Iranski ambasador kod Cerića

  • This topic has 75 odgovora, 21 glas, and was last updated prije 11 years, 9 months by Anonimno. This post has been viewed 18200 times
Pregledavate 15 postova - 61 do 75 (od ukupno 76)
  • Autor
    Postovi
  • #9907
    Anonimno
    Neaktivan

    bosanski_musliman post=4480 wrote: nemojte dzaba lagat da je neko iz bosne otiso u dzihad negdje,nemojte lagat !,vi sto sjedite kraj tih kompjutera i prosipate braci neku pricu o dzihadu,ja znam kako je tesko otic papiri ,kontrole,jezik ,vi bi nesto ratovali nemate za kahve i secera,a u afganistanu bez m-84 koja kosta 2500eura nece vas talibani ni primit,zato nemojte bezveze lagat.

    Ti bi trebao otići izmjeriti krvni pritisak, malo se smiriti, iznimno si isfrustriran. Da li je to zato što si svjestan da si na dalaletu ne znam.
    To što tvoja tajna služba ne zna za braću koja su otišla u džihad ne znači da se nije desilo.
    Pokaj se Allahu.

    Isto bi trebao shvatiti da ne postoji “bosanski Islam” i da ne postoji “bosanski musliman”.

    #9908
    Anonimno
    Neaktivan

    Moja tajna služba je Ehli-sunnet vel džemat.

    #9915
    Anonimno
    Neaktivan

    bosanski_musliman post=4482 wrote: Moja tajna služba je Ehli-sunnet vel džemat.

    A da nije mozda Ehlul-bidat ved-dalal ? 😀

    #9916
    Anonimno
    Neaktivan

    Allah.dž.š najbolje zna .

    #9917
    Anonimno
    Neaktivan

    vidim znate samo jedan ajet (VI VELIKI MUSLIMANI) i jedan hadis koji stalno ponavljate,poslat cu vam ja Sahih Buhari i Sahih Muslim pa da imate vise ajeta i hadisa koje ce te nama kjafirima,tagutima,prljavim bošnjacima,maturidijama ponavljat .

    #9921
    Anonimno
    Neaktivan

    bosanski_musliman post=4491 wrote: vidim znate samo jedan ajet (VI VELIKI MUSLIMANI) i jedan hadis koji stalno ponavljate,poslat cu vam ja Sahih Buhari i Sahih Muslim pa da imate vise ajeta i hadisa koje ce te nama kjafirima,tagutima,prljavim bošnjacima,maturidijama ponavljat .

    Daj covjece razradi malo strategiju kad zelis da nas oblatis i pokazes javnosti kako se vodi “dobra” diskusija sa “tekfirovcima”. Papir, olovka, vrijeme, mucni glavom i onda nastup na forumu.

    Sto se nas tice mi nismo rekli da smo mi jedini muslimani i da smo samo mi i niko vise u pravu. Ono sto smatramo neispravnim kod drugih za to iznesemo dokaze. Medjutim kod tebe i slicnih tebi, poluucenih mukalliida (slijepih sljedbenika) glavni dokazi su otrcane i izlizane fraze koje kao da jedni drugima ponvaljate dok ispijate kahve i cajeve na sijelima. I kada bi mi sudili o daijama koje slusate na osnovu vas i vasih postupaka, kao sto vi donosite generalni sud o daijama koje mi slusamo na osnovu postupaka pojedine brace, zamisli onda sta bi mi mogli sve reci o njima. Medjutim, mi nastojimo da postupamo pravedno, tako da djela i rijeci pripisujemo pojedincu koji ih pocini a ne automatski da to pripisemo daijama i pomagacima da'we.

    #9924
    Anonimno
    Neaktivan

    @bosanski_musliman

    Posto nisi dobio to sto si trazio (da te protekfirimo) sad tekfiris sam sebe jel? ili nisam dobro razumio komentar… 🙂
    mora da si nesto gadno uradio cim za sebe u istoj recenici rece da si kjafir, tagut, prljavi bosnjak, maturidija… :)))
    Ili si samo pokusao da ispadnes smijesan i zabavan, ali nije ti poslo za rukom jer kao sto rece brat, isfrustriran si previse, a to se u tvome komentaru jednostavno prepoznaje, ne znam kako, ali se prepoznaje…

    Tako da ti preporucujem da se smiris, uzmes neke lijekove za smirenje, i tako smiren i opusten odletis sa foruma 🙂

    #9925
    Anonimno
    Neaktivan

    @bosanski_musliman opet ponavljam: ah tu smo dakle…..

    malo prije čitam gdje pišeš:

    “Ako stvarno imas petlju,ako hoces u Dzihad,dacu ti adresu od momka koji ce te prebacit dalje…”

    a sad govoriš:

    …ja znam kako je tesko otic papiri ,kontrole,jezik ,vi bi nesto ratovali nemate za kahve i secera,a u afganistanu bez m-84 koja kosta 2500eura nece vas talibani ni primit,zato nemojte bezveze lagat. ….

    pa onda kažeš:

