Mudžahidi – tekfirovci, zalutala skupina!? – Šejh Halid b. AbdurRahman

  • This topic has 173 odgovora, 30 glasova, and was last updated prije 11 years, 9 months by Anonimno. This post has been viewed 23205 times
Pregledavate 15 postova - 91 do 105 (od ukupno 174)
  • Autor
    Postovi
  • #9900
    Anonimno
    Neaktivan

    Saur ja kad napisem nesto smatram da su braca naucila neke stvari i da nema porebe da se pojasnjava.

    Sta je dokaz necijeg Islama: prvo sehadet, ako vidis covjeka da klanja namaz, ako ima obelezja sunneta na sebi, da ne nabrajam jos.

    #9905
    Anonimno
    Neaktivan

    E moj Šebabe…posto se ja bojim samo Allaha.dž.š i tako će biti do Sudnjeg dana,moj komsija je daija Hajrudin Tahir Ahmetović,koga ste vi “uredno” protekfirili,kada sam rekao da zene idu u mahalu,mislio sam na zene sa nikabom koje posjecuju druge sestre,a ne nikako otkrivene zene,odmah ste preokrenuli sto sam reko,kada sam spomenuo da zene gledaju tv nisam mislio na serije,nego na dersove iz Saudije(u nas kjafira su samo Saudijski programi),a ne znam otkud ti to za serije,mozda tvoja gleda?.Otkud ti znas da ja nemam bradu? bas si vidovit pa bacas kasike i viljuske.Sjećam se dobro kad su dosle nama 224.gracanickoj prve jedinice El-Mudzahida,momci su bili za primjer,sjecam se dolaska rahmetli Alije Izetbegovica,priznali su ga kao predsjednika,nisu govorili za njega da je tagut.Zajedno smo klanjali,na Vozućoj i Šerićima rame uz rame isli na četnika,uzvikujuci tekbire,tad si ti moj Šebabe mahao iz pelena.Ako stvarno imas petlju,ako hoces u Dzihad,dacu ti adresu od momka koji ce te prebacit dalje…

    #9909
    Anonimno
    Neaktivan

    Ima potrebe jer ovu stranicu ne citaju samo braca niti je namjenjena iskljucivo i samo braci, vec je i u davetske svrhe,ljude koji nemaju dovoljno znanja o islamu i neki komentari ih lako odvracaju od ovog sajta i pravog puta. Bosanski “muslimani” niti su bolji nit gori od recimo somaliskih ili cecenskih “muslimana” i to govorim iz vlastitog iskustva, prema tome jesu li svi muslimani musrici dok nekome a neznam kome osim Njega ne dokazu da su muslimani ili to vrijedi samo za ljude iz Bosne?
    Ovakve izjave koje uvjeren sam ne proizlaze iz loseg nijeta, mogu koristiti samo recimo ovakvima kao sto je onaj pod nickom Bosanski muslimana kojih je mnogo, pokvarenjacima i smutljivcima koji pod svaku cijenu pokusavaju nas put i nase daije prikazati krivim i zalutalim a kod znanjem nedovoljno podkovanih ljudi i uspjevaju, potpomognuti i nekim ishitrenim i u ljutnji napisanim komentarima renomiranih clanova foruma. Mislim a Allah najbolje zna da moramo biti pazljiviji te nebi svakojakom olosu trebali davati povoda, municije i otezavati administratorima i daijama jer su oni tu na prvim linijama, nama je ipak puno lakse i jednostavnije
    :barek:

    #9910
    Anonimno
    Neaktivan

    A što je vam većina daija okrenula leđa ? :Muhamed Porča,Zijad Ljakić,Elvedin Pezić,Safet Kuduzović…

    #9911
    Anonimno
    Neaktivan

    bosanski_musliman post=4484 wrote: A što je vam većina daija okrenula leđa ? :Muhamed Porča,Zijad Ljakić,Elvedin Pezić,Safet Kuduzović…

    Postavljam isto pitanje.

    #9912
    Anonimno
    Neaktivan

    Bosanski musliman mudrijasu nije niko preokrenuo sto si rekao zasto kad si napisao da gledaju tv i setaju mahalom nisi precizirao sta gledaju i kako setaju pa nisu na tv-u samo dersovi i setnja sama po sebi ne podrazumijeva po serijetskim propisima , nego pokvareno navlacis neke komentare te ih dalje po svojoj volji okreces i tumacis onako kako tebi pase, iz prilozenog se vidi da si smutljivac

    #9913
    Anonimno
    Neaktivan

    saur post=4486 wrote: Bosanski musliman mudrijasu nije niko preokrenuo sto si rekao zasto kad si napisao da gledaju tv i setaju mahalom nisi precizirao sta gledaju i kako setaju pa nisu na tv-u samo dersovi i setnja sama po sebi ne podrazumijeva po serijetskim propisima , nego pokvareno navlacis neke komentare te ih dalje po svojoj volji okreces i tumacis onako kako tebi pase, iz prilozenog se vidi da si smutljivac

    Jarane ima li iko ko kaže nešto drugačije od vas da nije smutljivac, mušrik, kafir i tome slično?

