nego vidim u mjestu u kojem zivim popularno je postalo da bosanke djevojke idu sa vlasima to jest sa srbima, a isto sebe zovu bosanski “muslimani”, otkrivene su, od vjere nemaju ama bas nista, i kazi mi sad kako ja za njih da kazem da su muslimanke.

    Ti si konstatovao to što si konstatovao, a to je da bosanski muslimani rade to što si naveo, između ostalog da su mušrici. Pitanje, kako musliman može biti mušrik. Mušrik je mušrik, a ne musliman. Pojasni.

    Pojasni ti nama kako moze biti musliman, onaj koji nosi samo ime muslimansko, a od Islama nema nista, Allaha spominje samo kad ga psuje (Allahu se utjecem od tih ruznih rijeci), koji sumnja u Sudnji dan, u prozivljenje nakon smrti.

    Pitanje, kako musliman može biti mušrik. Mušrik je mušrik, a ne musliman. Pojasni

    Pojasni ti meni sta znaci mushrik, pa cu ti ja pojasniti kasnije.

    #9884
    Anonimno
    Neaktivan

    Šebab post=4457 wrote: @983422 prvo da ti kazem nesto, meni je lahko da budem drzak i grub i pisanju, to ti odmah mogu dokazati, meni je malo teze da saburam na ovakve poput tebe, a ipak trudim se da me sabur ne izda, zato ne navlaci me da ne bi osetio gorcinu moga pisanja.

    To pitanje ćeš morati da uputiš bosanskim muslimanima

    Aha, a zasto kada sam naveo osobine bosanskih “muslimana” nisi rekao to pitaj bosanske muslimane, nego si odmah sebe ttu ubrojio.
    Nego vidim u mjestu u kojem zivim popularno je postalo da bosanke djevojke idu sa vlasima to jest sa srbima, a isto sebe zovu bosanski “muslimani”, otkrivene su, od vjere nemaju ama bas nista, i kazi mi sad kako ja za njih da kazem da su muslimanke.

    Ti si konstatovao to što si konstatovao, a to je da bosanski muslimani rade to što si naveo, između ostalog da su mušrici. Pitanje, kako musliman može biti mušrik. Mušrik je mušrik, a ne musliman. Pojasni.

    Pojasni ti nama kako moze biti musliman, onaj koji nosi samo ime muslimansko, a od Islama nema nista, Allaha spominje samo kad ga psuje (Allahu se utjecem od tih ruznih rijeci), koji sumnja u Sudnji dan, u prozivljenje nakon smrti.

    Pitanje, kako musliman može biti mušrik. Mušrik je mušrik, a ne musliman. Pojasni

    Pojasni ti meni sta znaci mushrik, pa cu ti ja pojasniti kasnije.

    Allahu dragi. Pa čovječe ko govori da su takvi muslimani?! To upravo ti govoriš u svom postu gdje kažeš da bosanski muslimani rade sve najgore stvari a i pritom su mušrici. To govoriš TI, a ne ja. Zato sam ti i rekao da ćeš imati težinu tih izgovorenih riječi na Sudnjem danu.

    #9885
    Anonimno
    Neaktivan

    Ne bjezi od teme pojasni sta je mushrik?
    A zatim sta znaci tewhid, koji su sartovi LA ILAHE ILLALLAH, sta je tagut, kako se cini kufr u taguta, koja su djela koja ruse Islam?

    Ukoliko ovo ne pojasnis ja cu povjerovati da ne znas osnovne stvari u Islamu.

    #9886
    Anonimno
    Neaktivan

    Šebab post=4459 wrote: Ne bjezi od teme pojasni sta je mushrik?
    A zatim sta znaci tewhid, koji su sartovi LA ILAHE ILLALLAH, sta je tagut, kako se cini kufr u taguta, koja su djela koja ruse Islam?

    Ukoliko ovo ne pojasnis ja cu povjerovati da ne znas osnovne stvari u Islamu.

    Eh, eh, pa ne ide to tako. Vrati se na moj prethodni post, pojasni što sam napisao i obećavam, inshaAllah, dajem ti odgovor na pitanje.

    #9887
    Anonimno
    Neaktivan

    p.s. Gode mi pravo ovi minusi 🙂 Samo nastavite :muslim:

    #9888
    Anonimno
    Neaktivan

    983422 post=4461 wrote: p.s. Gode mi pravo ovi minusi 🙂 Samo nastavite :muslim:

    Zbog pitanja koje si dobio nasao si se u “neobranom grozdju”, sada ne znas kako da pobegnes od rasprave, pa ti zato minusi gode da te proteraju, i da ispadne posle kao nepravdu ti ucinili, banirali te.

    Odgovori na pitanja ako znas, ako ne znas, prelistaj malo teme na forumu, nacices odgovore, a usput ces se okoristiti.

