Uspostava islamske drzave!!!

  • This topic has 111 odgovora, 30 glasova, and was last updated prije 11 years, 4 months by Anonimno. This post has been viewed 21092 times
Pregledavate 15 postova - 46 do 60 (od ukupno 112)
  • Autor
    Postovi
  • #10399
    Anonimno
    Neaktivan

    U tom slucaju ti toplo preporucujem da primis Islam kao jedinu ispravnu vjeru,pa da se zajedno molimo Allahu Jedinom da pomogne da se uspostavi pravda na Zemlji,a Allah prima dove od Njegovih iskrenih robova.

    #10400
    Anonimno
    Neaktivan

    Zlocesta i sta sad to sto je on tebi rekao i to bi trebao biti izgovor sto je otisao okupirati tudju zemlju, podrzavati one koji kolju ubijaju, bespilotnim letjelicama kao da igraju xbox prze djecu, bog ih u zemlju utjero i najgorom kaznom kaznio
    Imas li takav stav i prema srbima koji su dosli okupirati hrvatsku?

    #10401
    Anonimno
    Neaktivan

    Zlocesta post=5000 wrote: [quote quote=Šebab post=4996]Sta ce AL-Qaida u Afganistan? Dobro pitanje.

    Da uspostavlja serijat i da se bori protiv stranih okupatora, to jest da ih ubija, jer drugo nisu ni zasluzili.

    Dobro. Onda tom logikom možemo reći da su strane trupe u Afganistanu tu kako bi pomogli onim Afganistancima koji ne žele da im se vrati talibanska vlast i koji žele da urede svoju državu na demokratskim osnovama, a ne po šerijatu.
    Ako tim stranim trupama nije mjesto u Afganistanu, onda sigurno nije ni Al Kaidi. Slažeš li se?

    Kao prvo te strane trupe su nevjernicke trupe a Afganistan je muslimanska drzava, i logicno je da se muslimanima uspostav serijat a ne da im se drzava zasniva na demokratskim osnovama, koju su neprijatelji Allaha i muslimana nametnuli njima.
    I ne mozes nikako da poredjas strane trupe i al-qaidu, jer strane trupe su okupator neprijatelj Islama i muslimana, a al-qaida je obrnuto, tu je da stiti afganistanski narod i da sije mir i pravdu, jer pravda je ubiti onoga ko zeli da pomogne okupatora da vlada u muslimanskoj zemlji.
    Ali strane trupe kao i svi nemuslimani ne razumiju osim silu, pa ono sto traze to ce i dobiti, samo polako.

    #10403
    Anonimno
    Neaktivan

    Saur,mozda je taj sa nika Zlocesta uzeo malu pauzu da pogleda u Kuranu sta ima u vezi mog prijedloga da primi Islam kao jedinu ispravnu vjeru.Ako je tako molim Allaha Jedinog da ga uputi.Amin!!!

    #10404
    Anonimno
    Neaktivan

    I jos nesto da se nadovezem na brata Sebaba, usporedjujes NATO i ostala okupatorska govna sa AK… PA ako pratis mediska zbivanja onda ti je cak i iz kafirskih izvora jasno da vise od 90% afganistanaca ne zele NATO i ostale okupatore u Afganistanu….

    #10406
    Anonimno
    Neaktivan

    saur post=5009 wrote: Zlocesta i sta sad to sto je on tebi rekao i to bi trebao biti izgovor sto je otisao okupirati tudju zemlju, podrzavati one koji kolju ubijaju, bespilotnim letjelicama kao da igraju xbox prze djecu, bog ih u zemlju utjero i najgorom kaznom kaznio
    Imas li takav stav i prema srbima koji su dosli okupirati hrvatsku?

    To je mirovna misija u kojoj je on bio, a ne okupacija. Kao što rekoh (ili što on reče) metka nije ispalio u svojoj misiji.
    Jesu li okupatori bili UNFROFOR koji je došao u ratu u BiH i bez obzira na sramnu ulogu u Srebrenici, ipak koliko-toliko pomogao da se ne dogode još veći zločini?
    A što se tiče rata u Hrvatskoj i BiH to je neiscrpna tema i ne bih je sada započinjao. No, okupatore ne podržavam. I zato sam već rekao da stranim trupama nije mjesto u Afganistanu. Ali sam isto tako naglasio da tamo nije mjesto ni stranim borcima u redovima mudžahida.