    #9914
    Anonimno
    Neaktivan

    A što je vam većina daija okrenula leđa ? :Muhamed Porča,Zijad Ljakić,Elvedin Pezić,Safet Kuduzović…

    #9918
    Anonimno
    Neaktivan

    Braca i sestre ne bi trebali uzimati srcu i plaho se sekirati vezano za ova dva lika @bosanski_musliman i @983244.
    Ponekad pomislim da se radi o istoj osobi (klonovima), ali sad to nije toliko ni vazno.

    Sejh Porca nije okrenuo nama ledja ako se nije slozio sa nekim stavovima. Onaj ko malo bolje poznaje sejha, zna da je on u neku ruku “uklijesten” moglo bi se reci od strane porodice a s druge strane ima i malo drugacije poglede na neke stavove, sto dalje ne znaci da braca odbacuju Porcu a kamoli da ga tekfire, kao stu su to uradili neki od gulata.

    No ovu raspravu zagadjuju bolesne ideje murdzizma, olicene kroz dva aktera @b_m i @983… Ono sto je zanimljivo jeste da iako su im postavljene pitanja od brace, oni su “vjesto” izbjegli da pruze odgovore na ista. Zatim, jedan od njh vadi iz konteksta rijeci i tumaci ih u pogresnom smislu. Kad brat reaguje i pojasni sta je mislio da kaze, zarazeni murdzizmom, pravi se da on sad ne razumije stvar i nije mu jasno bilo, pravdajuci se na taj nacin kao da nije imao lose namjere a zapravo postovi i nastup ih odaje da upravo lose namjere i imaju.

    Ne znam braco i sestre za vas, ali meni nesto sve kroz glavu da su ova dva padobranca navratila na forum, nakon sto su odgledali “remek djelo” dave ponizenja i kompleksa pranja pred kafirima i murtedima pod nazivom “muslimani pod opsadom”. Valjalo bi kad bi nekome od vas braco i sestre pao u sake video, pa da se podigne na neki od video servisa a zatim linka do foruma kako bi mogli vidjeti o cemu se u videu radi.

    #9919
    Anonimno
    Neaktivan

    Promijenite naziv stranice u :Put tekfirovaca

    #9920
    Anonimno
    Neaktivan

    @bosanski_musliman de nam molim te link do informacije na sajtu gdje smo protekfirili tvog prvog komšiju

    ako ne doneseš, gledaj onda šta ćeš ponijeti kao odgovor Allahu na Sudnjem danu…

    drugo, il radiš po njegovim naredbama, il si isti kao i on pa ovako postavljaš određena pitanja u početku, a tek na kraju daješ sam odgovore na njih… sad kad se pročita, vidi se jasno, da su pitanja s razlogom ne dorećena, da bi kasnije mogao reći, kao što i jesi, nisam ja to mislio…. a što smo već navikli od tvog komšije, i njemu sličnih davija…

    I napominjem opet… pročitaj prvu rečenicu u ovom mom postu (komentaru)

    #9922
    Anonimno
    Neaktivan

    bosanski_musliman post=4493 wrote: Promijenite naziv stranice u :Put tekfirovaca

    Pascad se izlajala. Vrjeme da lete.
    Plus, izbrisite im postove.

    #9923
    Anonimno
    Neaktivan

    Nisam ja pašče,Allah je čovjeka stvorio u najboljem obliku

    #9926
    Anonimno
    Neaktivan

    Es selamu alejkum. Čitajući sve ovo, zaključio sam da ovaj b_m niti nas je htio posavjetovati, niti je htio iskreno razumjeti naš put. Skoro pa je očigledno da je došao provocirati, naslađivati se dok izgovara tu riječ ”tekfirovac”. Iz ličnog iskustva govorim kako nekoj braći oči zasjaje dok to govore, kao da im iman raste izgovarajući, tu riječ, pravi je opis. Gledajući sve navedeno, smatram da nema ništa pozitivno s njegove strane (b_m) niti ovog drugog s brojevima, s čim bi mogli da ostanu na forumu. Vote ban!

    #9928
    Anonimno
    Neaktivan

    bosanski_musliman post=4497 wrote: Nisam ja pašče,Allah je čovjeka stvorio u najboljem obliku

    Ti prvi nisi ni svijestan srdzbe u svojim prsima. Sa samim nikom si se vec u pocetku odvojio od ostatka islamskog ummeta isticuci se da si ti “bosanski” musliman.
    Sto se tice po izgledu nama je insan ljepsi. Tvoja i tvog ahbaba 983422, narav jezik, razmisljanje, nijeti sa kojima si dosao ovde da provociras, ponizavaz, vrjedjas, su na puno manjem nivou od pseta za kojeg znamo da ima nadimak “covjekovog vjernog prijatelja”.
    Vi ste neprijatelji sami sebi. Hvala Allahu koji vas lagano razotkriva i stim razrjedjuje vase prljave ala kuduzovic-ljakic-imamovic murdzijske redove. Allah vas ponizio.

Pregledavate 15 postova - 91 do 105 (od ukupno 174)
  • Morate biti prijavljeni kako bi mogli odgovoriti na ovu temu.