    #9889
    Anonimno
    Neaktivan

    haha, čak i misli čitaš, nevjerovatno. Ponavljam, obrazloži prethodni post i dajem odgovore, ako Bog da. 🙂

    #9890
    Anonimno
    Neaktivan

    I jel zaista misliš da ne znam šta je mušrik?

    #9891
    Anonimno
    Neaktivan

    Amin brate Šebab, da i tebe Allah nagradi svakim dobrom…

    @983422
    Napisao si:
    Što se tiče ajvatovice, ja sam naveo post vašeg korisnika koji kaže sve (ne)vjernike na ajvatovici. Odgovor RPG-a na to je bio, kako se oni ne slažu sa tim korisnikom po tom pitanju.

    Sad vec mogu otvoreno da ti kazem da lazes, e sad dali je to namjerno ili nenamjerno ne znam (i nije bitno)
    vrati se na odgovor koji ti je dao RPG i vidjeces da lazes, jer je pored toga sto je napisao da se ogradjuje od tog generalnog tekfira napisao jos po nesto, sto si ti izostavio da pomenes (namjerno ili nenamjerno)

    Sram te bilo!

    Dobio si potvrdu i od brata @Šebab da je moje tumacenje njegovog odgovora tebi ispravno, pa nisi trazio halala sto si mu rekao da te je tekfirio… vec mu licemjerno i podrugljivo odgovaras,
    i opet Sram te bilo!
    toliko o pravednosti koju si zagovarao na sva usta.

    I takodjer da opet pojasnim zasto brat @Šebab koristi izraz BOSANSKI MUSLIMAN…

    Kao sto vidis, brat Šebab taj izraz nije iskoristio a da nije koristio i navodnike…
    pa je tako na jednom mjestu napisao – “bosanski muslimani” a na drugom mjestu je napisao bosanski “muslimani”
    E sad ja ne znam da li tebi ovo nesto govori, meni i svakom razumnom znaci puno…
    A i da nije koristio navodnike, njegov govor je jasan svakom razumnom covjeku, jer je naveo karakteristike ljudi za koje koristi taj izraz odnosno koje ne smatra muslimanima… toliko o tome…

    Postavljas pitanja a na nasa ne odgovaras, tako da bih volio da kazem braci da ti ne odgovaraju na ta pitanja jer tebi Istina vise izgleda nije ni bitna, bitno je samo da izdjes kao pobjednik u ovoj raspravi…

    I na kraju, mislim da je vrijeme da letis sa foruma, dokazao si nasu “zabludu” 🙂 sad idi pa se fali da si raskrinko tekfirovce na njihovom terenu… 🙂

    #9892
    Anonimno
    Neaktivan

    Usama post=4465 wrote: Amin brate Šebab, da i tebe Allah nagradi svakim dobrom…

    @983422
    Napisao si:
    Što se tiče ajvatovice, ja sam naveo post vašeg korisnika koji kaže sve (ne)vjernike na ajvatovici. Odgovor RPG-a na to je bio, kako se oni ne slažu sa tim korisnikom po tom pitanju.

    Sad vec mogu otvoreno da ti kazem da lazes, e sad dali je to namjerno ili nenamjerno ne znam (i nije bitno)
    vrati se na odgovor koji ti je dao RPG i vidjeces da lazes, jer je pored toga sto je napisao da se ogradjuje od tog generalnog tekfira napisao jos po nesto, sto si ti izostavio da pomenes (namjerno ili nenamjerno)

    Sram te bilo!

    Dobio si potvrdu i od brata @Šebab da je moje tumacenje njegovog odgovora tebi ispravno, pa nisi trazio halala sto si mu rekao da te je tekfirio… vec mu licemjerno i podrugljivo odgovaras,
    i opet Sram te bilo!
    toliko o pravednosti koju si zagovarao na sva usta.

    I takodjer da opet pojasnim zasto brat @Šebab koristi izraz BOSANSKI MUSLIMAN…

    Kao sto vidis, brat Šebab taj izraz nije iskoristio a da nije koristio i navodnike…
    pa je tako na jednom mjestu napisao – “bosanski muslimani” a na drugom mjestu je napisao bosanski “muslimani”
    E sad ja ne znam da li tebi ovo nesto govori, meni i svakom razumnom znaci puno…
    A i da nije koristio navodnike, njegov govor je jasan svakom razumnom covjeku, jer je naveo karakteristike ljudi za koje koristi taj izraz odnosno koje ne smatra muslimanima… toliko o tome…

    Postavljas pitanja a na nasa ne odgovaras, tako da bih volio da kazem braci da ti ne odgovaraju na ta pitanja jer tebi Istina vise izgleda nije ni bitna, bitno je samo da izdjes kao pobjednik u ovoj raspravi…

    I na kraju, mislim da je vrijeme da letis sa foruma, dokazao si nasu “zabludu” 🙂 sad idi pa se fali da si raskrinko tekfirovce na njihovom terenu… 🙂

    Mnogo ste jaki, 10 na 1 🙂 hehe. Meni nije cilj da pravim prepirke, cilj mi je da nova braća koja uđu u islam, koji ne poznaju vjeru dovoljno, se priključe vašim pogledima na din, mislieći da to tako treba. Nisam ja ni prvi ni zadnji koji upozorava na vas. Ima na milione mu'mina koji upozoravaju na vas i vašu agresivnost. Sami se već između sebe dijelite i raspadate. Zašto? Jeste se zapitali? Zato što čvrsta ostaje samo istina. 😉 Esselamu alejkum.