    Moja tajna služba je Ehli-sunnet vel džemat.

    otkud ti tako dobro znaš o tim pojedinostima aaa a još se pripisuješ ehli sunnetu… čudno, znam za takvim moore slučajeva po saudiji, brada, sunnet odjeća, sunnet ahlak, namaz, i hos bos, pravac tebi, hej hoćeš u dzihad… pristaneš li, sutra rano ujutru tagut za vratom i sablja pod vratom…. a od bradonje ni traga ni glasa, bar dok ne dodje slijedeći sunnetlija koji nije odatle 🙂

    a vidim došli ste eto i u Bosnu… il su vas bosanske “muslimane” unajmili da radite za njih… svejedno isti ste…

    #9927
    Anonimno
    Neaktivan

    Volite Cerića ? Volite IZ i smatrate ih svojom braćom muslimanima ? Ako je tako, molite Allaha da vas proživi s njima, mi ćemo govoriti amin.

    #9930
    Anonimno
    Neaktivan

    Poslije ovog(ponovit ću ga 2 puta) nek mi je Allah.dž.š svjedok da neću više ostavljat komentare ovdje na ovoj stranici,samo da porucim,svi oni koji su me uvrijedili a koji su iz Bosne i koji osim sto su muslimani osjecaju se Bošnjacima vama halalim,a ovim kao sto su šebab(koji je 100% iz sandzaka) i ostalim sa kosova itd,koji neznaju sta je sve ovdje bilo,sta su nam cetnici radili,necu halalit.Da Allah.dž.š mrzi običnog covjeka Bošnjaka-maturidiju(po vama) odredio bi da nas 92’ pobiju.Opet ponavljam vama Bošnjacima koji ste me uvrijedili vama halalim,jer sam se ja borio između ostalog i za vas Bošnjake koji će prakticirati Selef.

    #9932
    Anonimno
    Neaktivan

    bosanski_musliman post=4480 wrote: nemojte dzaba lagat da je neko iz bosne otiso u dzihad negdje,nemojte lagat !,vi sto sjedite kraj tih kompjutera i prosipate braci neku pricu o dzihadu,ja znam kako je tesko otic papiri ,kontrole,jezik ,vi bi nesto ratovali nemate za kahve i secera,a u afganistanu bez m-84 koja kosta 2500eura nece vas talibani ni primit,zato nemojte bezveze lagat.

    Jest da nije lako otici sa NATO okupatorima, kad treba za pare vaditi papire, uciti jezik a onda i kontrole lojalnosti i identiteta. Pravo zboris.

    Ne boj se za talibane. Oni su nasa braca, kad bi otisli dali bi oni nama ako nista AK-47 i okvir metaka za pocetak. : ) Pa onda lagaono, dok se ne ulovi veca alatka : )

    bosanski_musliman post=4479 wrote: Ako stvarno imas petlju,ako hoces u Dzihad,dacu ti adresu od momka koji ce te prebacit dalje…

    Nisi zavrsio recenicu… pretpostavljam da si mislio: prebacit dalje do sluzbenika taguta a oni zatim do mjesta za ispitivanje, nekog tajnog zatvora gdje prethodno izmuce i izudaraju a zatim u javni zatvor.

    Hehe… e bas mislis da bi neko tebi se obracao kad bi zelio da ide u dzihad ?
    Sta mislis da kopiramo licne i da ih ovjerimo pa da ih stavimo ovdje na forum, pa ti vidi ko bi ti najbolje odgovarao ? 😀 hehehe

    #9948
    Anonimno
    Neaktivan

    nećeš više pisati, ahaha odlaziš ponižen 🙂

    #9955
    Anonimno
    Neaktivan

    Ma laze on,doci ce opet,ili pod istim nikom ili sa novim,nece oni tako olako odustati…

    #9987
    Anonimno
    Neaktivan

    Ha,ha… neki ljudi Džihad poistovjećuju sa odlaskom na privremeni rad u Njemačku za što trebaš imati vezu/štelu, da ti sredi potrebne papire pa da onda zaradiš malo eurića kao bi mogao uživati u dunjalučkim strastima. Po njihovom mišljenju bi se na radiju i u novinama trebali objavljivati oglasi tipa: “Tražim 10 hrabrih mladića za slanje u Džihad”, a onda bi svi zainteresovani trebali pohrliti u redakciju da vide hoće li biti primljeni. Svakakvih insana ima, Allah da ih sve uputi na Pravi put!

    #10053
    Anonimno
    Neaktivan

    A sta reci kada pojedini politicari putuju u posjete “prijateljskom” Iranu i ugovaraju neke milionske poslove za investiranje u BiH?
    Sad ko Iran ima para za razbacivanje pa ce investirati u BiH milijarde. To je samo paravan da se oni jos dublje infiltriraju u BiH i da sire svoje planove zacrtane jos tokom rata u BiH. Oni su davno naucili da su bosnjacima pare mile i tako se i ponasaju.

Pregledavate 15 postova - 61 do 75 (od ukupno 76)
  • Morate biti prijavljeni kako bi mogli odgovoriti na ovu temu.