    #10407
    Anonimno
    Neaktivan

    Neka se sve strane trupe povuku iz Afganistana,te neka vrate svi ono od naoruzanja sto su sa sobom donijeli i neka ostave taj narod da se medjusobno dogovori oko uspostave vlasti i zakona kojim ce tamo da se sudi,bit ce dovoljno i tamo ce opet da zavlada Serijat i narod ce da zivi u miru i blagostanju.

    #10408
    Anonimno
    Neaktivan

    Zlocesta moras pripaziti izgleda da ti neko drogu u heroin stavlja…
    Cuj mirovna misija, cuj kako lijepim imenom nazivate vase okupatorska orgijanja u kojima svaki dan na desetine djece gine…
    UNPROFOR u ex yui i HV u Afganistanu ne mozes ni usporedjivati iako su i oni prije kao i tvoja HV danas ustvari samo ucesnici u istrebljenju muslimana ( sjetise enbarga na oruzje u BiH od pocetka rata) HV je clanica NATO govana i tako se i deklarira a i tamo sluze kao podanicki psi svom gospodaru americi i zidovima u ubijanju pljackanju i ostalim po tebi veoma moralnim aktivnostima

    #10409
    Anonimno
    Neaktivan

    Saur,ipak si me nasmijao,iako je tema jako ozbiljna.Sada idem na spavanje.Ujutro cu pogledati kako se ovaj razgovor zavrsio.Nadam se da ce Zlocesta shvatiti moj prijedlog da primi Islam ozbiljno,te da cu se toj vijesti obradovati.Molim Allaha Uzvisenog da podari znanje svim iskrenim tragaocima znanja,da nas uputi na najispravniji put,te da nas usmrti kao Muslimane a ne nikako drukcije.Amin!!!

    #10410
    Anonimno
    Neaktivan

    Amin brate!

    #10411
    Anonimno
    Neaktivan

    Tebi je davanje minusa vođenje dijaloga?
    Uskoro će i BiH ući u NATO (ako ne uđe onda će to biti zaslugom Srba :), paradoks) pa šta će se značajno promijeniti?
    Već sada su BIH vojnici u Afganistanu! Ali ne ubijaju oni nikoga, već su do sada najviše radili na uklanjanju minskih polja. Misliš li da su na taj način naudili Afganistancima? Ja mislim da nisu.

    #10413
    Anonimno
    Neaktivan

    Zlocesta, oprosti ti meni, vidim ja da ti ne kuzis o cemu ja pricam…
    Za mene su ti BiH i Hr i ostala okupatorska … isti ne dijelim ti ja to na sahovnice, ljiljane, zvijezdice, visibabe itd. a ni na imena Ante,Mujo,Pero,Meho,Jure,Mato,Huso,Sime… Ovdje se radi samo o jednom o istini, pravdi i pravom putu i o stranputici, provaliji i njezinoj tami…
    Ali odoh sad na spavanje o tome cemo drugi put inshAllah!

    #10415
    Anonimno
    Neaktivan

    I nisam ti ja dao minus, ne sluzim se tim metodama, eto samo da znas

    #10416
    Anonimno
    Neaktivan

    Halalio! 🙂
    I ja odoh na počinak. Upravo se oprostih od @Šebaba pa i tebi želim laku noć.

    #10430
    Anonimno
    Neaktivan

    Zlocesta post=4967 wrote: Ako ćemo biti realni, onda ćemo spoznati da islamska država kakvu vi zagovarate nema nikakvih šansi za uspjeh, barem u ovom stoljeću. Ni u Afganistanu, ni u Jemenu, ni u Iraku, ni u Tunisu, ni u Siriji… iz jednostavnog razloga što muslimani nisu nimalo složni i jedinstveni. Ono malo mudžahedina u Afganistanu i drugim zemljama jednostavno nemaju snage da naprave bilo što, jer se bore protiv daleko jačeg neprijatelja. Želje su jedno, a stvarnost nešto sasvim drugom!

    Mnogi su životi mudžahida posljednjih decenija ugrađeni u temelje buduće Islamske države. Niko nije ni rekao da će ona biti uspostavljena za 5 ili 10 godina. To će se, insaAllah, dogoditi samo sa Allahovom voljom, kada On to odredi. Važno je da gori, pa makar i tinja, žar istinske volje i želje da se to ostvari. A ko će to ostvariti ako ne najiskreniji Allahovi robovi!

Pregledavate 15 postova - 46 do 60 (od ukupno 112)
  • Morate biti prijavljeni kako bi mogli odgovoriti na ovu temu.