    #9893
    Anonimno
    Neaktivan

    I da. Ako nije problem, nemojte mi brisati postove, hvala. Banirat me komotno možete, i previše sam se zadržao ovdje.

    #9894
    Anonimno
    Neaktivan

    983422 post=4467 wrote: I da. Ako nije problem, nemojte mi brisati postove, hvala. Banirat me komotno možete, i previše sam se zadržao ovdje.

    Ode nam ti bez odgovora na pitanja. Odgovori na ova pitanja prvo, barem nas ubijedi da bosanski “muslimani” znaju ova pitanja, a ovako razocaraces me, shvaticu da ne znas odgovore, a bas sam u sebi pomislio “kako je ucen”.
    Da ti ih ponovim jos jednom:
    Sta je mushrik?
    A zatim sta znaci tewhid, koji su sartovi LA ILAHE ILLALLAH, sta je tagut, kako se cini kufr u taguta, koja su djela koja ruse Islam?

    #9895
    Anonimno
    Neaktivan

    Lijepo od tebe, posto si kao sto rekoh dokazao nasu “zabludu” (koga zanima sta je to on “dokazao”, i koja je to nasa “zabluda” nek se vrati na njegov prvi komentar i nek cita sve do ovamo) znaci zavrsio si svoju misiju, i sad tvoj opstanak na ovom forumu nema smisla…

    A to sto kazes da se dijelimo i raspadamo, ne znam na sta mislis konkretno ( a i zaista me ne interesuje)
    ali mogu da ti kazem jedno, a to je da ashabi Allahovog Poslanika sallallahu alejhi we sellem nisu bili postedjeni dijeljenja,
    pa kako cemo mi biti postedjeni od toga, osim ako naravno ne smatras da smo postigli stepen veci od ashaba… 🙂

    i na kraju, we alejkumus Selam we Rahmetullahi…

    #9896
    Anonimno
    Neaktivan

    983422 post=4466 wrote:
    Nisam ja ni prvi ni zadnji koji upozorava na vas. Ima na milione “mu'mina” koji upozoravaju na vas

    Allahov Poslanik, sallallahu ‘alejhi ve sellem, je rekao:
    ”Neće prestati da postoji Ta'ifa (skupina) iz mog ummeta, utemeljujući Allahovo naređenje. Neće im naštetiti oni koji ih napuste, niti oni koji im se suprotstave, sve dok ne stigne Allahova odredba, a oni su nadmoćni nad ljudima. ” (Muslim)

    لَقَدْ أَرْسَلْنَا رُسُلَنَا بِالْبَيِّنَاتِ وَأَنْزَلْنَا مَعَهُمُ الْكِتَابَ وَالْمِيزَانَ لِيَقُومَ النَّاسُ بِالْقِسْطِ وَأَنْزَلْنَا الْحَدِيدَ فِيهِ بَأْسٌ شَدِيدٌ وَمَنَافِعُ لِلنَّاسِ وَلِيَعْلَمَ اللَّهُ مَنْ يَنْصُرُهُ وَرُسُلَهُ بِالْغَيْبِ إِنَّ اللَّهَ قَوِيٌّ عَزِيزٌ

    ”Mi smo poslanike Naše s jasnim dokazima slali, i po njima knjige i terazije objavljivali, da bi ljudi pravedno postupali – a gvožđe smo spustili, u kome je velika snaga i koje ljudima koristi – i da bi Allah ukazao na one koji pomažu vjeru Njegovu i poslanike Njegove kad Ga ne vide. Allah je, uistinu, Moćan i Silan.” (El Hadid-25)

    #9899
    Anonimno
    Neaktivan

    Brat Sebab je napisao “Da ti kazem moj stav, i nemoj da ovo pripisujete administraciji, bosanski “muslimani” su musrici osim za koga se dokaze da je musliman.”
    Ko je taj kome i pred kojim se osim Allaha neki musliman iz Bosne,Makedonije,Albanije,Afganistana,Somalije,Amerike itd. mora dokazati da je musliman, ili koje taj pred kojim se svjedoci i dokazuje neciji Islam?

Pregledavate 15 postova - 76 do 90 (od ukupno 174)
  • Morate biti prijavljeni kako bi mogli odgovoriti na ovu temu.